Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #16
    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Algselt postitas Fortune
    Kõik praegu postitajad üritavad Tag stiilis selgeks saada ja sellise stiiliga ei saagi nonsd võite plusspoolele, sa palu estpatrickul oma graafik postitada, ma arvan tal on see positiivne, tundus et ta laseb suht LAG stiili ;D
    Kahjuks ei ole kuna hakkasi antud stiili paar kuud tagasi alles rohkem kasutama ja harjumine võtab oma aja ja praegu on veel kindlasti non-sd winnings miinuses kuid eesmärk on plussi saada see küll ja kuna ma saan sitaks vähe respekti viimastel nädalatel siis on hakatud mind riveris raisima, mistõttu on non-sd kolinal alla kukkunud, proovin edukamalt kohaneda oma uue imidziga ja tulevikus masteriks saada. näha on, et imidz on kuldne praegu paljude regularide silmis - võib saada

    ja kuigi ma olen võib-olla veidi LAG, siis mu stiil ei ühti päris sellega. ise ütleks, et olen proovinud Loose-agg ja loose passivat ühildada, milletulemusena tekitada imidz et ole spewy station, kes ei saa aru mida ta teeb - lihtsalt et oleksin ettearvamatu, mis on multitabler vastastele keeruline väljakutse ja seetõttu nad mind vähem bluffiksid

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

      Arvan, et väiksete limiitide TAGid võivad ainult unistada, sellest, et joon võtaks suuna ülespoole.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #18
        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

        Algselt postitas Tigrano
        Arvan, et väiksete limiitide TAGid võivad ainult unistada, sellest, et joon võtaks suuna ülespoole.
        EI. tag ei tähenda, et ta ei tohi post-flop väikseid kuni keskmisi potte varastada. Imidzi pealt peaks ju saama lasta küll.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

          Algselt postitas ESTPatrick
          EI. tag ei tähenda, et ta ei tohi post-flop väikseid kuni keskmisi potte varastada. Imidzi pealt peaks ju saama lasta küll.
          Jep aga, väikstes limiitises nii palju udupäid, et lihtsalt ei lasta neid potte niipalju varastada, callitakse otseseses mõttes maha. Keegi ei respecti üldse.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #20
            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

            Algselt postitas Tigrano
            Jep aga, väikstes limiitises nii palju udupäid, et lihtsalt ei lasta neid potte niipalju varastada, callitakse otseseses mõttes maha. Keegi ei respecti üldse.
            Lightimalt valuetama siis

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #21
              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

              lightimalt valuetamine ei tõsta nonSD joont ülespoole, kui mehed sind riverini ära callivad

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #22
                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                Algselt postitas Tuul
                lightimalt valuetamine ei tõsta nonSD joont ülespoole, kui mehed sind riverini ära callivad
                aga tõstab winrate-i

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                  Algselt postitas Tuul
                  lightimalt valuetamine ei tõsta nonSD joont ülespoole, kui mehed sind riverini ära callivad
                  Vale vastus, toob küll ja väga palju.

                  Toome kaks näidet (numrid lambist):

                  Ants, kes betib iga riveri 3-rd paari või paremaga, kui temani on checktiud. Ütleme, et riveril on pot $100 ja ta betib alati $10. Ca 30% riveritest ta betib ja kui ta betib, siis teda callitakse 80% juhtudest ehk 20% juhtudest folditakse. Seega 20% juhtudest, kui folditakse, ta non SD winningsid tõusevad $100 võrra, 80% ajast callitakse (pole vahet kas võidab või mitte) ja ta SD winningist muutuvad.

                  Aadu, ei thin valubeti mitte kunagi riverit ja üldse ta betib riverit ainult top paari või paremaga. Samamoodi on pot $100, ta betib $10 ja teda callitakse 80% juhtudest. Aga nüüd ta betib ainult 10% rivereid ja 90% rivereid checkib backi.

