*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #616
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    minul ju ka oli suited :S aga vaimselt said pähje!!! :D

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #617
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Homod!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #618
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        irw,vaimselt...


        nagu tartu oly regzide lemmikfraas: vaimselt ebastabiilne homo.... (loodetavasti keegi ei tunne end puudutatuna :D)

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #619
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          24h bän mõlemale, no hands in ot
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #620
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Kui ma olen päev läbi arvuti taga istunud ja peale seda kohe üsna intensiivelt liigutama hakkan ja intensiivselt treenides pulsi üles ajan, siis võib tekkida moment, kus keha on täiega nõrk ja selline tunne nagu kohe viskaks pildi eest ära. Kas see võib olla kiirest veresuhkru taseme langusest ja targem oleks sujuvamalt intensiivsust tõsta peale vääga pikka arvuti taga hiberneerimist?
            see tuleb vererõhku muutusest. Lisaks ükskõik mis trenni sa teed, tuleb instensiivsust sujuvalt tõsta, kohe tamp peale panna, koormad enda keha lõpuks väga läbi ja ma ei mõtle mingi päeva suhtes. Läbi on ta üldiselt kuskil aastad edasi.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #621
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
              pole 2 nädalat vist võikut söönud, külmkapp läks katki ja ei viitsinud halvaks minevaid asju koguda, selle ajaga harjusin ära pudru söömisega, full nuts. täna tegin 4-viljaputru banaaniviilude ja meega, sick kui hea, ei tunne võikust puudust ka ja obv tervislikum

              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
              pole 2 nädalat vist võikut söönud, külmkapp läks katki ja ei viitsinud halvaks minevaid asju koguda, selle ajaga harjusin ära pudru söömisega, full nuts. täna tegin puhast süsivesikute putru puhta süsivesikute viiludega ja peale panin veel puhast süsivesikut, sick kui hea, ei tunne võikust puudust ka ja obv [ ]tervislikum
              Fixed Your Post.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #622
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                leivast saab vähemalt kiudaineidki..

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #623
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  millest tuleneb kõrge vererõhk, kuidas saab madalamaks?
                  kuidas saab kõrgemaks, kui madal on?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #624
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Kõrgemaks saab joomise, suitsetamise ja kõva kohvitamisega. Madalamaks saab nendest tegevustest loobumise või rohtudega.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #625
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Liigne sool ajab rõhu üles. Alla võtab aroonia(mahl).

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #626
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        leivast saab vähemalt kiudaineidki..
                        Leivast saadavad kiudained ei taha eriti vitamiinidega koostööd teha ja viivad need kiiresti organismist välja. Juurviljad on tunduvalt paremad kiudaineallikad. Tra pohmakas on raisk.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #627
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Leivast saadavad kiudained ei taha eriti vitamiinidega koostööd teha ja viivad need kiiresti organismist välja. Juurviljad on tunduvalt paremad kiudaineallikad. Tra pohmakas on raisk.
                          Maalt kurk, tomatid asjad, milles küsimus.
                          Tra, miks pohmas peaga see külm õlu alati kapis olema peab. Üldiselt üle pika aja suhteliselt kaine peaga läksin linna ja imestan, kui palju iga kord seda rahvast on, ulme lihtsalt. Ja need kontrastid. Põhitänavad kihavad inimestest. Noored elujõulised näitsikud kõnnivad lauaviina pudel käes ja kummutavad. Mitmepäevane võtt on pigem reegel kui erand. Mis maal toimub on veel hullem vist.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #628
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Fixed Your Post.
                            Süskaritel ja süskaritel on vahe. Kui kulturist ei ole, kõlbab tavainimesele väga hästi selline toit, mis hoiab piisavalt kaua kõhu täis.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #629
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Tudengipäevad pole veel pihta hakanud, aga Tartus oli ka terve Rüütli tänav täna viieni hommikul puupüsti rahvast täis (täitsa iga reede nii pole).

                              Nägin öösel ka HCC't Shootersis.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #630
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***



                                !!!

                                Comment

                                Working...