*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #541
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    4-5 tassi päevas läheb siin.
    Ma joon suht lahjalt tho, rohke koore/piima ja suhkruga, aga mulle meeldibki nii.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #542
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      kapslimasin väga kiire ja mugav, kapsel sisse, vajutad nuppu ja kiles. tuttav kasutab seda, samas hind tuleb ikkagi kallim, kui teha presskannus või masinas imo, mingi 40 senti laks vms. ja kui lattet teha siis lased ühest kapslist kohvi ja teisest lihtsalt piimapulbri vms, see tundus küll paha. samas tuttav joob ainult espressosid ja on rahul. ise kohvi ei joo, tegin kakaod sellega ja oli ok. vahel kui suuremat kogust tahad või no üldse 200ml+ siis tuleb enamvähem 2 kapslit panna, et oleks ikka tugev maitse asjal.

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #543
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        ise joon umbes kannu kohvi päevas vist...ka lahjat

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #544
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          kohv on solk!
          +1

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Ei. Üks tass päevas, hommikul, soojade võileivade kõrvale on tõesti hea. Hästi tehtud ja koorega muidugi! Tervise kohapealt ka kõige optimaalsem kogus.
          Võileivad on kah solk.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #545
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            +1
            -1
            kohv põletab rasva
            ise pooldan espressot

            Võileivad on kah solk.
            +1

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #546
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              What, mis võileivadel häda on ? Maitseasi.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #547
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                pole 2 nädalat vist võikut söönud, külmkapp läks katki ja ei viitsinud halvaks minevaid asju koguda, selle ajaga harjusin ära pudru söömisega, full nuts. täna tegin 4-viljaputru banaaniviilude ja meega, sick kui hea, ei tunne võikust puudust ka ja obv tervislikum

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #548
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  idee modedele. äkki muretsete mingi itivenna ja teete OT jaoks mingi jutuka? IMO suht pointless see OT teema, mis on tegelikult lihtsalt üks delayga jutukas.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #549
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Algselt postitas Junken Vaata postitust
                    idee modedele. äkki muretsete mingi itivenna ja teete OT jaoks mingi jutuka? IMO suht pointless see OT teema, mis on tegelikult lihtsalt üks delayga jutukas.
                    Sul rankaga ju otseühendus. Hala talle!

                    Comment

                    • minbetmillionaire
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 363

                      #550
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas Junken Vaata postitust
                      idee modedele. äkki muretsete mingi itivenna ja teete OT jaoks mingi jutuka? IMO suht pointless see OT teema, mis on tegelikult lihtsalt üks delayga jutukas.
                      mis contenti tahad OT-st saada siis?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #551
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        idee modedele. äkki muretsete mingi itivenna ja teete OT jaoks mingi jutuka? IMO suht pointless see OT teema, mis on tegelikult lihtsalt üks delayga jutukas.
                        hea m6te



                        #pokkeriprod

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #552
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          ranka saab pahaseks, kui kuuleb, et trafficu ära suunad siit.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #553
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Ilma OTta sureks vist foorum täiesti välja.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #554
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Algselt postitas Junken Vaata postitust
                              idee modedele. äkki muretsete mingi itivenna ja teete OT jaoks mingi jutuka? IMO suht pointless see OT teema, mis on tegelikult lihtsalt üks delayga jutukas.
                              Foorumi autor oli kunagi kõige aktiivsem x jutuka liige.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #555
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                ROFL, mis eile oli.

                                Jõudsime Anatoli Grinderiga maakate klubisse aka Plubi, sest muud kohad kinni. siis lasime suht kiirelt jeebet seal ja miski 2 venda plubi ees tulevad, et kuulsite, et keegi lõi kedagi. Anatoli: JAAAA! Ta seal sees, punase peaga! Vennad: on ka w? **** taome ära ja tormasid jooksuga sisse kedagi ära taguma, ROFL.

                                Comment

                                Working...