Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #346
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Aga miks enamus homosid tegelevad kultuuri ja kunstiga ? Liiv, Sander, Reikop, Agu, Priimägi jne jne.
    Kas nad on enamus või? Ma tunnen ühte konstruktorit, restorani omanikku, ehitusfirma omanikku ja ühte õpetajat. Kõik puhta ***** ja kaks neist täiesti normaalsed inimesed. Teised kaks on jobud - aga mitte selle pärast, et nad ***** on.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #347
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      üldiselt täiesti nõus su ja ka eelnevalt ranka poolt öelduga, kuid natukene n.ö. vaidleks vastu sellele su väljatoodud keskkonna mõjule. Võibolla ka natuke liigne norimine, kuid sinu poolt välja toodu kuulub pigem "kasvatus ei mõjuta", mitte "keskkond ei mõjuta" konstrukti. Kuna su väide viitab sellele, et tegemist peaks olema n.ö. kaasasündinud omadusega (mis strawberry hinnangul küll nii ei ole), siis iga asja avaldumist etc mõjutab keskkond siiski alati.
      Minu mõte on siiski, et keskkond ei mõjuta kunagi gay-ks saamist. Keskkond, ajastu, ühiskond(riik) jms tegurid võivad mõjutada aega, mille jooksul gay saab aru, kes ta on. See tähendab, et liberaalses Amsterdamis täna teab gay 20a-selt, kes ta on, mis asi on gay, miks ta nii tunneb jne. 30a tagasi Murmanskis oli see gay näiteks 30-35a-seni teadmatuses, millega on tegu, miks ta nii mõtleb ja tunneb ning käitus ühiskonna normidele vastavalt heterona, kuigi see ei olnud talle vastuvõetav.
      Gay peres kasvavale lapsele tahab gay vanem, et ta oleks siiski hetero nagu suurem osa ühiskonda kuid kui see ei peaks nii olema, siis saab ta aru. Selles peres kasvavale lapsele on selge juba 15a-selt, kes on gay, kes on tema ja ta saab sellest aru.

      Comment

      • mortalvombat
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 412

        #348
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        kus tead

        iga koer poleks jah nõus, aga usun, et nii nagu inimesed on ka nende maailmas creepe
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #349
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          Huvitav kui pasteeti munadele määrida ja koer lakub ära, kas see tähendab, et ta on kerge kalduvusega või talle lihtsalt meeldib pasteet?
          Louis Ck mingist esinemisest, et ta tegi nii noorena.

          Comment

          • ussdoktor
            Julm Donk
            • Apr 2011
            • 76

            #350
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            "stop being a fag and suck that dick" - louis ck

            pmst seosetu, aga had to say it. :D

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #351
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Se geid saunas rääkisid küll väga teaduslikult tõendatud fakti mõõtu välja ei anna. Ise nad võib-olla usuvad seda, kuna nii on lihtsam.

              Comment

              • kallekusta
                Grinder
                • May 2012
                • 603

                #352
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Kui ühte uut kortermaja Tartus ehitati siis sinna ostsid ka 3 gayd koos ühe korteri. Kolisid suht ehitusjärgus korterisse sisse. Pidevalt oli vaja seal midagi lõpetada (mõni ukseliist, värviparandus, pistikupesa jne) siis objektijuht saatis sinna koguaeg töölisi, kes hommikul hiljaks jäid jne. Vabatahtlikult ei tahtnud sinna keegi minna, kuna kõigil hakkas imelik kui kolm meest korraga vaatavad sulle sügavalt silma ja räägivad kiisu häälega. Omaette vaatepilt on see kuidas 3 gayd koos lambipirni vahetasid. Üks oli tooli peal ja ülejäänud 2 hoidsid esimesel ümbert kinnni, et see maha ei kukuks. Vaatepilt oli suht tragikoomiline kuna neil kulus disainvalgustil pirni vahetamiseks vähemalt 15 min ja kõike tehti vahetusega, see kes tooli otsas oli vahetus pidevalt. Seal ei saanudki aru , et kes keda paneb.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #353
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #354
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    ütleks lihtsalt seda, et kui lugeda postimehe arvamusribriigis selle "homosõja" teemalisi artikleid ja (pärisnime alt kirjutatud) kommentaare siis ei teagi kas naerda või nutta. inimestel võiks ikka nii palju kriitikameelt enda suhtes olla, et kui su väljendus- ja argumenteerimisoskus arutelu teravnedes läheneb nullile, siis sa oled vait, mitte ei lahmi kuskil meediaväljaandes nagu pooletoobine (see käib antud juhul kummagi poole esindajate kohta).

