Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #16
    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Ega ma ei hüppaks. Teeks korraliku "promo" vastu. 6 miljonit EEKi on päris palju väärt imo.
    Seda kutti ma küll scammeriks ei nimeta ühegi nurga alt.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

      Ma lisan veel juurde, et kui ma tavaliselt saan aru vastaspoole argumentidest ja põhjendusest, siis siin ma ei suuda mõista neid, kes ütlevad, et ta võitis selle ebaausalt. Minujaoks sama ebaaus oleks olnud, kui ta aadress oleks vale olnud registreerides.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #18
        Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

        Ma ei mõista, mille üle siin üldse arutada on? Ma nõustun, et ta võitis selle ausa mänguga, aga täpselt sama ausalt jääb ta ka sellest ilma.
        Kui sa teed pokkerituppa konto, siis sa sõlmid lepingu ning nõustud kasutustingimustega, mis ütlevad selgesti: Kasutaja peab PokerStarsile oma andmeid esitades avaldama täieliku ja tõese informatsiooni.

        Piiramata mis tahes muid õigusi, kui Kasutaja rikub mõnd Lepingu sätet osaliselt või tervikuna, siis jätab PokerStars endale õiguse võtta selle tegevuse suhtes tarvitusele sellised meetmed nagu ta sobivaks peab, kaasa arvatud Lepingu lõpetamine, viivitamatult selle Kasutaja jaoks Teenusele juurdepääsu blokeerimine, sellise Kasutaja PokerStarsi konto lõpetamine, vastaval PokerStarsi kontol olevate rahade konfiskeerimine ja/või sellise Kasutaja vastu kohtusse pöördumine.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #19
          Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

          Ega jah PokerStars vaevalt nii loll on, et arvab tõesti,et isa mängis poja andmete alt.
          Suht obv ikka jah, et poeg mängis aga ma arvan, et seda asja nad e-maili teel ei aruta nendega. Istutakse vast Poker*s-i ümarlaua taha ja arutatakse seal :D

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #20
            Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

            Ma hageks Pokerstarsi ja paneks asja võimalikult suure kella külge kui nad ei maksa. Muuhulgas ütleks, et vanemate teadmisel mängisin, ei süvenenud tingimustesse, panin ekslikult vale vanuse vms. Kui kellelegi pole olulist kahju põhjustatud, siis on Starsi non-payment ebaproportsionaalselt suur karistus "lepingu rikkumise" eest.

            Muuhulgas otsiksin põhjalikult infot Starsi lepinguliste mängijate mineviku kohta. Kas nt. Obersted ei ole nende teamis? Kui on ja ta on avalikult tunnistanud, et alustas alla 18-aastasena, siis väidaksin, et PS on sellisest praktikast täiesti teadlik, on seda minevikus toetanud ja pakkunud profilepinguid mängijatele, kes nimetatud reeglit on rikkunud. Kokkuvõttes oleks siin PS-le nii palju PR-damage võimalik teha, et nad otsivad kompromissi. Näiteks maksavad vanematele välja või ootavad 18-aastaseks saamiseni ja maksavad siis välja.

            Parastajatele soovitaks: Oodake, kuni EMTA, Rahapesu Andmebüroo või keegi teie pangakontod blokeerib, sest te olete Full Tiltis, 888-s vms toas mänginud, millel pole Eestis luba. Või siis olete teinud seda PokerStarsis, millel polnud enne 2010 a. luba ja mistõttu võib teoreetiliselt iga teie võidetud poti maksustada (a la Isildur1, kelle maksunõue vist tuli $150m, vaatamata sellele, et ta mänguga vee all oli). Siis ma tuleks ja toetaks teid ka "seadus on seadus, phuk off" tüüpi jutuga.

            Comment

            • Cremer
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 214

              #21
              Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

              Andy McLEOD

              Sellel tegelasel oli sama jama sisuliselt. Jama ainult selles, et temast oli saanud suhtkoht superstaar kui ta tegelik vanus avastati. Minu teada stars lihtsalt külmutas ta konto mingiks ajaks (temporarily banned) - a la tal oli 18nda sünnipäevani jäänud mingi 6 kuud. Aga rahade äravõtmist kui sellist küll minu mäletamistmööda ei toimunud.
              Last edited by Cremer; 10.03.11, 12:32.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #22
                Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                tõsi, mõlemale poolele oleks ilmselt valutum, kui nad vaikselt kompromissi leiaks.
                Muidugi on siis veel variant, et mõni teine final tablest tahaks rohkem pappi saada ja hakkab oma õigust nõudma, kui poisilt raha ära ei võeta.

