Välisuudised - Eesti uudised.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #391
    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    kas varastatud teksapüksid arvutatakse hüvitisest maha või?
    lol'd

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #392
      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

      http://www.eesti.ca/vene-ideoloog-ku...d/article39043

      kurb aga tõsi. nii palju kui ma olen venelaste ja venemaalastega kokku puutunud, siis on see läbiv mõtteviis.
      Last edited by rahvavaenlane; 28.03.13, 19:44.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #393
        Re: Välisuudised - Eesti uudised.



        Misasja te siis ei teagi ,et pronksöö oli tegelt inside job ?.

        Faktid ja värgid kõik olemas.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #394
          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

          ja sa tahtsid sellega mida öelda?

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #395
            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            ja sa tahtsid sellega mida öelda?
            Nu kui doc-i ära vaatad siis on selgelt näha ,et Goerge Bush , Ilves ja Ansip lavastasid pronksiöö.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #396
              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              Nu kui doc-i ära vaatad siis on selgelt näha ,et Goerge Bush , Ilves ja Ansip lavastasid pronksiöö.
              okei, me kõik võime ju irvitada mille iganes üle, aga ma ütlen ausalt, et nii palju kui ma olen venelaste ja venemaalastega suhelnud, siis see positiivseid emotsioone ei loo. see on väga sitt lugu, et praegune noorte põlvkond vene keelt ei oska ja ei oska neid ohte hinnata. liiga balllalt suhtutakse, vaadatakse ainult positiivsesse euroopasse, taunid isegi ignovad igasuguseid kreeka,küprose ja muid jamasid, vaadatakse ( nina ette, ja ei nähta palki oma silmas) ja arvavad, et nüüdseks on meil "valge laev" igavesti meid ootamas.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #397
                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                Tahaks sitaks vene keelt osata, aga jube raske keel mida õppida imo... Inglise keel savi, 50% Interneti-elust on inglise keelne, aga kuidas sa vene keelt õpid? Vene naist ei võta või Lasnamäel ei ela siis ikka päris raske, see koolis Tom ili Tooma ja mjagkii snakki õppimine mõttetu, rääkida tuleb osata, mitte kirjutada.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #398
                  Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                  lol, võta vene naine, siis saad aru mis hea seks on :D aga see selleks, ma olen ka venekeelseid ajalehti läbi google translate lugenud. midagi saan ma ise aru ja siis raskemaid sõnu-lauseid inglise keelde pannud. eesti keelde ei maksa, vääralt tõlgib.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #399
                    Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    okei, me kõik võime ju irvitada mille iganes üle, aga ma ütlen ausalt, et nii palju kui ma olen venelaste ja venemaalastega suhelnud, siis see positiivseid emotsioone ei loo. see on väga sitt lugu, et praegune noorte põlvkond vene keelt ei oska ja ei oska neid ohte hinnata. liiga balllalt suhtutakse, vaadatakse ainult positiivsesse euroopasse, taunid isegi ignovad igasuguseid kreeka,küprose ja muid jamasid, vaadatakse ( nina ette, ja ei nähta palki oma silmas) ja arvavad, et nüüdseks on meil "valge laev" igavesti meid ootamas.
                    Hmmmm..
                    Ma jätsin vist vale mulje ,ma ei vaidle su pointidele vastu ega ei irvita nende üle.

                    Viskasin selle pronksiöö vandenõu doki kuna see on haigelt ajuvaba.
                    Kui vaadates selle doki laike ja komme siis paljud eestlased usuvad seda s*tta.(mõtlesin vb keegi siin ka usub seda doki ,ja hakkab vastu vaidlema ,et see dok jumala õige jne)

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #400
                      Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Tahaks sitaks vene keelt osata, aga jube raske keel mida õppida imo... Inglise keel savi, 50% Interneti-elust on inglise keelne, aga kuidas sa vene keelt õpid? Vene naist ei võta või Lasnamäel ei ela siis ikka päris raske, see koolis Tom ili Tooma ja mjagkii snakki õppimine mõttetu, rääkida tuleb osata, mitte kirjutada.
                      Täpselt sama mure ka minul. Ei oska isegi venekeele tähti ja ei oska isegi seina pealt sõna kokku lugeda ja kellegi käest tähendust küsida. Juhtusin oma kooliteed alustama 90 alguses, kus oli tohutu eestistamine a la teemal venemaad ja nende keelt pole meil enam kunagi vaja. Kolmandas klassis hakkasin õppima Saksa keelt (kunagi oskasin päris hästi ja seda soosis tollel ajal ka RTL ja PRO7) Kuuendas klassis tuli juurde Inglise keel. Venekeelt polnudki võimalik meie koolis õppida. Tänaseks päevaks suhtlen ja kirjutan inglise keels vabalt, aga saksa keele olen täielikult ära unustanud kuna ei loe, kuule, vaata, räägi selles mitte midagi. Kuradi kahju on, et venekeelt ei oska. Tööasjus läheb pidevalt vaja ja kui keegi räägib mõne nalja või repliigi vene keeles siis jääb ka endal loll tunne, et kas naerda kaasa või õlgu kehitada.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #401
                        Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Tahaks sitaks vene keelt osata, aga jube raske keel mida õppida imo... Inglise keel savi, 50% Interneti-elust on inglise keelne, aga kuidas sa vene keelt õpid? Vene naist ei võta või Lasnamäel ei ela siis ikka päris raske, see koolis Tom ili Tooma ja mjagkii snakki õppimine mõttetu, rääkida tuleb osata, mitte kirjutada.
                        pm for coaching. 1h vene keelt mult = 1h pokkerit sult
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #402
                          Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                          Vene keelega tuli meelde looke, et olla Eksperimentaalbioloogia Instituuti Venemaalt helistatud ja tahetud teada nende meiliaadressi, mis oli ebi@ebi.ee. Sekretär siis ütles telefoni selge kõva häälega, et aadress on jebi, sabatška, jebi, totška, jee jee. Eesti keeles siis n*ku koer, n*ku tütar. Vaat selline OT lugu. Jee, jee.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #403
                            Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                            Oskan aint 2 lauset vene keeles ja siiamaani olen kenasti hakkama saand.


                            Mina balti jaamas.

                            Diima: Sigaret jest?
                            Mina : Minja savut Taavi.
                            Diima: Sto?
                            Mina : Kakti pea savut ?.
                            Diima: Idi nahui sluha.
                            Mina: Spasiba.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #404
                              Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                              minu parim kahekõne.kuskil piiteris keset ööd. suvaline naine.

                              mina: u tebja muz jest?
                              temake: da
                              mina: a u tebja tengi jest?
                              temake: za sto?
                              mina: hotel nada. poidjom?
                              temake: (natuke maigutas nägu) no da, poidjom.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #405
                                Re: Välisuudised - Eesti uudised.

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                Oskan aint 2 lauset vene keeles ja siiamaani olen kenasti hakkama saand.


                                Mina balti jaamas.

                                Diima: Sigaret jest?
                                Mina : Minja savut Taavi.
                                Diima: Sto?
                                Mina : Kakti pea savut ?.
                                Diima: Idi nahui sluha.
                                Mina: Spasiba.
                                ei ole just asi, mille üle uhke olla
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...