Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #61
    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Väga õiglane otsus tuli :)

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #62
      Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

      Imo sittagi pole siin õiglast.
      Õiglane oleks olnud tüübi konto freezida kuni saab 18 ja vsjoo.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #63
        Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

        Minu arust pandi siin küll mööda. Tüübil polnud mingit advantaget teiste üle - ta sa iselle raha selles mõttes ausalt. Karistuse suurus alaealisena mängides on õiglasest kaugel sama palju kui põhjanaba lõunanabast. Kuna tollest tüübist pole PS-le vastast, siis sai PS praegu tasuta promo tolle tüübi (ehk ka kõigi teiste mängijate) rahade arvelt. Iga apsu pärast käed raudu ja kuul kuklasse kui Highstakesi jõuad?

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #64
          Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

          Lihtsalt vaata asja teisest küljest, kui oleks konto freezitud kuni 18 saab, siis tekiks väga palju selliseid nolke, kes teavad, et raha ära ei kao kui vahele jäävad ning probleeme pole. Selline olukord tekitaks Starsile väga palju peavalu!

          Nüüd vähemalt peale sellist juhtumit ollakse mõistlikumad ning ei hakata enam riskima kui vanust pole piisavalt veel.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #65
            Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

            Mina saan PS-i avaldusest aru, et see konto polnud tüübil üldse enda nimel. Et siis tehke kõik tatikad issi-emme nimele konto, võitke raha ja me annamegi selle teile? Huvitav, kauaks sellisel pokkeritoal ka litsentsi jagub?

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #66
              Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

              Ma näen väga kitsarinnaliselt, et seni kuni tuhanded alaealised nolgid pidevalt deposiidivad ja raha keerutavad ilma välja võtmata, seni PS ei tee midagi - ja milleks ta ka peaks - raha jookseb ja igasuguste sendiveeretajate kontrollimiseks peaks armee palgatöötajaid tööle võtma. Aga niipea kui nolk hitib ja klikkab cashout...

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #67
                Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                Kindlasti paljud alaealised võtavad vaikselt raha ka välja, aga kuna see asi läks, või täpsemalt see jumbu ise pani asja suure kella külge kui sotsiaalmeediasse kilkama läks ning nüüd pole PS-il muud valikut. Nad lihtsalt ei saa seda raha välja maksta.

                Comment

                • MrTnT
                  Julm Donk
                  • Mar 2010
                  • 63

                  #68
                  Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                  advantage't tal ei old, aga tal pold üldse õigust mängidagi ja seega pole tal õigust ka rahale...väga lihtne otsus minu arust

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #69
                    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                    Algselt postitas MrTnT Vaata postitust
                    advantage't tal ei old, aga tal pold üldse õigust mängidagi ja seega pole tal õigust ka rahale...väga lihtne otsus minu arust
                    Umbes sama lihtne, nagu siis kui eesti riik sinu Full Tildi konto tühjaks teeb?

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #70
                      Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                      Ei, umbes sama lihtne nagu siis, kui jõmpsikas läheb jaaniõhtul alkoholi ostma, laob käru õlli täis, aga kassas küsitakse dokumenti.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #71
                        Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                        Ma tegelt taandan ennast sellest vaidlusest, 2+2 on tuhandeid poste, kaks leeri ja analooge tuuakse igalt elualalt, jaanipäev on muidugi hea.

                        Comment

                        • MrTnT
                          Julm Donk
                          • Mar 2010
                          • 63

                          #72
                          Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Umbes sama lihtne, nagu siis kui eesti riik sinu Full Tildi konto tühjaks teeb?
                          kui neil see õigus on siis küll jah

                          Comment

                          Working...