Re: *** Oktoobri offtopic ***
ah thatswhy lol.
anyways mul tuli sõjaväe arstliku komisjoni kutse, ennem seda pidin käima perearsti juures tervisetõendi täitma, mõõtis mul vererõhku ja ütles, et ohooo, päris kõrge:D nüüd saatis mind linna kliinikusse, saan mingi aparaadi mis mõõdab 24h vererõhku vms, päris tuim värk.
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
anyways mul tuli sõjaväe arstliku komisjoni kutse, ennem seda pidin käima perearsti juures tervisetõendi täitma, mõõtis mul vererõhku ja ütles, et ohooo, päris kõrge:D nüüd saatis mind linna kliinikusse, saan mingi aparaadi mis mõõdab 24h vererõhku vms, päris tuim värk.

Comment