Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #46
    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Algselt postitas Rage
    VPIP: 18.0
    PFR: 12.1
    agg: 5.51
    flop agg: 6.51
    turn agg: 4.2
    river agg: 5.1

    flop cbet: 88.1
    fold to flop cbet: 61.3
    sb fold to st: 78.9
    BB fold to st: 54.2

    Went to SD: 24.4
    Wayyy liiga agro oled. Kõrged AF-d näitavad, et raised/betid liiga palju, samas ka foldid liiga palju. Samamoodi sa cbetid haigelt palju, arvan et sellega võid juba pigem kaotada raha(miinuses olla - selles mõttes). BB-d ei taha ka foldida, Rankal on mõlemad blindi foldid üle 80-ne veidi, kui ma ei eksi, proovi sinnapoole sihtida, OOP ei ole hea nõrku käsi mängida.

    Täpsemaks analüüsiks oleks konkreetseid käsi vaja.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #47
      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

      oskab keegi õpetada, kuidas HEMist välja võluda mu cbetid ja donkbetid.. et kas kasumis või kahjumis..

      p.s. ma olen kasumis ja jätkuvalt... ja punane joon ka kasumis

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

        Algselt postitas Rage
        oskab keegi õpetada, kuidas HEMist välja võluda mu cbetid ja donkbetid.. et kas kasumis või kahjumis..

        p.s. ma olen kasumis ja jätkuvalt... ja punane joon ka kasumis
        Clear all filters and:

        CBET: HEM->Cash Games->Filter->Edit; Avanevast aknast viimane tab - More Filters. Sealt otsi nimekirjast *** FLOP FILTERS *** ja selle alateema all on: Flop Continuation Bet Made = True

        Donkbeti kohta eraldi filtrit ei ole aga ehk saab selle ise ehitada.
        Näiteks nii, kui kasutad järgmisi filtreid (pole kindel, kas töötab):

        VPIP = True
        PFR = False
        Could 3bet = True
        Could Squeeze = True
        Faced Preflop 4 Bet = False
        Saw Flop = True
        Flop Unopened = True
        Flop Bet = True
        Last to Act on Flop = False

        Too filter on nats vigane, kuna kui sa oled CBETtori suhtes positsioonil aga sa pole viimane flopis ning cbettor sinuni checkib ja sa betid ,siis see pole enam donkbet.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #49
          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

          kusjuures.. mõtlesin sortsu... no showdown winnings rate saab ainult üles minna.. juhul kui sa ei foldi ja vastased ka ei foldi.. siis käed lähevad showdownile ja kaotused ju lähevadki siis lõpuks showdowni alla...

          ehk mingi iva peaks olema see, et kui showdown winnings joon langeb alla nonshowdown winnningsi on juba väga kuri kuri karjas...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

            BUMP!

            Nii, kas on asjad läinud paremaks mängijatel, kes kaotasid enne tohutult NonSD pottides??

            Teiseks, rääkisin täna ühe inimesega, kes 400NL on väga suur võitja. Ta ei avaldanud oma winrate aga ütles nii: "Too Eazy (Nolan DC-s) postitas aasta tagasi 400NL graafiku, kus oli tal 90,000 kätt ning winrate 5PT/BB. Temal on see hetkel TUNDUVALT suurem". Ma ei avalikusta ka tolle mängija nime aga tegu on VÄGA hea mängijaga ning minu "tutvusringkonnas" on ta kindlasti kõige parem mängija (mad skills noh). Ja siis rääkisime ka non SD pottidest ning ta ütles, et ta punane joon on KOGU AEG OLNUD langev. Seega full-ringi poisid (arvan, et ka teiste mängude omad) ärge muretsege niipalju non SD pärast. Probleem on siis, kui sa kaotad jubedalt pappi non SD-s ning su winrate on PASK (alla 2PT/BB full ringi puhul) siis on probleem. Kui Te mängite 9+ lauda ning winrate on 2PT/BB (väga viisakas winrate IMO), siis pole mõtet muretseda.

            Edu!

