MicroMillions VII niit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • supernova66666
    Grinder
    • Nov 2012
    • 732

    #91
    Re: MicroMillions VII niit

    Et kui oled otsustanud KT-ga callida utg raise ja flopil KT5 sa otsustad alla anda?

    Comment

    • Ambur99
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2014
      • 323

      #92
      Re: MicroMillions VII niit

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      pakun, et see oli bad beat story lihtsalt ja mingit küsimust ei küsitud
      anyway, pohhui all in spot, pole midagi arutleda
      Kui on savi, siis jah AI

      Comment

      • supernova66666
        Grinder
        • Nov 2012
        • 732

        #93
        Re: MicroMillions VII niit

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        pakun, et see oli bad beat story lihtsalt ja mingit küsimust ei küsitud
        anyway, pohhui all in spot, pole midagi arutleda
        best hand wins, pole midagi öelda ja kt fishine cll anyway, lihtsalt ta avas niipalju ja mõnnalt deep selle call

        Comment

        • Ambur99
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2014
          • 323

          #94
          Re: MicroMillions VII niit

          Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
          Et kui oled otsustanud KT-ga callida utg raise ja flopil KT5 sa otsustad alla anda?
          Kui infot on sama palju nagu sa andsid oma esimeses postis, siis jah sinu liini korral!
          Last edited by Ambur99; 18.03.14, 13:23.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #95
            Re: MicroMillions VII niit

            Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
            No, kui infot ei ole. Ja milline on keskmine stack hetkel turniiris? ei tea mina

            Hero hetkel rohelises tsoonis M28 ja vastasel ka sama umbes. Ja herol skilli ju on omajagu, et oodata paremaid võimalusi Arvesse võttes dünaamikat. Ise ei võtaks siin coinflipi vastu ja foldiksin flopil tema agrotsemise. Hero ei ole ju commited flopil!

            Parimal juhul on tal siin KAo,KQo(oleneb vastasest). Halvimal juhul on tal siin multiway draw ja deep stackide peale minna ma ei julgeks.

            Aga eks ise vaadake mis teete siin, ma mängiks nii! Muidugi, kui oleks mingi adekvaatne info olemas. Siis ehk mängiks muud moodi.
            minumeelest on olnud juttu, et stratis leveldamise eest võib banni saada aga ma ei ole kindel ka.........

            postflop standard.
            pre call ei meeldi, sest KJ,KT,QT,QJ tüüpi käed, eriti os, mängivad utg avamisrange vastu väga halvasti. lisaks on sul taga 3 ideaalset re-ship stacki, kelle shipi peale oksendad suhu ja foldid.

            Comment

            • supernova66666
              Grinder
              • Nov 2012
              • 732

              #96
              Re: MicroMillions VII niit

              Ok, lõpetame selle teema siis, ma ei oska enam midagi öelda.
              E1: käis amburile
              E2: Pre call pask jah aga flop perfect

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #97
                Re: MicroMillions VII niit

                Mees teeb lihtsalt mingit aastast noa laev huumorit.
                Pre küsitav ja flop A+, muud siin pole.
                /thread

                Comment

                • Ambur99
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2014
                  • 323

                  #98
                  Re: MicroMillions VII niit

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  minumeelest on olnud juttu, et stratis leveldamise eest võib banni saada aga ma ei ole kindel ka.........

                  postflop standard.
                  pre call ei meeldi, sest KJ,KT,QT,QJ tüüpi käed, eriti os, mängivad utg avamisrange vastu väga halvasti. lisaks on sul taga 3 ideaalset re-ship stacki, kelle shipi peale oksendad suhu ja foldid.
                  Siin pole midagi tegemist leveldamisega. Konkreetses situatsioonis nagu hero seda mängis (hero liin) deep olles mina foldin flopil pärast UTG AI tõstet.

                  Loomulikult pre call on küsitava väärtusega.

                  Note: Kui tahate mind bannida, siis laske käia oma arvamuse avaldamise eest. Ma kurb ei ole. Kasutan siis ainult pokernewsi forumit, muud midagi.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #99
                    Re: MicroMillions VII niit

                    Suht mõtetu vaielda Amburiga: Mees biidib Nii Full ringot, six maxi, turnasid, satikaid ja kõigele lisaks veel hyper husngsi. Omaha poole pealt pole veel kindel aga selline multitalent ilmselt crushib ka omahas.