                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                Ma hageks Pokerstarsi ja paneks asja võimalikult suure kella külge kui nad ei maksa. Muuhulgas ütleks, et vanemate teadmisel mängisin, ei süvenenud tingimustesse, panin ekslikult vale vanuse vms. Kui kellelegi pole olulist kahju põhjustatud, siis on Starsi non-payment ebaproportsionaalselt suur karistus "lepingu rikkumise" eest.

                Muuhulgas otsiksin põhjalikult infot Starsi lepinguliste mängijate mineviku kohta. Kas nt. Obersted ei ole nende teamis? Kui on ja ta on avalikult tunnistanud, et alustas alla 18-aastasena, siis väidaksin, et PS on sellisest praktikast täiesti teadlik, on seda minevikus toetanud ja pakkunud profilepinguid mängijatele, kes nimetatud reeglit on rikkunud. Kokkuvõttes oleks siin PS-le nii palju PR-damage võimalik teha, et nad otsivad kompromissi. Näiteks maksavad vanematele välja või ootavad 18-aastaseks saamiseni ja maksavad siis välja.

                Parastajatele soovitaks: Oodake, kuni EMTA, Rahapesu Andmebüroo või keegi teie pangakontod blokeerib, sest te olete Full Tiltis, 888-s vms toas mänginud, millel pole Eestis luba. Või siis olete teinud seda PokerStarsis, millel polnud enne 2010 a. luba ja mistõttu võib teoreetiliselt iga teie võidetud poti maksustada (a la Isildur1, kelle maksunõue vist tuli $150m, vaatamata sellele, et ta mänguga vee all oli). Siis ma tuleks ja toetaks teid ka "seadus on seadus, phuk off" tüüpi jutuga.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                  tolmuahv on mu hero!

                  Võib ainult arvata, kui palju alaealisi pokerstarsis tegelikult mängib, kui 10% finaallauda jõudjatest olid juba alla 18.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #24
                    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    tolmuahv on mu hero!

                    Võib ainult arvata, kui palju alaealisi pokerstarsis tegelikult mängib, kui 10% finaallauda jõudjatest olid juba alla 18.
                    LOL. See näitab, et about tree-fiddy mängijat on alaealised.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #25
                      Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      tolmuahv on mu hero!

                      Võib ainult arvata, kui palju alaealisi pokerstarsis tegelikult mängib, kui 10% finaallauda jõudjatest olid juba alla 18.
                      Eks see protsent on tegelikult päris suur. PP foorumi kasutajatest tundub ka ca 20-25% olevat alla 18a, või olid seda liitumise hetkel.

                      PS on ka 100% sellest teadlik, et paljud nende kasutajatest on alla 18, aga kasutajatingimustes oleva "alla 18a keelatud" klausliga üritavad endalt seda vastutust maha pesta - tegelikult on neil suhteliselt savi, kuni rake genetakse. Oleksid nad tõsiselt huvitatud sellest, et alaealised ei pääseks mängima, siis oleks juba ammu analoogne age verification nagu seda nüüd Eestis tehti.

                      Imo ei ole siin PSi jaoks mitte ühtegi head lahendust, aga huvitav on jälgida mis tulemuseni lõpuks jõutakse.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #26
                        Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                        Kas keegi teab järgnevast juhtumist midagi? Eelmine kuu kui Pargis OOPSi mängisin, mingi jutukas härra kõva häälega rääkis, kuidas keegi eestlane oli party Pokeris(vist) võitnud mitukümmend tuhat $ ja kandes seda välja eesti panka, keelduti välja maksmast ja konfiskeeriti võit põhjendusel, et te ei tohtinud mängida siin(EMTA keelu pärast ilmselt). Võib sel tõepõhi all olla??

                        Comment

                        • makz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 428

                          #27
                          Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                          Standard shit - mängi niipalju kui tahad kuniks midagi võidad. Kui kapitalistile enam kasulik pole, siis keeratakse kohe ära.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #28
                            Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                            Ega neil see keelamine ka kasulik ei ole, lihtsalt loll olukord starsi jaoks, et selline inimene sattus nii suurelt võitma, kuna nende sitt (ükskõik kui suurel määral), et kutt mängida sai ja nüüd on ükskõik kumb lahendus kehv. (Ja ilmselt kahjulikum kui $500.000)

                            Ilmselt parim idee lihtsalt asi maha summutada ja vaikselt kokkuleppele jõuda perekonnaga.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #29
                              Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                              Ma hageks Pokerstarsi ja paneks asja võimalikult suure kella külge kui nad ei maksa. Muuhulgas ütleks, et vanemate teadmisel mängisin, ei süvenenud tingimustesse, panin ekslikult vale vanuse vms. Kui kellelegi pole olulist kahju põhjustatud, siis on Starsi non-payment ebaproportsionaalselt suur karistus "lepingu rikkumise" eest.