                    üldiselt loodan, et see kooseluseadus võimisiganes võetakse peagi vastu, sest huumorifaktor mida suudab netikommentaarides ja mujal genereerida oma seisukohti kaitsvate homofoobide pool*, on kraadi võrra kangem kooselu pooldajate omast.

                    * homoseksuaalsus on nakkav, homoseksuaalsus on ravitav, homoseksuaalsus=pedofiilia=zoofiilia jne

                    Last edited by pokkerisheriff; 23.03.13, 17:20.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #355
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                      Kui ühte uut kortermaja Tartus ehitati siis sinna ostsid ka 3 gayd koos ühe korteri. Kolisid suht ehitusjärgus korterisse sisse. Pidevalt oli vaja seal midagi lõpetada (mõni ukseliist, värviparandus, pistikupesa jne) siis objektijuht saatis sinna koguaeg töölisi, kes hommikul hiljaks jäid jne. Vabatahtlikult ei tahtnud sinna keegi minna, kuna kõigil hakkas imelik kui kolm meest korraga vaatavad sulle sügavalt silma ja räägivad kiisu häälega. Omaette vaatepilt on see kuidas 3 gayd koos lambipirni vahetasid. Üks oli tooli peal ja ülejäänud 2 hoidsid esimesel ümbert kinnni, et see maha ei kukuks. Vaatepilt oli suht tragikoomiline kuna neil kulus disainvalgustil pirni vahetamiseks vähemalt 15 min ja kõike tehti vahetusega, see kes tooli otsas oli vahetus pidevalt. Seal ei saanudki aru , et kes keda paneb.
                      Kui nüüd kõik kolm kiisu häälega rääkisid, siis elab panija ehk hoopis teises (korter)majas?

                      Comment

                      • lont
                        Jube Noob
                        • Jan 2009
                        • 112

                        #356
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Minu meelest see kas gay ollakse või kuidas selleks saadakse pole üldse oluline. Mul ei ole gayde vastu absoluutselt mitte midagi, aga ma ei saa kuidagi aru miks on vaja neile anda perekonna institutsiooni õigused? No ei saa aru. Enda lapsi ja seega bioloogiliselt enda peret nad anyway luua ei saa. Samuti ei tohiks nad saada adopteerida lapsi. Laps ei pea surutult sündima (mitte siiski sündima vaid adopteeruma) perekonnamudelisse kus tal puudub ema või isa. Kus ta üles kasvamisel jääb puudu siiski kas ema v isa poolsetest kogemustest ja õpetustest. Kus osa ühiskonnast suhtub tema peresse halvakspanu ja eelarvamustega. Jah inimesed on õelad, aga kujutage täna ette 8klassi poisse kui kogu kamp saab teada, et Peetril pole vanemaid vaid on kaks isa ehk nende keeles *****. Vaene väike Peeter saab hommikust õhtuni sellist pooki ja peksu, et vähe pole ning tuleb koolist iga päev nuttes koju.

                        Tema ei olnud selles süüdi! Aga kaks gayd arvasid, et nemad soovivad last mõtlemata mis lapsele hea on. See on isekas ja väga vale.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #357
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          ja üksikvanematelt tuleks lapsed ära võtta? enamus gaysi tahavad lihtsalt samu seaduslikke õigusi, mis peredel, st seadusest tulenevaid varalisi õigusi
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #358
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Algselt postitas lont Vaata postitust
                            Minu meelest see kas gay ollakse või kuidas selleks saadakse pole üldse oluline. Mul ei ole gayde vastu absoluutselt mitte midagi, aga ma ei saa kuidagi aru miks on vaja neile anda perekonna institutsiooni õigused? No ei saa aru. Enda lapsi ja seega bioloogiliselt enda peret nad anyway luua ei saa. Samuti ei tohiks nad saada adopteerida lapsi. Laps ei pea surutult sündima (mitte siiski sündima vaid adopteeruma) perekonnamudelisse kus tal puudub ema või isa. Kus ta üles kasvamisel jääb puudu siiski kas ema v isa poolsetest kogemustest ja õpetustest. Kus osa ühiskonnast suhtub tema peresse halvakspanu ja eelarvamustega. Jah inimesed on õelad, aga kujutage täna ette 8klassi poisse kui kogu kamp saab teada, et Peetril pole vanemaid vaid on kaks isa ehk nende keeles *****. Vaene väike Peeter saab hommikust õhtuni sellist pooki ja peksu, et vähe pole ning tuleb koolist iga päev nuttes koju.

