Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihke666
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 228

    #61
    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?



    teine video, nimega: Post-flop Play in 3-bet pots: Replay Video

    see on ranka sõnade kinnitus

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #62
      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

      Algselt postitas mihke666


      teine video, nimega: Post-flop Play in 3-bet pots: Replay Video

      see on ranka sõnade kinnitus
      Ma ei tea kas replayeriga tehtud video siin parim näide on... Aga Ranka poolt öeldu on küll puhas kuld - mängin tavaliselt 5-maxi 6-l laual, kuid vahetevahel teen pikki sesse 2 lauaga - siis üritan absoluutselt kõik võimalikult põhjalikult läbi mõelda ja kõike tähele panna...väga väsitav, aga tohutult arendav.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

        Kohe väga retstil väsitav! 1-2 tundi ja pea on julmalt paks otsas.

        Comment

        • mihke666
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 228

          #64
          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

          Algselt postitas CTXrix
          Ma ei tea kas replayeriga tehtud video siin parim näide on... Aga Ranka poolt öeldu on küll puhas kuld - mängin tavaliselt 5-maxi 6-l laual, kuid vahetevahel teen pikki sesse 2 lauaga - siis üritan absoluutselt kõik võimalikult põhjalikult läbi mõelda ja kõike tähele panna...väga väsitav, aga tohutult arendav.
          väga hea on replay-ga ju, seletab mõtted sulle ilusti lahti, live ei jõuaks seda elu ilmaski, ja samas jääks väga palju mõttetuid hande sisse.

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #65
            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

            Algselt postitas mihke666
            väga hea on replay-ga ju, seletab mõtted sulle ilusti lahti, live ei jõuaks seda elu ilmaski, ja samas jääks väga palju mõttetuid hande sisse.
            Seletab kõvasti jah, aga pead sellega arvestama, et see ei ole mänguolukord enam. Ta mäletab, kuidas see käsi lõpuni mängiti või ei mäleta enam mingit konkreetset gutfeelingut, mis tal sel hetkel ja eelmisi käsi mängides konkreetse mängija kohta tekkis. Seega - see on küll kasulik variant, aga mitte päris tõetruu, kuna ta ei tee neid otsuseid enam just sellel hetkel, mil ta selle tegema pidi. Ülekordamine pigem rikub sellist kvaliteeti.

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #66
              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

              Algselt postitas CTXrix
              Seletab kõvasti jah, aga pead sellega arvestama, et see ei ole mänguolukord enam. Ta mäletab, kuidas see käsi lõpuni mängiti või ei mäleta enam mingit konkreetset gutfeelingut, mis tal sel hetkel ja eelmisi käsi mängides konkreetse mängija kohta tekkis. Seega - see on küll kasulik variant, aga mitte päris tõetruu, kuna ta ei tee neid otsuseid enam just sellel hetkel, mil ta selle tegema pidi. Ülekordamine pigem rikub sellist kvaliteeti.
              Ostsin ka just Stoxpoker kasutamise endale. Nõustun selle jutuga siin. Heade mängijate pähe "piiluda" on otseülekandes palju parem. :P

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #67
                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                Sain ka just HEM-i trial versiooni tööle ja näen väga kohutavat asja Non-showdown winningsis. Kuna arvutile toimus win reinstall, siis käsi on vaid 4509. ja non-sd win on -858bb. See tegi mind väga murelikuks.
                Üldine win(roheline joon :P)on selle aja kohta(vaid 3päeva) 1175bb

                26.06 bb/100
                vpip: 17.4
                PFR: 4 :o :o
                3bet%: 0,7
                WTSD%: 26.2
                W$SD: 50,8
                Agg: 1.52
                Agg%: 23.8

                Mängin NL4 ja isegi ma ei tea täpselt mis on head statid, siis tean et need on halvad.. PFR peaks kindlalt suurem olema, aga samas NL4-s on nii palju limpereid alati ees et ka ranka tabeli järgi tuleb siis madaladpocketid ja suited connectorid lihtsalt järgi limpida. Te ei usu kui palju seal limpereid on. ka 27s limbitakse vabalt lootes saada flush :-X Kuna floppi vaatavad seega paljud, siis Cbetil ei näe mõtet ( sest õhuga pole ju mõtet mingi 4-5 vastase vastu bettida.. käes ntx AQ, flopp 3 8 5)
                Cbetid ja 2-d barrelid callitakse lihtsalt kaasa kui neil on ka low/mid pair või loodavad kasvõi runner runnerit saada.
                See kõik ei ole enda vabandamiseks, sest ma usun, et mu statid on väga nigelad.
                Aga ehk keegi siit targematest annab nõu mida saaks parandada.

