Re: Augusti offtopic
Standard ju.
Eestisse sitaks tahavad tulla suusavõistlustele aafrikast mustanahalised, et siis plehku panna. Ise ei ole elus kordki lund näinud lol.
Selle üle miski palagan ka alles hiljuti oli.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Eestisse sitaks tahavad tulla suusavõistlustele aafrikast mustanahalised, et siis plehku panna. Ise ei ole elus kordki lund näinud lol.
Selle üle miski palagan ka alles hiljuti oli.
Comment