*** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #226
    Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

    Imo isegi ässadega pole vaja seal spotis variatsiooni suureks minna ajama (turniiride eripära), aga jah ranka ilmselt mängib loosemalt kui enamus siin.
    Last edited by virukunn; 26.11.12, 15:05.

    Comment

    • winnieTHEpooh
      FPP Pro
      • Jan 2012
      • 237

      #227
      Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

      ranka mida sa ajad :D:D viska diilerile high5 kui sa flatid ta UTG openit ja BTN 3betib ja utg 4bet shoveb ning sa saad rõõmuga oma KKga snappida seal, see fold on lihtsalt lol :D:D

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #228
        Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

        Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
        ranka mida sa ajad :D:D viska diilerile high5 kui sa flatid ta UTG openit ja BTN 3betib ja utg 4bet shoveb ning sa saad rõõmuga oma KKga snappida seal, see fold on lihtsalt lol :D:D
        Really? lol :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #229
          Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

          Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
          ranka mida sa ajad :D:D viska diilerile high5 kui sa flatid ta UTG openit ja BTN 3betib ja utg 4bet shoveb ning sa saad rõõmuga oma KKga snappida seal, see fold on lihtsalt lol :D:D
          Kogu see teema oli level, kui sa veel aru ei saanud.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #230
            Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            No mõtle loogiliselt. Ässa ei tule ju alati, see on result oriented thinking AGA
            ... kui on flop AXX siis tal on äss või bluffib meid minema
            ... kui ässa ei ole flopsitud, siis ta checkib kõik sitemad käed ja foldib, ning parematega (kolmikud, 2 paari jne) betib
            AXX esineb siiski oluliselt harvemini kui XAX.

            Tõsiselt, kas PT puhul on võimalus mingeid filtreid kasutades kontrollida sellise luulu paikapidamatust? Imo on A kõige sagedamini flopi teine või siis riveri kaart.

            Comment

            • isutuba
              Grinder
              • Sep 2009
              • 633

              #231
              Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              AXX esineb siiski oluliselt harvemini kui XAX.

              Tõsiselt, kas PT puhul on võimalus mingeid filtreid kasutades kontrollida sellise luulu paikapidamatust? Imo on A kõige sagedamini flopi teine või siis riveri kaart.

              Siin on räägitud sellest ,et A tuleb tihedamini kui peaks ,täpsed protsendid jne,otsi sealt see lõik ülesse.

              nvm .ma ei tea kas seal sellest on kirjas mis sa otsid

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #232
                Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                http://fuckpokerstars.com/
                Siin on räägitud sellest ,et A tuleb tihedamini kui peaks ,täpsed protsendid jne,otsi sealt see lõik ülesse.

                nvm .ma ei tea kas seal sellest on kirjas mis sa otsid
                lol vaatasin sealt mingi, run good videot:D
                vana hittis turnal räigelt hästi ikkka:D:D iga käega kas callis või raises ise allin, igakord oli taga ja võitis, lõpuks võitis turna ka:D

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #233
                  Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                  ''Playing the best hand at PokerStars is like shoving hot rocks up your ass. You always hope next time will be different, but it always hurts just the same. Boycott these fuckers.''

                  Lmao.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #234
                    Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                    Leheküljega on väga palju vaeva nähtud

                    Anyway, mis lugu seal tagataustaks mängib?

                    Comment

                    • Ingvar78
                      Jube Noob
                      • Apr 2010
                      • 117

                      #235
                      Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #236
                        Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                        rob dougan - clubbed to death

                        Comment

                        • winnieTHEpooh
                          FPP Pro
                          • Jan 2012
                          • 237

                          #237
                          Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****

                          arvasin sama, aga lugesin aint eelnevaid poste & teisi sinuga nõustumas:D võtsin tõsiselt:D

                          Comment

                          Working...