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #68
                  Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                  Algselt postitas k2snakalle
                  Sain ka just HEM-i trial versiooni tööle ja näen väga kohutavat asja Non-showdown winningsis. Kuna arvutile toimus win reinstall, siis käsi on vaid 4509. ja non-sd win on -858bb. See tegi mind väga murelikuks.
                  Üldine win(roheline joon :P)on selle aja kohta(vaid 3päeva) 1175bb

                  26.06 bb/100
                  vpip: 17.4
                  PFR: 4 :o :o
                  3bet%: 0,7
                  WTSD%: 26.2
                  W$SD: 50,8
                  Agg: 1.52
                  Agg%: 23.8

                  Mängin NL4 ja isegi ma ei tea täpselt mis on head statid, siis tean et need on halvad.. PFR peaks kindlalt suurem olema, aga samas NL4-s on nii palju limpereid alati ees et ka ranka tabeli järgi tuleb siis madaladpocketid ja suited connectorid lihtsalt järgi limpida. Te ei usu kui palju seal limpereid on. ka 27s limbitakse vabalt lootes saada flush :-X Kuna floppi vaatavad seega paljud, siis Cbetil ei näe mõtet ( sest õhuga pole ju mõtet mingi 4-5 vastase vastu bettida.. käes ntx AQ, flopp 3 8 5)
                  Cbetid ja 2-d barrelid callitakse lihtsalt kaasa kui neil on ka low/mid pair või loodavad kasvõi runner runnerit saada.
                  See kõik ei ole enda vabandamiseks, sest ma usun, et mu statid on väga nigelad.
                  Aga ehk keegi siit targematest annab nõu mida saaks parandada.
                  No su jutust ju loogiline seos terendab sulle isegi? Kui on callingstationid, siis ükskõik mis käsi, mis postflopis enamvähem korraliku käe on võimeline tekitama,instaraise to 4+1bb iga limperi kohta. Ja kui hitid valetownid neid nagu loomi. Siin non showdown ei peaks sulle küll muret valmistama. Fold equity on praktiliselt 0, kui just flopp AKx ei ole ja sa preflop raisesid.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #69
                    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                    ei ole su statid nigelad, preflop raise sa saaksid suuremaks ainult spekulatiivsete kätega raisedes, nagu suited connectorid, Kuna sa mängid NL4, siis saad sa tõenäoliselt samast mastist callija A2 ja jääd alla kui flushi hitid. Enne floppi raha sissepanemine ei ole nii tähtis kui suuremates limiitides, kuna postflop saab seda väga hästi teha.

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #70
                      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                      Algselt postitas alaska
                      ei ole su statid nigelad, preflop raise sa saaksid suuremaks ainult spekulatiivsete kätega raisedes, nagu suited connectorid, Kuna sa mängid NL4, siis saad sa tõenäoliselt samast mastist callija A2 ja jääd alla kui flushi hitid. Enne floppi raha sissepanemine ei ole nii tähtis kui suuremates limiitides, kuna postflop saab seda väga hästi teha.
                      4%= TT-AA ja AK

                      11%= AQ, AJ, AT, 22-99

                      Kus suited connectoreid näed?

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #71
                        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                        Algselt postitas Davy
                        4%= TT-AA ja AK

                        11%= AQ, AJ, AT, 22-99

                        Kus suited connectoreid näed?
                        Vau, nii palju annavad need käed? Tänud, ma jälle targem.

                        Ma lugesin päris palju selle NL4 kohta, kui ma pokerstrsis alustasin, et tahtnud bankrolli pärast NL10 kohe minna ja NL4 ei saagi non shwdowni suureks, kuna keegi ei foldi enne showdowni.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #72
                          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                          Algselt postitas alaska
                          Vau, nii palju annavad need käed? Tänud, ma jälle targem.

                          Ma lugesin päris palju selle NL4 kohta, kui ma pokerstrsis alustasin, et tahtnud bankrolli pärast NL10 kohe minna ja NL4 ei saagi non shwdowni suureks, kuna keegi ei foldi enne showdowni.
                          Sellistes limiitides suht mõttetu tegevus neid jooni jälgida, sest nagu ütlesid keegi ei foldi.

                          Comment

                          • Valts
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 143

                            #73
                            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                            Algselt postitas Tigrano
                            Sellistes limiitides suht mõttetu tegevus neid jooni jälgida, sest nagu ütlesid keegi ei foldi.
                            selle kohta ütleks ülifishine jutt. kuna siin hetkel avastan tudengielu ja bustolandi, siis olen ka NL2 lahendanud ja 7k käe kohta sain 20BB/100 ja 36/30 statiga.

                            aga mitte see ei olnud minu postituse eesmärk. kuna pt3 ei viskab mulle mingit database errorit ja pt2 ei näita showdown/non-showdown winnigsit, siis ma otsiks inimest, kellele ma saaks saata oma databaasi(käed) ja ma näeks ka need jooned ära ning siis saaks (kui on vaja) teha vastavad korrektuurid.

