Re: *** Oktoobri offtopic ***
Ma ei kujuta ette mis inimestega sa suhtled, et võid öelda "MSN on välja surnud". Minu tutvusringkonnas küll way populaarsem ja suur osa neist pokkerimängijad mitte 12a tüdrukud.
Algselt postitas q_q
Vaata postitust
Comment