Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #91
    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Suured tänud kommentaari eest, Ranka.
    Viimase 3000 käe kohta, kus non-showdown nullis liigub on protsendid sinu toodud leakide kohta paremad. (cbet 65, fold cbet 70)

    Ma olen viimase kuu aja jooksul, mil seoses asjaoludega pidevalt mänginud olen (ja kahjumlikult) järjepidevalt püüdnud oma mängu parandada. Samuti olen ammendanud kõikvõimalikest kanalitest (foorumid, stoxpoker, raamat) pidevalt uut ja kasulikku informatsiooni.

    Tänud veelkord.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #92
      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

      Mingi old graph kui starsis grindisin



      VPIP 14.9
      PFR 12.1
      3 bet 6%
      WTSD 28,1%
      W$SD 50.8%
      Total AF 4.08
      Flop AF 7.11
      Turn AF 2.65
      River AF 1.55
      Flop Cbet 82.5% (high high high, aga vastased on nii halvad)
      Fold vs flop cbet 58.7%
      Turn cbet 58.2%
      River cbet 62%

      Comment

      • goldec

        #93
        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

        Kui ma alustasin, siis soovisin ka, et non-showdown oleks plussis. Aga teatavasti tuleb soovidega väga ettevaatlik olla.
        Nüüd on non-showdown näiteks 4 BI plussis ja showdown miinuses..

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #94
          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

          Liigne agressiivsus ei saa hea olla.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #95
            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

            Tuleb ära kasutada neid Starsi microstakes grindereid, pmst tohutult floatitakse kõigega, folditakse ülisuur protsent turnis, 3bettidele folditakse ülipalju, pmst jõhkrat kasumit saab toota. :D

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #96
              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

              Algselt postitas Rigged
              Tuleb ära kasutada neid Starsi microstakes grindereid, pmst tohutult floatitakse kõigega, folditakse ülisuur protsent turnis, 3bettidele folditakse ülipalju, pmst jõhkrat kasumit saab toota. :D
              Sinu jutt on väga loogiline, kui vaadata Sinu graafikut

              Kui nii saab, siis jätka samas vaimus.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #97
                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                Exactly, tuleb kohanduda :D Kui enam ei saa, siis tuleb midagi muuta.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #98
                  Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                  Algselt postitas Rigged
                  Exactly, tuleb kohanduda :D Kui enam ei saa, siis tuleb midagi muuta.
                  Mis limiit?

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #99
                    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                    0,1/0,25-0,25-0,5NL

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #100
                      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                      NL50's on mu Cbet success läinud kuskil 50% kanti, NL25's oli see ikka 57% kanti umbes.

                      Aga krt, iga kord kui ma ise olen ace highga ja mõtlen, et keegi tuli jälle floatima ja paneks teise barreli otsa, siis vastasel on turnis insta shove. Seega las nad floativad praegu, võtan kättemaxu siis, kui mul käsi on 8)

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #101
                        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        NL50's on mu Cbet success läinud kuskil 50% kanti, NL25's oli see ikka 57% kanti umbes.

                        Aga krt, iga kord kui ma ise olen ace highga ja mõtlen, et keegi tuli jälle floatima ja paneks teise barreli otsa, siis vastasel on turnis insta shove. Seega las nad floativad praegu, võtan kättemaxu siis, kui mul käsi on 8)
                        Ma pakun, et ta cbet success kuskil 50% pluss natuke peale on enamvähem fine.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #102
                          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                          cbet success on mõttetu ju ja see töötab ainult cbet%-iga.

                          Kui sa cbetid 50% ajast ja cbet sucess on 50%, siis see ei ole eriti hea aga kui cbetid 80% ajast ja sucess 50%, siis see on ju tunduvalt parem.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #103
                            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                            Algselt postitas ranka
                            cbet success on mõttetu ju ja see töötab ainult cbet%-iga.

                            Kui sa cbetid 50% ajast ja cbet sucess on 50%, siis see ei ole eriti hea aga kui cbetid 80% ajast ja sucess 50%, siis see on ju tunduvalt parem.
                            Jah, ja kui betid alati pool potti või alati pot size, siis ka suur vahe.

                            Comment

                            • sada
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 52

                              #104
                              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?




                              VPIP 21,8
                              PFR 17,5
                              3 bet 4,1%
                              WTSD 23,6%
                              W$SD 42%
                              Flop AF 4,6
                              Turn AF 3,1
                              River AF 3,6
                              Flop Cbet 88%
                              Fold vs flop cbet 40%
                              Turn cbet 64%
                              River cbet 53%
                              steal 40%
                              Panin 3 graafikut kuna olen "jälgede segamiseks" mänginud kolme erineva kontoga enamasti NL50 Panin 4kuud tagasi full tilti 600 sisse ja tänu rakele ja 420 boonuse vabastamisele olen sisuliselt nullis ehk +60.Teisisõnu kaotav mängija ja ilma olulisi muudatusi tegemata pole ilmselt mõtet jätkata, aga miks mul see punane joon nii üles ronib on mulle täiesti arusaamatu?Showdowni kaotused on enamasti fold nupu mitteleidmine ;D

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #105
                                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                                mängisid nl50 ja ei suutnud vabastada 600 daala boonust? palju käsi kuus tegid? ma ise lähen nl25 ja panen ka 600 FT. lootsin, et ikka vabastan boonuse täies mahus. mängin käsi kuus max 30k

                                Comment

                                Working...