                              Muuhulgas otsiksin põhjalikult infot Starsi lepinguliste mängijate mineviku kohta. Kas nt. Obersted ei ole nende teamis? Kui on ja ta on avalikult tunnistanud, et alustas alla 18-aastasena, siis väidaksin, et PS on sellisest praktikast täiesti teadlik, on seda minevikus toetanud ja pakkunud profilepinguid mängijatele, kes nimetatud reeglit on rikkunud. Kokkuvõttes oleks siin PS-le nii palju PR-damage võimalik teha, et nad otsivad kompromissi. Näiteks maksavad vanematele välja või ootavad 18-aastaseks saamiseni ja maksavad siis välja.

                              Parastajatele soovitaks: Oodake, kuni EMTA, Rahapesu Andmebüroo või keegi teie pangakontod blokeerib, sest te olete Full Tiltis, 888-s vms toas mänginud, millel pole Eestis luba. Või siis olete teinud seda PokerStarsis, millel polnud enne 2010 a. luba ja mistõttu võib teoreetiliselt iga teie võidetud poti maksustada (a la Isildur1, kelle maksunõue vist tuli $150m, vaatamata sellele, et ta mänguga vee all oli). Siis ma tuleks ja toetaks teid ka "seadus on seadus, phuk off" tüüpi jutuga.
                              Usun, et igat juhtumit peaks ikka eraldi vaatlema.

                              Annette Obrestadil (oli Betfairi pro, aasta tagasi läks Full Tilti üle, Starsi tiimis pole kunagi olnud), Mike 'Timex' McDonaldil ja nii mõnelgi teisel on olnud piisavalt intelligentsi hoida madalat profiili enne seaduslikku vanusesse jõudmist.

                              Ma ei väida, et alla 18-aastaselt ei tohiks üldse reaalse raha peale mängida, tee seda mõne sugulase varikonto alt, kui võimalust on, aga teadvusta ka võimalust, et suuremate võidusummade puhul võidakse asja lähemalt uurida ja ÄRA RONI mingitele miljoniturnadele :)

                              Või kui sa isegi ronid ja juhtud jõudma suurte rahadeni, siis ära hakka endale seal liigset tähelepanu tõmbama, nagu seesama kurikuulus "zeurrr" tegi:



                              ja chati jätk:

                              --
                              zeurrr: ok i want 600.000
                              Battmeister: dude..everyone but you has agreed.that says soeting..this deal is great
                              nhar818: take numbers or we play, enough with this
                              Bdbeatslayer: u not gonna get 80k more than the deal
                              Battmeister: you havent made any molney your whole poker carrerr zeurr and now you are crying
                              Bdbeatslayer: that's just wild
                              zeurrr: when u all pay 10 k
                              --

                              Kogu see ahnus ja laia joone ajamine näitab, et tegu on massiivse douchebagiga. Ja väga hea, et see avalikuks tuli ja isehakanud "balla" rahast ilma jäi. Oleks veel olnud tegu heal tasemel mängijaga, aga polnud ju. Täiesti random donk.

                              Pokerstars ei saa mõistetavalt erandeid teha ega mingit pehmet lahendust leida, seda ei lubaks Isle of Mani seadusedki, kus nad registreeritud.

                              Usun, et töllil ja tema kännul on juba ka selge, et neil pole vähimatki lootust kohtu kaudu mingit õigust ajada.

                              --

                              ok i want 600.000
                              when u all pay 10K
                              ok i want 600.000
                              when u all pay 10K
                              ok i want 600.000
                              when u all pay 10K
                              ok i want 600.000
                              when u all pay 10K
                              ok i want 600.000
                              when u all pay 10K
                              ok i want 600.000
                              when u all pay 10K
                              ok i want 600.000
                              when u all pay 10K


                              --

                              ja siis vist kuskil twitteris ka veel olevat kilkama läinud algul ja pärast sissekanded kustutanud, lol
                              Last edited by erplander; 10.03.11, 15:25.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #30
                                Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

                                ****
                                Last edited by masterpuppet; 10.03.11, 19:05. Põhjus: Hoiame nüüd emotsioone tagasi ja hoiame sisulist arutelu.

                                Comment

                                Working...