Re: *** AMETLIK: MicroMillions III 15-25. november 2012 ****
Imo isegi ässadega pole vaja seal spotis variatsiooni suureks minna ajama (turniiride eripära), aga jah ranka ilmselt mängib loosemalt kui enamus siin.
Imo isegi ässadega pole vaja seal spotis variatsiooni suureks minna ajama (turniiride eripära), aga jah ranka ilmselt mängib loosemalt kui enamus siin.


Comment