Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Colorados ja Washingtonis alles decriminalisatseeriti non-medical weedi omamine, see imho päris hea märk üle pika aja, kuigi see Eestit kahjuks ei puuduta.
Colorados ja Washingtonis alles decriminalisatseeriti non-medical weedi omamine, see imho päris hea märk üle pika aja, kuigi see Eestit kahjuks ei puuduta.
Comment