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #51
              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

              Paistab, et mul liigub paremuse poole, aga osalt võin selle panna ka limiidis ülesse liikumise peale, sest 50-nes folditakse postflop rohkem kui 25-s

              [img width=551 height=348]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/nonsdwin.jpg[/img]

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                Viimased 7,000 kätt on hea ja selline väike langus on TÄIESTI normaalne.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #53
                  Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                  [img width=750 height=418]http://img76.imageshack.us/img76/1787/nsd1yi9.gif[/img]


                  Statid:
                  VPIP: 13,5
                  PFR: 9
                  Flop AF: 5,8
                  Turn AF: 2,3
                  River AF: 2
                  Total AF: 3,7
                  Flop Fold vs Cbet: 71
                  CBet Flop: 73
                  Cbet Turn: 49
                  Cbet River: 39
                  Fold to SB: 92
                  Fold to BB: 88
                  Went to SD: 22,7
                  W$WSF: 33

                  Nii, vaatasin oma graafikut ja mõtlesin, et mul on asi ikka liiga hull. Minu keskmise sessi käigus on see täiesti tavaline kui 1k käe jooksul on NSD juba üle -1BI, mis on aga tegelt tõsiselt suur leak. Olen lasknud asjal liiga kaugele minna ning kaotan selle tõttu väga palju plekki. Asi ka vast selles, et mängin 9l laual ning ei ole ka aega läbi mõelda kõiki situatsioone. Võtangi nüüdsest 6 lauda maksimum ja üritan mängu lihvida. Ootan ka teiepoolseid kommentaare.

                  Comment

                  • Muusik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 378

                    #54
                    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                    just.. ma arvan samuti et NSD parandamiseks tuleks vähestel laudadel mängida ja kõik käigud läbi mõelda. samas micro limiidis on see väga raske.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                      Algselt postitas Muusik
                      just.. ma arvan samuti et NSD parandamiseks tuleks vähestel laudadel mängida ja kõik käigud läbi mõelda. samas micro limiidis on see väga raske.
                      TÄPSELT! Aga mis asi sul raske on? Käike läbi mõelda? Kui jah, miks siis on kõrgemates limiitides käike kergem läbi mõelda, kui mikros?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                        Ja buildup ei näe su graafikut

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #57
                          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                          Nüüd peaks olema. Ja kuna mängin Toweris, siis seal on tõesti vaja ülimalt kiiresti tegutseda ning vahepeal jääb vajaka ajast ning sealt ma usun ka see joon kukub(liiga hullult). 6l laual peaks saama rahulikumalt mõelda ning ka vastast käe peale panna, regulare floatida ja ka lihvida seda, et ma nii palju villaini cbetile ei foldiks.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #58
                            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                            Algselt postitas BuildUp
                            Nüüd peaks olema. Ja kuna mängin Toweris, siis seal on tõesti vaja ülimalt kiiresti tegutseda ning vahepeal jääb vajaka ajast ning sealt ma usun ka see joon kukub(liiga hullult). 6l laual peaks saama rahulikumalt mõelda ning ka vastast käe peale panna, regulare floatida ja ka lihvida seda, et ma nii palju villaini cbetile ei foldiks.
                            Kindlasti pead mängu parandama aga asi ei ole nii hull, ikka ajate neid jooni taga >:( Cbetile flopis kohe foldimine on jura, selliseid regulare on terve Tower täis, kes foldivad üle 80% ajast cbettidele aga ise cbetivad 90% ja turnis samuti täiega, täiesti vastupidine olukord, ise nii agrod aga foldivad esimese liigutuse peale, sellised mängijad on kulla auk.

