*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #361
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #362
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      no võibolal jah liiga lihtsustatud, et kellele mata ei meeldinud, sel loogilist mõtlemist ei ole, aga ütleme nii, et kerge vestlsue käigus mis puudutab ka üldmatemaatika käsitlemist on juba võimalik paralleele tuua kus on aru saada kui reaalainete so loogilise mõtlemisega inimene on.
      mata, füsa ei meeldinud. male meeldib. problem? :)
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #363
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Ma lahendan vabatahtlikult mataülesandeid, et üldse pokkerit biitida. Pranglimine siis.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #364
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas BentleyMulsanne
          Mis suurusjärgus skoore senini näidanud oled?
          KL on minu mäletamist mööda suhtkoht meister, Lenc ka päris hea. Oma 1000+ skooriga jäin neile igatahes omajagu alla.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #365
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Ma ei treeni otseselt parimat tulemust, vaid keskendumise ajalist kestvust. Mis on mul ülisitt.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #366
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=vkJ5ItzEq3M epic jump

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #367
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                http://www.redbullstratos.com/live/

                watch this

                ...ei ole mingi viiruse link, vaid Felix Baumgartner hakkab 40min pärast väikest õhulendu tegema.

                38km kõrguselt
                tahtsid saada feimi huvitava lingi panemise eest, aga tegid ennast hoopis täiega lolliks nüüd :(

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #368
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Matemaatika, kui tund oli igav. Aga matemaatika iseenesest on huvitav. Endale meeldib küll numbritega «crunchida». Kohati on see nagu omaette challenge, viimasel ajal on aga seda vähemaks jäänud, kunagi aga oli eriti kõva ehitada või lahendada teatud valemeid. Seda pokkerist, kui ka mudakoodis.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #369
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Just ärkasin ja panin maailma kõige olulisema lingi siia ja sina tembeldad mind avalikult lolliks, pokkerisheriff?

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #370
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Ranka sul oli ju vabsee mate õpetaja. Ei oleks tohtinud küll igav olla. :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #371
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                        Ranka sul oli ju vabsee mate õpetaja. Ei oleks tohtinud küll igav olla. :D
                        Mis mate õpetaja? Pead õde silmas?

                        Nagu ütlesin: matemaatika, kui tunnid olid nii igavad ja need eriti ei kottinud. Samamoodi ei huvitanud, kui õde miskeid matatöid parandas :P

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #372
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Mis mate õpetaja? Pead õde silmas?

                          Nagu ütlesin: matemaatika, kui tunnid olid nii igavad ja need eriti ei kottinud. Samamoodi ei huvitanud, kui õde miskeid matatöid parandas :P
                          sul toobal polnud?

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #373
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Just ärkasin ja panin maailma kõige olulisema lingi siia ja sina tembeldad mind avalikult lolliks, pokkerisheriff?
                            mis mõttega sa selle lingi uuesti paned, kui red bull stratose teema on juba 10 posti ülalpool esile tõstetud? kui tahtsid rõhutada, siis oleksid võinud parem quoteda ja +1 panna, andes sellega JaanusX-le, kes esimesena teema päevakorda tõi, feimi, mitte osa tema omast endale krabada proovides.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #374
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Sheriff, palun ära kirjuta midagi. Püsi lihtsalt vaikselt. Ja pealegi saab praegu ainult Vandalari lingilt seda nähagi.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #375
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                ei, JaanusX (originaalne) link näitab ikka ka.

                                Comment

                                Working...