Re: Augusti offtopic
Starsis serveri restart.
Teeme niisama väikese arvamismängu - mina arvan, et Pokerstarsi teemas vähemalt lähima 20 minuti jooksul (14:00-15:00) küsib kolm inimest, et miks PokerStars on maas ja kas kellegil veel w?
:)
Starsis serveri restart.
Teeme niisama väikese arvamismängu - mina arvan, et Pokerstarsi teemas vähemalt lähima 20 minuti jooksul (14:00-15:00) küsib kolm inimest, et miks PokerStars on maas ja kas kellegil veel w?
:)
Comment