                  Nüüd, kui sa loogiliselt mõtlema hakkad, siis mõlemad vennad, kui betivad siis võidavad riveri 20% ajast. Aga erinevusega, et Ants betib tihedamini - 100-ast riverist betib ta 30 ja võidab sellest 20% ehk 6 riverit ehk $600 ilma showdownita. Aadu, kes betib 100-ast riverist 10 ja võidab ka 20% ehk 2 riverit ehk $200.

                  Seega ants võidab NON Sd tunduvalt rohkem, kui Aadu, kuna ta light valubetib.

                  Aga loodus ei salli ju tühja kohta. Kui callitakse ära Ants, siis reeglina on tal käsi nõrk ning ta kaotab päris tihti oma käe showdownil (variatsioon ongi SD-l ainult). Aadu jällegi vastupidi võidab väga tihti käe showdownile.

                  Ja siit tulevadki nittide graafikute iseloomulikud pildid välja - Nitil on SD winnings väga tugev (sest ta tahab ainult kätt) aga non SD winnings väga nõrk, kuna ta ei julge ilma käeta bettida. Heal agresiivselt mängija (ei ole vahet kas LAG, TAG) on SD winnings nõrgem, kui nitil ja non SD suurem, kui nitil, kuna ta julgeb rohkem bluffida jne.

                  Eelis jääb alati sellele, kes thin valubetib, kuna ta ranged on raskemini loetavamad ning vastased teevad thin valubetteri vastu rohkem vigu - foldivad parema või callivad halvema käega. Tight mängija vastu, kes ei julge thin bettida, selle vastu saab korrektsemalt mängida. Ja see omakorda suurendab nittide variatsiooni, kuna nad 100% sõltuvalt kätest, mis lähevad SD-le ja mõtlevad mängijad mängivad nende vastu veel korrektselt ja niti "tight range" eelis kaob ära. Ta võib mängida küll tunduvalt tugevamaid käsi, kui ta vastased ja nii preflopis eelise saavutada aga kui keegi talle neid välja ei maksa ja stackid lähevad ikka väga väikeste eelistega sisse, siis see veel omakroda viib niti winratesid alla.

                  Minu soovitus:
                  - dongi vastu ole nit, kes vajab kätt;
                  - regulari vastu ole väga agresiivne ja tee vahevahtel ka väga hulle asju;

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #24
                    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                    mida tähendavad tag ja lag stiil?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #25
                      Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                      Tight Agressive-Loose Agressive

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                        PUMP ONE&LAST TIME!

                        Tuleb veel kellegil graafikuid ja statistikat enne, kui kokkuvõtteid tegema hakkan??

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #27
                          Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                          Jõudsin ehk ka :).

                          [img width=800 height=467]http://img122.imageshack.us/img122/3152/graafikoq5.jpg[/img]
                          [img width=800 height=19]http://img122.imageshack.us/img122/graafikoq5.jpg/1/w832.png[/img]


                          VPIP: 12.6
                          PFR: 9.8
                          Flop AF: 7.8
                          Turn AF: 2.9
                          River AF: 3.4
                          Total AF: 5.4
                          Flop Fold vs Cbet: 76
                          CBet Flop: 75.6
                          Cbet Turn: 50.5
                          Cbet River: 75.8
                          Fold to SB: 88.7
                          Fold to BB: 89.9
                          Went to SD: 20.4
                          W$WSF: 53.5

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #28
                            Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                            viimased 2 kuud

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #29
                              Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                              VPIP: 29.4
                              PFR: 24.4
                              Went to SD: 33.4
                              AVG Players: 4.6

                              kui keegi õpetab kuidas teised statid ka kätte saada siis postitaks need ka. HEMis noob

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

                                Algselt postitas ok2aa
                                VPIP: 29.4
                                PFR: 24.4
                                Went to SD: 33.4
                                AVG Players: 4.6

                                kui keegi õpetab kuidas teised statid ka kätte saada siis postitaks need ka. HEMis noob
                                Cahgame->Reports, siis vasakul ääres on roheline "+" märk. Vajuta seda ning sellega avaneb uus aken, kus saad valida statte. Kui tahad valida ühest tulbas rohkem, kui ühe stati, siis hoia all "shift" klahvi.

                                Comment

                                Working...