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #59
                              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                              Algselt postitas ranka
                              TÄPSELT! Aga mis asi sul raske on? Käike läbi mõelda? Kui jah, miks siis on kõrgemates limiitides käike kergem läbi mõelda, kui mikros?
                              No proovi seal nad käe peale panna kui nad callivad suurt reraisi 10 3 offsuit. Seal on ainuke asi oota oma kätt ja võta raha ära. Postflop mängu seal küll arendada ei saa, sest seal callitakse igasuguse pasaga. Aga näiteks NL20 sellist asja nii tihti ei näe. Vennad on tightimad ja neid on lihtsam käe peale panna. Mulle on lihtsalt selline mulje jäänud. Mircos läheb nii NL4s läks mul NSD joon nii või naa alla. Kui mängisin NL20s läks ta üles. EKs see asi on kõigil inviduaalne ja oleneb mängija stiilist.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                                Algselt postitas Muusik
                                No proovi seal nad käe peale panna kui nad callivad suurt reraisi 10 3 offsuit. Seal on ainuke asi oota oma kätt ja võta raha ära. Postflop mängu seal küll arendada ei saa, sest seal callitakse igasuguse pasaga. Aga näiteks NL20 sellist asja nii tihti ei näe. Vennad on tightimad ja neid on lihtsam käe peale panna. Mulle on lihtsalt selline mulje jäänud. Mircos läheb nii NL4s läks mul NSD joon nii või naa alla. Kui mängisin NL20s läks ta üles. EKs see asi on kõigil inviduaalne ja oleneb mängija stiilist.
                                Vale vastus fish! Igal pool saab postflop mängu arendada. Pokker ei koosne ainult nutsides ja airidest vaid on ka vahepealseid käsi - näiteks AT ja maas on JT3. Kas siin bettida või mitte? Ja enne otsuste tegemist põhjenda enda otsus, kui käsi läheb SD-le või midagi läheb jamasti, siis mõtle, et mida sa tegid valesti. Alati on räigelt õppida, igalt poolt, igalt limiidist. Samuti betsizing, et mis ta betsize võib tähendada, timing tells, vastase "mõtlemis leveli" ära arvamine. Kõike neid läheb vaja ülemistel limiitidel ja järjest rohkem ja rohkem. Mida varem sa sellised asjad selgeks saad, seda vilunum sa oled ning seda paremini lööd läbi järgmistel limiitidel. Sest limiidi tõustes ei muutu mõtleval vastasel absoluutselt peale summade mitte midagi! Sest sa mängid ju vastasi - sa mängisid 10NL vastasi ja sa mängid vastasi ka 1000NL levelil ning teed otsuseid vastavalt vastastele, readidele, oma imagele ja olukorrale ning pokker muutub väga-väga lithsaks.

                                Ja kui sa nii peaksi mõtlema, et kõik otsused on läbi mõeldud ja kui peaks midagi vussi minema - et tegid täiesti vale otsuse siis on jube lihtne leida viga. Sest sa ju põhjendasid omale ära, et miks sa nii tegid ja siis postitad käe ja põhjendad ka rahvale ära, et miks sa nii tegid. Ja rahvas isis juba ütleb, et väga hea põhjendus, kõik õige. Kui o nvale, siis öeldakse kohe ära, et mis su mõtlemise jama on. Kui sa aga käsi ei mõtle ning kirjutad: ah läksin broke, kuna ta oli agro - mis kuradi vastus see on?

                                Teiseks kui sa mõtled otsuseid läbi ja sa paned vastase täpselt käele võ ivähemalt sa arvasid, et tal selline käsi ja tulebki SD ning vastasel on see käsi ja sa võtsid maksimumi - vahet pole kas sa kaotasid keä või mitte, siis sa ei hooli tulemustest vaid pigem tekib selline mõnus hasart - tra ma olen nii hea ja ma tegin talle 1:0 ära. kui nii sügavalt mõelda igat otsust, siis ei tekita tilti enam käed, mis kaotad vaid pigem käed, kus sa ise teed väga lolli vea - et teed vale otsuse, kuna ei suutnud õigesti mõelda ja siis sa oledki jõudnud pokkeri kõige tähtsama etapini - sa ei mängi enam kaarte vaid mängid vastavalt readidele!

                                Ja seda tuleb harjutada juba mikrost peale, hiljem juurde (see on isegi ümbeõpe) on väga-väga raske!

                                Ja muideks mõtlevad vastased ownivad alati rohkem, kui mitte mõtlevad vastased. Kahjuks mitte mõtlevad hardocore mass grinderid teenivad küll natuke rohkem pappi (kui mängida samas limiidis) aga nad ei liigu limiitides nii kiirelt üles.

                                Comment

                                Working...