Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #181
    Re: Augusti offtopic

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei "kanna fooliummütsi" aga see on üpris selge, et sõda savu vastu käib põhiliselt ravimifirmade huvisid silmas pidades, mitte eesmärkidel mida avalikkusele välja reklaamitakse.
    fyp

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #182
      Re: Augusti offtopic

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      Viru ralli

      Täpselt nii on. Kui kellelgi huvi, siis minuga saaks täna Rakverre või sinna kanti.

      Comment

      • valustyng
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 450

        #183
        Re: Augusti offtopic

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Mõnda sellist videot pole juba tekkinud kus alla ka kukuks keegi? Väga karm ikka.
        üks isegi oli, aga ei leia ülesse, seal ei läinud tüübil langevari lahti

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #184
          Re: Augusti offtopic

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Mõnda sellist videot pole juba tekkinud kus alla ka kukuks keegi? Väga karm ikka.
          Rallist ja kukkumisest.



          Nägin ise seda venda hiljem auto kõrval heinamaa peal magamas, nägi välja nagu morsk.



          Kui siin juba olnud, siis vabandust

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #185
            Re: Augusti offtopic

            morsk

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #186
              Re: Augusti offtopic

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Ma ei "kanna fooliummütsi" aga see on üpris selge, et sõda narkootikumide vastu käib põhiliselt ravimifirmade huvisid silmas pidades, mitte eesmärkidel mida avalikkusele välja reklaamitakse.
              Inimeste lollus on piiritu.
              Võib-olla olen hoopis ise loll, kas sa tahaks võimalust näiteks heroiiniga köha ravida või mis point siin on?

              Comment

              • PlanetRJ
                Jube Noob
                • Oct 2011
                • 173

                #187
                Re: Augusti offtopic

                ühes dokis kunagi üks peaarst ütles,et kui kanep legaliseeirda,siis nad võiksid 70% oma ravimitest minema visata,kuna thc asendab neid kõike.Minu arust on suits,alkohol ja kohvi ka narkootikumid ja imo kordades kahjulikumad kui kanep, aga kui keegi rummi joob siis pole midagi ,aga tõmbab ühe joindi siis on kohe paha poiss, nagu siin mõni aasta tagasi oli,et inglane jäi tais kuskil 1 grammi weediga vahele ja sai mingi ala (täpselt ei mäleta) 10 aastat vangla karistust,see on ju absurdsus,lõpuks inglise telekatsioon käisnii kaua pinda,et vend lasti ikka vabaks vms

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #188
                  Re: Augusti offtopic

                  no see inglane oleks võinud minu arvates jääda küll mõneks aastaks sitsima.
                  mitte selle eest, et kanepit tegi või ühe jointiga vahele jäi, vaid sellepärast, et ta nii loll oli.
                  iga 7-aastane teab ka, et tais ei tohi sellise kraamiga vahele jääda(loe: pole vaja kasutada).
                  tõmmaku euroopas.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #189
                    Re: Augusti offtopic

                    Ameerika Ühendriikide ja Prantsusmaa uurijad on teinud tohutu avastuse, nad leidsid Kariibi mere põhjast osaliselt läbipaistva ja kristallisarnase püramiidi, mille päritolu, vanus ja otstarve on täiesti teadmata. Millega on tegu?


                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #190
                      Re: Augusti offtopic

                      Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                      ühes dokis kunagi üks peaarst ütles,et kui kanep legaliseeirda,siis nad võiksid 70% oma ravimitest minema visata,kuna thc asendab neid kõike
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #191
                        Re: Augusti offtopic

                        Vandalar peaks kiirelt Uruguai kodakondsust taotlema. Tundub väga mõistlik riik olevat.

                        Uruguay valitsus saatis riigi parlamenti seaduseelnõu, mis lubaks riigil kasvatada ja müüa kanepit.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #192
                          Re: Augusti offtopic

                          20g tubakapaki peal on kiri "kuni 36 sigaretti", seega enamustel päevadel saaks isegi 2 jointi teha.

                          See oleks ikka meeletu papp, mille igasugused seaduslikud ja ebaseaduslikud kartellid kaotaksid ning riik ja maksumaksjad säästaksid kanepi legaliseerimisel. Ma olen ikka mõelnud, et ega kanepi kasvatamine ei tohiks tubaka kasvatamisest eriti keerulisem ja kulukam olla ehk mingi max. 5€/20g koos korraliku aktsiisiga.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #193
                            Re: Augusti offtopic

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            Inimeste lollus on piiritu.
                            Võib-olla olen hoopis ise loll, kas sa tahaks võimalust näiteks heroiiniga köha ravida või mis point siin on?
                            Heroiiniga pole võimalik köha otseselt ravida. Seda on võimalik kasutada näiteks valuvaigistina kopsuvähi puhul.

                            Kanepi koha nii palju, et sellel legaliseerimine ei saa kuidagi ravimifirmadele heameelt teha. Miks peaks kallist Xanaxit ja Valiumi ostma kui olemas on palju odavamad, aga sama efektiivsed alternatiivid?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #194
                              Re: Augusti offtopic



                              Meie FB lehel viimane post, kus otsitakse RBE-sse klienditoe töötajat ja tõenäoliselt seostub see ka natuke Muchos Poker tööga. Tean seda meeskonda väga hästi ja on supper meeskond ning «ülemus» on õiglasem ja ausam mees, keda pokkeritööstuses tean. Aga arvestage, et tööd tuleb ka teha ja sellest sõltub ka palk, mis ei ole halb.

                              PS! Minu andmetel meie foorumist ka vähemalt kaks inimest seal töötab.

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #195
                                Re: Augusti offtopic

                                teemad, mis iga natukese aja tagant foorumites üles kerkivad:
                                kanepi legaliseerimine
                                elukutselisena pokkeri mängimine
                                pokerstarsi algoritmid

                                Comment

                                Working...