                    Comment

                    • supernova66666
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 732

                      #100
                      Re: MicroMillions VII niit

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Suht mõtetu vaielda Amburiga: Mees biidib Nii Full ringot, six maxi, turnasid, satikaid ja kõigele lisaks veel hyper husngsi. Omaha poole pealt pole veel kindel aga selline multitalent ilmselt crushib ka omahas.
                      Sinus on märgata kadedust

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #101
                        Re: MicroMillions VII niit

                        Nii on.

                        ISe suudan ääri veeri ühes formaadis kasumit näidata.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #102
                          Re: MicroMillions VII niit

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Suht mõtetu vaielda Amburiga: Mees biidib Nii Full ringot, six maxi, turnasid, satikaid ja kõigele lisaks veel hyper husngsi. Omaha poole pealt pole veel kindel aga selline multitalent ilmselt crushib ka omahas.
                          Ma biidin ka obv

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #103
                            Re: MicroMillions VII niit

                            MM 11 super KO 150(midagi) out of 9,2k, close but no cigar

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #104
                              Re: MicroMillions VII niit

                              Std call pole mu jaoks pre aga kuna nii dongine siis meh, taga ka solid poisse nii et.

                              Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t60/t120 Blinds + t15 - 9 players
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              UTG+1: t4450 M = 14.13
                              UTG+2: t25420 M = 80.70
                              MP1: t5639 M = 17.90
                              Hero (MP2): t13931 M = 44.23
                              CO: t5310 M = 16.86
                              BTN: t4513 M = 14.33
                              SB: t2865 M = 9.10
                              BB: t6576 M = 20.88
                              UTG: t2550 M = 8.10

                              Pre Flop: (t315) Hero is MP2 with J K
                              UTG raises to t360, 3 folds, Hero calls t360, 4 folds

                              Flop: (t1035) Q 9 T (2 players)
                              UTG bets t2175 all in, Hero calls t2175

                              Turn: (t5385) 8 (2 players - 1 is all in)

                              River: (t5385) 9 (2 players - 1 is all in)

                              Final Pot: t5385
                              Hero shows J K (a straight, Nine to King)
                              UTG shows 8 8 (a full house, Eights full of Nines)
                              UTG wins t5385

                              Comment

                              • Ambur99
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2014
                                • 323

                                #105
                                Re: MicroMillions VII niit

                                Rõhutan: Amburi isiklik arvamus ja ei pea tõsiselt võtma, juhul kui leiate mingil põhjusel, et see siin on jama-jutt. Edu soovin teile muidugi laudades. Leveldada ei ürita ja ei soovi! Muidugi siinkohal tuleb veel arvestada üldist laua dünaamikat, kuivõrd see mõjutab mu otsust ei oska või ei taha komenteerida!

                                Roheline tsoon.
                                Kui M>20 on mängijal mitmeid erinevaid strateegiaid mida rakendada. Mängija võib tõsta, panustada ja võib endale lubada kaotada. Teades, et ta ei lange turniirilt välja (ainult suurema või sama suure stäkiga vastase korral võib see aset leida).

                                Oranž tsoon
                                M = 10-6 vahel stäkk. mängijal on limiteeritud valikud ja kokkukuivav stäkk. Selline mängija on kaotanud võimaluse varastada. Seega sellise stäkiga mängijate puhul on call option välistatud suure tõenäosusega! imo

                                Sellest ka lähtuvalt minu mõttekäik:

                                Ise oleks nats üle min 3beti umb t800 pre teinud, juhul kui oleks otsustanud mängida. Juhul, kui utg on soliidne mängija ja teab mis on M ja kuidas seda kasutada, siis tal call range sisuliselt puudub 3beti peale ja kui callib, siis lükkab sõltumata flopist nupud sisse (kuna siis on ta juba otsustanud preflopil, et mängib maha selle käe). teeksin pre t800 ja kui näitab pre agrot üles, siis foldin mina.

                                Kokkuvõtlikult: fold>3bet(t800 umbes)>call

                                Comment

                                Working...