*** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SuusaKunn
    Jube Noob
    • Jun 2011
    • 142

    #46
    Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

    gg kjmrc AJ vs 44 :P

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #47
      Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

      Vedas jah tra, QKo vs AJ call jäi piinama ja oli halb call.. aga hetkel 900k, loodame parimat! Vahepeal olin 7bb peal :D


      E: 3 eestlast veel peale minu siin evendis sees veel. 1,5m 2,8m 2,9m stäkkidega :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #48
        Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

        Siiiiiiiiiiick 2 outer :D


        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #49
          Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

          3,6M blinds 100k/200k 26/42 :D

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #50
            Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

            ma ka railin

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #51
              Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

              Ma nüüd ainus eestlane siin evendil, viimane just lendas

              E: Duublit vaja, muidu üsna kusine seis.. Kaart just ei soosi no see on standard :D



              E2: Päris tore mängida muidugi kui mingi 90bb vend raiseb pohhuilt atc igajaotus :D Kätt ka eitule ta vastu, muidu saaks lihtsa duubli ilmselt


              E3: Läbi, 25. koht ja $222
              Last edited by kjmrc; 16.11.12, 02:54.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #52
                Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                Sain ka solid 2 outeri, laudadest jooksin üle, tegin mis tahtsin, 51/39 stats siis lõpuks 3b 13.

                Comment

                • cpkr
                  Jube Noob
                  • Nov 2012
                  • 195

                  #53
                  Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                  Event 04 üks eestlane 14/15 praegu

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #54
                    Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                    Njaa 55 vs AQs floppab seti aga aqs turnib flushi, gg.

                    Comment

                    • JaanusX
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2010
                      • 392

                      #55
                      Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                      Fanjeera oli 006 eventil juba head deep runni tegemas....

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #56
                        Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                        10-20 koht pole suht midagi väärt.... FT algavad rahad top 5 alates

                        täna teen 11 daalast 6max 75k gtd !

                        laudades kohtume
                        Last edited by vilkar; 16.11.12, 07:55.

                        Comment

                        • cpkr
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 195

                          #57
                          Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                          siiamaani top 30nes keegi eestlastest olnud aga ei taha see FT ära tulla kuidagi:D

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #58
                            Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                            tegin event8le late regi

                            Comment

                            • PlanetRJ
                              Jube Noob
                              • Oct 2011
                              • 173

                              #59
                              Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                              Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                              siiamaani top 30nes keegi eestlastest olnud aga ei taha see FT ära tulla kuidagi:D
                              ega ei ole vist väga kerge tulla 9 hulka mingi 40 000 + mängijate seast

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #60
                                Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                                mängitud siis eventid 1,2,7 ja 8. hetkeseis 4-0 minu kahjuks. täna mängin veel event 9 ka ja seal kavatsen teise koha saada.

                                Comment

                                Working...