*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #556
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Foorumi autor oli kunagi kõige aktiivsem x jutuka liige.
    See, et ma käisin seal Idles passisin, 10x kuus kokku rääkisin ja igakord ajaisn 100010101 rida teksti, ei tähendanud, et ma seal väga aktiivne olin.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #557
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      pole 2 nädalat vist võikut söönud, külmkapp läks katki ja ei viitsinud halvaks minevaid asju koguda, selle ajaga harjusin ära pudru söömisega, full nuts. täna tegin 4-viljaputru banaaniviilude ja meega, sick kui hea, ei tunne võikust puudust ka ja obv tervislikum
      Thanks, peab ära proovima. Pudru on hea jah. Võileib ei võrdu võileib alati. Keedetud muna sepiku peal on ok, seevastu saia peal kanapihv ja törts ketšupit pole jah päris see.
      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      ROFL, mis eile oli.

      Jõudsime Anatoli Grinderiga maakate klubisse aka Plubi, sest muud kohad kinni. siis lasime suht kiirelt jeebet seal ja miski 2 venda plubi ees tulevad, et kuulsite, et keegi lõi kedagi. Anatoli: JAAAA! Ta seal sees, punase peaga! Vennad: on ka w? **** taome ära ja tormasid jooksuga sisse kedagi ära taguma, ROFL.
      Mingi innocent ginger sai peksa teie pärast :(.
      Last edited by inward; 12.10.12, 19:31.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #558
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Pakun, et seal «klubis» (loe: koopas) ei ole ühtegi innocent grinderit. Ükskord miski vang tahtis Codeccit ära vägistada, 10 minutit hiljem juba surus miski venna sõna otseses mõttes nurka ja pakkus talle «katust»

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #559
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          ranka saab pahaseks, kui kuuleb, et trafficu ära suunad siit.
          Jajah, IRC on surnud tänapäeval, ei näe üldse sellistel asjadel mõtet, sama funktsiooni ja palju efektiivsemalt pakub Skype.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #560
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            skype sucks

            ma annan sellele sitale 3a siis see samamoodi surnud nagu msn

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #561
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              skype sucks

              ma annan sellele sitale 3a siis see samamoodi surnud nagu msn
              Vice versa. MSN on nagu rate.ee ja Skype on nagu facebook. Ma annan 3a, et MSN sureb välja. Siiani inimestel on veitsa vale arusaam Skypest. Nad arvavad, et see on ainult helistamisprogramm aga tegelt täidab kõike funktsioone nagu MSN + kvaliteetne helistamine + built-in screenshare.

              Tean päris paljusid, kes korra Skype kasutama hakanud, siis sellest enam ei loobu. Kunagi ESTPatrick oli ka MSN-i fänn ja Skype, et mõttetu. Aasias installis Skype ära ja mujal enam temaga ei suhtelgi. Neid näiteid ei ole kümneid, vaid sadu.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #562
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                yup aga nyyd on skype taga microsoft

                msn on juba ammu surnud

                arvan et skype on oma peaki 2ra n2inud ja nyyd hakkab alla poole k2ima

                lihtsalt spekulatsioon, eks n2is

                kasutan ka skype muidu aga yha enam v2hem

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #563
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Mis asja sa siis kasutad?
                  MSN küll surnud pole, ise kasutan mõlemat nii skype kui msni, aga pooldan skype ja rankale +1.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #564
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    huvi p2rast vaatasin prgu

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #565
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Ma olen igati skype poolt tho, lihtsalt enda tutvusringkond kasutab msni aktiivselt ikka, thats all.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #566
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Mis asja sa siis kasutad?
                        MSN küll surnud pole, ise kasutan mõlemat nii skype kui msni, aga pooldan skype ja rankale +1.
                        nagu ytlesin siis ka skype aga mitte nii palju enam

                        kui sa 12 aastaste tydrukutega ei suhtle siis su suhtlusringkonnas ei tohiks olla ythegi msn kasutajat

                        samamoodi on aim, icq surnud aga see ei t2henda et seal 0 inimest online on niiet see et sa msn k2id ei t2henda et see elus oleks

                        nt vanasti koolis,t66l vms kysiti ikka "mis su msn" jne aga enam mitte, kysitakse fb,skype

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #567
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                          pole 2 nädalat vist võikut söönud, külmkapp läks katki ja ei viitsinud halvaks minevaid asju koguda, selle ajaga harjusin ära pudru söömisega, full nuts. täna tegin 4-viljaputru banaaniviilude ja meega, sick kui hea, ei tunne võikust puudust ka ja obv tervislikum
                          Ty, võid veel retsepte sheerida :) Ise ka taolist muutust läbi viimas.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #568
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Mulle küll MSN meeldib rohkem, buge vb rohkem, aga välimuselt jms meeldib palju rohkem. Skype ka päris bug-free pole tho ja see häirib, et appear offline tekstid enne kohale ei lähe kui mõlemad samaaegselt online.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #569
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              nagu ytlesin siis ka skype aga mitte nii palju enam

                              kui sa 12 aastaste tydrukutega ei suhtle siis su suhtlusringkonnas ei tohiks olla ythegi msn kasutajat

                              samamoodi on aim, icq surnud aga see ei t2henda et seal 0 inimest online on niiet see et sa msn k2id ei t2henda et see elus oleks

                              nt vanasti koolis,t66l vms kysiti ikka "mis su msn" jne aga enam mitte, kysitakse fb,skype
                              Ma ei saa aru kus sa tuled selliste retarded väljendite peale? Ühes sõnast piisab siin imo: harjumus .. Mul kasutab 90% tuttavatest veel siiani MSni (jah ning nad pole 12 aastased tüdrukud) kuna inimesed on harjunud seda kasutama

                              AIM ja ICQ polegi kunagi "suured" olnud väljaspool USA'd..neid ma siia võrdlusesse ei tooks ..

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #570
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Ei tea, ei suhtle nii noortega, aga srsly kõik kasutavad.
                                AIM on usas populaarne ja paljud 2+2 inimesed seal mul listis ja aktiivsed, ICQ venelaste teema (vähemalt siis kui ühte online mängu lasin kunagi, pole atm kasutanud seda)

                                Vanadest harjumustes on raske lahti saada, skype igati kiirem ja parem kui MSN. Kasvõi failide saatmine mis msnis võtab terve igaviku ja skypes saadab insta.
                                Mikogo ja teamvieweri võib ka sellega ära unustada, sama süsteem olemas+heli.

                                Comment

                                Working...