Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?
Wayyy liiga agro oled. Kõrged AF-d näitavad, et raised/betid liiga palju, samas ka foldid liiga palju. Samamoodi sa cbetid haigelt palju, arvan et sellega võid juba pigem kaotada raha(miinuses olla - selles mõttes). BB-d ei taha ka foldida, Rankal on mõlemad blindi foldid üle 80-ne veidi, kui ma ei eksi, proovi sinnapoole sihtida, OOP ei ole hea nõrku käsi mängida.
Täpsemaks analüüsiks oleks konkreetseid käsi vaja.
Algselt postitas Rage
Täpsemaks analüüsiks oleks konkreetseid käsi vaja.

Comment