Augusti offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #316
    Re: Augusti offtopic

    kindlalt tema

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #317
      Re: Augusti offtopic

      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
      da fuck ma sealt kommentaaridest just lugesin:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Tunnistage nüüd ülesse kas keegi käis leveldamas või oli see tõesti varganägu Vegasest...
      päris hea level ikka

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #318
        Re: Augusti offtopic

        pole kindlasti tema stiil, mõned ingliskeelsed sõnad on puudu, ülistavad lauselõpud on puudu ja ta ei kirjelda oma seiklusi nii lühidalt.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #319
          Re: Augusti offtopic

          Irw, andekaid inimesi ikka on olemas :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #320
            Re: Augusti offtopic

            Väike palve.

            Pealehel (http://www.pokkeriprod.com/) on küsitlus ja sooviksin saada võimalikult palju tagasisidet (vastajaid). Kui on aega alla minuti siis palun täida see küsitlus ära, et saaksime edaspidi kulutada aega efektiivsemalt ja keskenduda just nendele rubriikidele/artiklitele, mis meie lugejatele kõige rohkem huvi pakuvad.

            TÄHELEPANU: Valida võid mitu vastuse varianti.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #321
              Re: Augusti offtopic

              Et keegi ära ei unustaks siis täna on Sportland Arenal Tallinnas suur jalgpallimäng FC Pokkeriprod vs FC Levadia juba kl 17.15 (üritusele juba ca 100 inimest registreerinud), lähemalt:

              Comment

              • Carl
                FPP Pro
                • Jul 2010
                • 213

                #322
                Re: Augusti offtopic

                :D

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #323
                  Re: Augusti offtopic

                  Kas keegi kell 16.00 Tony g vs Müürsepa kossu värki ka läheb vaatama schnelli ?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #324
                    Re: Augusti offtopic

                    Londoni olümpial kõigi aegade edukaimaks olümpiasportlaseks tõusnud ujuja Michael Phelpsi sõbrad kardavad, et ujujal on hasartmängusõltuvus.


                    Tüüp on nagu kalake vees koos haidega?

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #325
                      Re: Augusti offtopic

                      Olen tüdinud tankimast, edaspidi kutsun iseendale kella.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #326
                        Re: Augusti offtopic

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        http://sport.postimees.ee/942414/mic...mangusoltuvus/

                        Tüüp on nagu kalake vees koos haidega?
                        in b4 new PokerStars team pro

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #327
                          Re: Augusti offtopic

                          Krt kodus elavad mingid ämblikud, suured nagu labakindad, ma muidu tavalisi ämblike ei karda, aga need võtavad küll veits jahedaks. Püüdsin kaks korraga kinni, panin purki, nüüd hakkasid hullult kaklema.

                          Sellised umbes:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • mait47
                            Jube Noob
                            • Jul 2011
                            • 192

                            #328
                            Re: Augusti offtopic

                            Kui tundub võõrliik siis tasuks kuhugi pildid saata ja teada anda. Seda kuhu täpselt, öelda paraku ei oska :D

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #329
                              Re: Augusti offtopic

                              pane hiir või midagi sinna purki. kui hommikuks on surnud, siis saada ämbliku pildid fred jüssile ja hoia kodust eemale kuni konkreetse vastuse saad, mis peletistega tegu on.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #330
                                Re: Augusti offtopic

                                Mul on kass ja see ei mahu sinna.

                                Comment

                                Working...