                            Algselt postitas Tigrano
                            Sellistes limiitides suht mõttetu tegevus neid jooni jälgida, sest nagu ütlesid keegi ei foldi.
                            sry, aga tõsiselt, ma ei mõista kuidas sa nii lolle kommentaare saad anda(näiteks fishh teema, et kuidas saab turbodega võita), ise peaksid ju suht winnar mängija olema. imo on NL2 jumala pohhui mis sa PF teed, flopi näed sa enivei, pole oluline, palju sa tõstad. ehk siis minu NL2 strateegia oli kõva lehega julmalt overbettida, aga samas ma julgen oletada, et päris suur osa kasumist tuli ikkagi non-showdown võitudest(2nd barrel is teh keyword). samas NL10 ma näen, et see overbettimine on kasumlik ainult fishide vastu, sest kui laua keskmine on 12/5, siis vaevalt see töötab. ühesõnaga, mis ma tahan öelda ja mis mind ülitilti ajab on see, et ma olen starsis NL10s hetkel 5k käe põhjal breakeven/kaotav mängija ja näiteks mingi urkasaidil ma suudan NL200 ära crushida nagu ivey. ühesõnaga alb akkab

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                              Algselt postitas Valts
                              selle kohta ütleks ülifishine jutt. kuna siin hetkel avastan tudengielu ja bustolandi, siis olen ka NL2 lahendanud ja 7k käe kohta sain 20BB/100 ja 36/30 statiga.

                              aga mitte see ei olnud minu postituse eesmärk. kuna pt3 ei viskab mulle mingit database errorit ja pt2 ei näita showdown/non-showdown winnigsit, siis ma otsiks inimest, kellele ma saaks saata oma databaasi(käed) ja ma näeks ka need jooned ära ning siis saaks (kui on vaja) teha vastavad korrektuurid.
                              PT2 kahes saab näha NON-SD võite kahte moodi:
                              1) Kiirem, mõnusab ja valutum aga ei näe graafiliselt. Selleks PT2->Filters... ja avanevas aknas Showdown lahtri juures pista linnuke ette valikule: "Went to Showdown" ning vajuta OK ning ragista läbi kõik käed. Nüüd kogu mängulisest tulemusest lahuta maha saadud filtri tulemus ja saadki NON-SD võidud. Kui number on negatiivne, siis kaotad raha NON SD pottides, kui number on positiivne, siis võidad raha NON-SD pottides.

                              2) Aeglasem, valulikum aga visuaalne.
                              Selleks tõmba PokerEV ning kasuta PT databaasi ning jooksuta kõik käed sealt läbi aga see nõuab väga palju aega (tunde, oleneb käte arvust) ning aeglasema arvuti puhul võib programm kokku joosta.

                              Ja kui ei viitsi jännata või tahad läbi HEM'i, siis võta aga ühendust ja saada käed mulle.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #75
                                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                                Algselt postitas Valts
                                selle kohta ütleks ülifishine jutt. kuna siin hetkel avastan tudengielu ja bustolandi, siis olen ka NL2 lahendanud ja 7k käe kohta sain 20BB/100 ja 36/30 statiga.

                                aga mitte see ei olnud minu postituse eesmärk. kuna pt3 ei viskab mulle mingit database errorit ja pt2 ei näita showdown/non-showdown winnigsit, siis ma otsiks inimest, kellele ma saaks saata oma databaasi(käed) ja ma näeks ka need jooned ära ning siis saaks (kui on vaja) teha vastavad korrektuurid.

                                sry, aga tõsiselt, ma ei mõista kuidas sa nii lolle kommentaare saad anda(näiteks fishh teema, et kuidas saab turbodega võita), ise peaksid ju suht winnar mängija olema. imo on NL2 jumala pohhui mis sa PF teed, flopi näed sa enivei, pole oluline, palju sa tõstad. ehk siis minu NL2 strateegia oli kõva lehega julmalt overbettida, aga samas ma julgen oletada, et päris suur osa kasumist tuli ikkagi non-showdown võitudest(2nd barrel is teh keyword). samas NL10 ma näen, et see overbettimine on kasumlik ainult fishide vastu, sest kui laua keskmine on 12/5, siis vaevalt see töötab. ühesõnaga, mis ma tahan öelda ja mis mind ülitilti ajab on see, et ma olen starsis NL10s hetkel 5k käe põhjal breakeven/kaotav mängija ja näiteks mingi urkasaidil ma suudan NL200 ära crushida nagu ivey. ühesõnaga alb akkab
                                Ma ei oska muud öelda, et kui mängid full ringi 36/30 stattidega, siis oled ka sina üks nendest fishidest seal laudades ja see winrate on ajutine nähtus isegi sellises limiidis.

                                Ning see joonte jälgimine on ikkagi mõttetu tegevus sellistes madalates limiitides IMO.

                                Comment

                                Working...