                            Tema ei olnud selles süüdi! Aga kaks gayd arvasid, et nemad soovivad last mõtlemata mis lapsele hea on. See on isekas ja väga vale.
                            Süüdi on rumalad lapsed, kes narrivad IMO.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #359
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              Algselt postitas lont Vaata postitust
                              Minu meelest see kas gay ollakse või kuidas selleks saadakse pole üldse oluline. Mul ei ole gayde vastu absoluutselt mitte midagi, aga ma ei saa kuidagi aru miks on vaja neile anda perekonna institutsiooni õigused? No ei saa aru. Enda lapsi ja seega bioloogiliselt enda peret nad anyway luua ei saa. Samuti ei tohiks nad saada adopteerida lapsi. Laps ei pea surutult sündima (mitte siiski sündima vaid adopteeruma) perekonnamudelisse kus tal puudub ema või isa. Kus ta üles kasvamisel jääb puudu siiski kas ema v isa poolsetest kogemustest ja õpetustest. Kus osa ühiskonnast suhtub tema peresse halvakspanu ja eelarvamustega. Jah inimesed on õelad, aga kujutage täna ette 8klassi poisse kui kogu kamp saab teada, et Peetril pole vanemaid vaid on kaks isa ehk nende keeles *****. Vaene väike Peeter saab hommikust õhtuni sellist pooki ja peksu, et vähe pole ning tuleb koolist iga päev nuttes koju.

                              Tema ei olnud selles süüdi! Aga kaks gayd arvasid, et nemad soovivad last mõtlemata mis lapsele hea on. See on isekas ja väga vale.

                              kogu arutelu taandubki tegelikult sellele, et kui valmis on ühiskond selleks, et 2 homo kasvatavad last. Ja see ongi tegelikult diskussiooni koht ning ma saan täiesti aru miks need ***** oma õiguste eest võitlevad - et n.ö. ühiskonna seisukohta parandada.

                              Kui teemat hoida n.ö. "kapis", siis olukord ei muutu.

                              ehk siis kui ühiskond jõuab nii kaugele, et kui peeter ütleb toomasele "mu vanemad on *****" ja toomas vastab, et "cool, minu omad ka" ning keegi koolis neile peksa ei anna/mõnita, siis ei olegi selles probleemi. Pealegi, ma arvan, et paljud lastekodu lapsed sooviks endale vähemalt mingitki peremudelit, olgu selleks siis kasvõi kaks anaalsõpra.

                              Praegu on reaalsus see, et Eesti ühiskond ei ole selleks valmis ning lähimate aastate jooksul see ka ei muutu. Seda seetõttu, et n.ö. põlvkond, kes hakkab neid väärtusi muutma ning oma lastele edasi kandma on praegu 20-30 aastased.

                              Iseasi, kas sellist muutust on vaja, kuid isiklikult, heterona, omamata ühtegi pedesõpra (vb mõni kapis on), ei näe ma siiski erilisi põhjuseid (juhul kui hoiakud muutuvad), miks ei võiks homopaar lapsendada lapsi.

                              kõige koomilisem on muidugi maailma top 5 ateistlikust riigist kuulda väiteid a la "abielu pärineb piiblist" vms.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #360
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                ma usun ka, et enamike gayde jaoks on nende laps, korraliku pere loomine ja pereväärtuste hoidmine palju õnnestunum, sest tulenevalt perevälistest pingetest ka pingutatakse rohkem (igatahes rohkem, kui "kõva" keskmine eesti heteromees). hetkel üleminekuperiood - alles see oli, kui neegripoistele näpuga näidati. nõukogudeaja värdkasvatuste/ tõekspidamiste viljad... erkinoolefännidele soovitaks modern family sarja näiteks

                                Comment

                                Working...