*** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #16
    Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

    400 k KK vs 55 PF AI. Hoss ütles et turn 5. Turn 5 ja OUT.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #17
      Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

      Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
      400 k KK vs 55 PF AI. Hoss ütles et turn 5. Turn 5 ja OUT.
      Oo, Freaky kribab kaine peaga foorumisse? Peab vist kalendrisse risti tegema.

      NB! Kedagi ei huvita, millega sa õli välja langesid!

      Ise out kohe peale breaki KK vs JJ vs 97s.

      Comment

      • SuusaKunn
        Jube Noob
        • Jun 2011
        • 142

        #18
        Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

        Fucking jooks 30k stack 1usd rebuys ja KK vs 89 ...... tal oli ka 30k... masendav...

        Comment

        • cpkr
          Jube Noob
          • Nov 2012
          • 195

          #19
          Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

          Algselt postitas vilkar Vaata postitust
          Proovisin eelmine kord 70+ eventi teha 100st ei olnud kõige mõistlikum idee.

          Seekord piirdun 15-20 eventiga kuskil.
          said mõne pileti vms kah ,olid tabelis?

          Comment

          • V4LDO
            FPP Pro
            • Jun 2010
            • 229

            #20
            Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

            ESTingu selle esimesel crapfestil praegu 1/70

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #21
              Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

              Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
              ESTingu selle esimesel crapfestil praegu 1/70
              Yeah, CL nüüd, väga hea run tal peal, käed peavad ainult :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                Headeris bänner siia teemasse. Jätke palun tagasiside selle bänneri kohta: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...sed-***/page18

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #23
                  Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                  Norm bänner, thx

                  ise 3,30nesel 6max is sees 15k (1500 out of 25000) ja 1 daalasel turbol 150k peal avg 182k (3500 out of 7500) atm

                  10 sendisel funnamendil sain flipiga üle ja cooleri otsa ja olin out, no cash
                  Last edited by vilkar; 15.11.12, 19:01.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #24
                    Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                    mnjah, panin event 3l ukraina vaala vastu triplebarreli ja muidugi mõtlemata callis maha, short.

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #25
                      Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                      event 2lt cahisin 18 daala vist koht mingi 2100-2200 vahele , mast ei tahtnud kokku tulla flopist

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #26
                        Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                        Event 3 - pausiks siis 25.5k, õnneks regamine läbi ja hakkab asi langema vaikselt :D Haige laulukas ikka

                        Comment

                        • SuusaKunn
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 142

                          #27
                          Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                          Event 3- pausiks 18K, oleks kordades rohkem, aga AA ei pea täna:) 3 on kohtu seadus, loodan et läheb paremaks, seni AA vs 108, AA vs 33 ja AA vs 89 kotti saanud Aga pea püsti ja läheb edasi

                          Comment

                          • PlanetRJ
                            Jube Noob
                            • Oct 2011
                            • 173

                            #28
                            Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Event 3 - pausiks siis 25.5k, õnneks regamine läbi ja hakkab asi langema vaikselt :D Haige laulukas ikka
                            siuke tunne on küll, et rahadeni peab poole ööni mängima,jube aeglaselt venib ikka, oleks võind enne regamist vaadata ikka kui pikad levelid on, vahepeal istus kolm venda väljas, põhimõtteliselt iga käega varastasin,aga siis taipasid seda ja hakkasid koguaeg 3 bettima mind

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #29
                              Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                              Lolz, haige laulukas jah ;D
                              Event 3 - pausiks nüüd 38k, uues lauas rahulikult võtnud..

                              Comment

                              • PlanetRJ
                                Jube Noob
                                • Oct 2011
                                • 173

                                #30
                                Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                                no tegelt suht kiirelt on hakkanud lendama neid nüüd,aint 1000 venda rahadeni, 1 doltsisel re buyl oli ka mingi ala 30 000 mängijat suht sick ikka

                                Comment

                                Working...