*** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****



    15. novembril jätkub PokerStarsis populaarne pokkeriturniiride seeria MicroMillions III, mida korraldatakse juba kolmandat korda ja on eelkõige mõeldud algajatele ning väikese bankrolliga pokkerimängijatele.


    Kokku on kavas 100 erinevat turniiri, mille kogu auhinnafondiks on garanteeritud 5 miljonit dollarit. Turniiride seeria lõpetab 25. novembril toimuv 22-dollarilise sisseostu ja ühe miljoni dollari suuruse garanteeritud auhinnafondiga põhiturniir.


    Turniiride kava, edetabeli ja statistika leiad PokerStarsi MicroMillions III ametlikult veebilehelt: http://www.pokerstars.ee/poker/tournaments/micro-millions/
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

    Täna plaanis teha vist ainult $3.30 NLHE SH 75K (mis on ühtlasi ka mu leivanumber :D), vbla gämblin 0.11+r ka for fun :D Ülejäänud võtaks muud turnad..

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #3
      Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Täna plaanis teha vist ainult $3.30 NLHE SH 75K (mis on ühtlasi ka mu leivanumber :D), vbla gämblin 0.11+r ka for fun :D Ülejäänud võtaks muud turnad..
      Samad asjad plaanis!! Laudades näeb

      Edu

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

        glgl

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #5
          Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

          plaanin ka mängida paremaid evente, täna samamoodi ainult event 3 mõttes.

          Comment

          • cpkr
            Jube Noob
            • Nov 2012
            • 195

            #6
            Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

            keegi proovib kõike kah mängida ?:D või vähemalt suurema osa.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #7
              Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

              Algselt postitas cpkr Vaata postitust
              keegi proovib kõike kah mängida ?:D või vähemalt suurema osa.
              Proovisin eelmine kord 70+ eventi teha 100st ei olnud kõige mõistlikum idee.

              Seekord piirdun 15-20 eventiga kuskil.

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #8
                Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                Enda lemmik ka 6 max aga äkki 10c rebuys kaart jookseb :D GL ja loodame, et eestlased hitivad seal korralikult ;D

                Huvitav, kas meie ajavööndi järgi on üleval graafik eventitest ja algusaegadest?
                Last edited by K2okfor_Mey; 15.11.12, 13:06.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #9
                  Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                  ca 15 turkat plaanis. esimene läheb tildi profülaktikaks, ehk 10 sendisel kõik käed kuni addonini AI. aga kuna unereziim hetkel selline, et ärkan kell 7 hommikul, siis sellest suurelt sõltub mida mängida saan. seoses sellega jäävad magusamad turniirid mängimata.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                    Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                    Enda lemmik ka 6 max aga äkki 10c rebuys kaart jookseb :D GL ja loodame, et eestlased hitivad seal korralikult ;D

                    Huvitav, kas meie ajavööndi järgi on üleval graafik eventitest ja algusaegadest?
                    Pmst Starsis näeb ka ju meie aja järgi, mis kell turniirid algavad jms?

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      ca 15 turkat plaanis. esimene läheb tildi profülaktikaks, ehk 10 sendisel kõik käed kuni addonini AI. aga kuna unereziim hetkel selline, et ärkan kell 7 hommikul, siis sellest suurelt sõltub mida mängida saan. seoses sellega jäävad magusamad turniirid mängimata.
                      Samasiin :\

                      Comment

                      • SuusaKunn
                        Jube Noob
                        • Jun 2011
                        • 142

                        #12
                        Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                        Plaanis KÕIK Holdem turkad kaasa mängida, eks tuleb ohverdada unereziim

                        Comment

                        • SuusaKunn
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 142

                          #13
                          Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                          Esimene algas hästi, AA vs AK out 150k pealt, flop 78J lolz turn Q river 10... well done

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #14
                            Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                            Esimene mincash käes lol ;D

                            Kaotasin 90% stäkist AQs vs 55 pre ai, ei saanud abi boardist. Nüüd just lendasin koht 5667 :)

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #15
                              Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                              tegin ca 4-5 taala eest re-buysid, kordagi nuppe korralikult püsti ei saanud ja praktiliselt kohe peale addoni oli lennuk ka QQ v KK.

                              Comment

                              Working...