Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?
Suured tänud kommentaari eest, Ranka.
Viimase 3000 käe kohta, kus non-showdown nullis liigub on protsendid sinu toodud leakide kohta paremad. (cbet 65, fold cbet 70)
Ma olen viimase kuu aja jooksul, mil seoses asjaoludega pidevalt mänginud olen (ja kahjumlikult) järjepidevalt püüdnud oma mängu parandada. Samuti olen ammendanud kõikvõimalikest kanalitest (foorumid, stoxpoker, raamat) pidevalt uut ja kasulikku informatsiooni.
Tänud veelkord.
Suured tänud kommentaari eest, Ranka.
Viimase 3000 käe kohta, kus non-showdown nullis liigub on protsendid sinu toodud leakide kohta paremad. (cbet 65, fold cbet 70)
Ma olen viimase kuu aja jooksul, mil seoses asjaoludega pidevalt mänginud olen (ja kahjumlikult) järjepidevalt püüdnud oma mängu parandada. Samuti olen ammendanud kõikvõimalikest kanalitest (foorumid, stoxpoker, raamat) pidevalt uut ja kasulikku informatsiooni.
Tänud veelkord.





Comment