Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO
Ega ma ei hüppaks. Teeks korraliku "promo" vastu. 6 miljonit EEKi on päris palju väärt imo.
Seda kutti ma küll scammeriks ei nimeta ühegi nurga alt.
Ega ma ei hüppaks. Teeks korraliku "promo" vastu. 6 miljonit EEKi on päris palju väärt imo.
Seda kutti ma küll scammeriks ei nimeta ühegi nurga alt.

Comment