*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Stewie
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 198

    #781
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Küsiks nõu stattide kohta. Palju alustan ise laudu ja HU on pisikeses plussis. Põhiline probleem on mindset, aga mis targematele stattidest silma jääb.





    Comment

    • näpitsad
      Julm Donk
      • Dec 2010
      • 87

      #782
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Tundub, et teema väljasurnud?

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #783
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas Stewie Vaata postitust
        Küsiks nõu stattide kohta. Palju alustan ise laudu ja HU on pisikeses plussis. Põhiline probleem on mindset, aga mis targematele stattidest silma jääb.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        6maxi kohta suht nit, eriti BTN. Mängin fullringot ja mul on sinust BTN ja CO loosem. BB-l VPIP ja PFR gap liialt suur, 3bet peaks blindilt tunduvalt suurem olema. Kaitse oma blindi rohkem. Ülejäänud statid tunduvad ok olevat, aga liialt nit oled 6maxi kohta. Võta kerge õlle ja loosen up.

        Comment

        • raudtee(EST)
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 288

          #784
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          BB-l VPIP ja PFR gap liialt suur, 3bet peaks blindilt tunduvalt suurem olema. Kaitse oma blindi rohkem.
          Ei ole nõus. Sample on küll väike, aga hetkel 10049 käe kohta tulnud bb-lt miinust ühe käe kohta 0,06 daala. Kui need käed on nl50 omad, siis bb-lt lihtsalt foldides oleks miinus 0,5 daala käe kohta. Seega on praegult kasumlikult mängitud. Parim oleks muidugi kui 43K asemel oleks sampel ca 200K ja kui tulemus sama, siis well done!

          BTN ja CO oleks küll vaja loosim olla
          Last edited by raudtee(EST); 25.02.14, 14:08.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #785
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Selge, jälle targem :)

            Comment

            • näpitsad
              Julm Donk
              • Dec 2010
              • 87

              #786
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Paluks abi, mäng kuidagi käest ära. Võrreldes jaanuari statsidega, siis suurt vahet pole, kuigi jaanuar jäi plussi 4BB/100. Mängin zoomis nüüd jälle NL2-s kuna bankroll põles suure leegiga. Lisan statsid ja graafiku. Graafik on jaan./veebr. kokku.
              Tänud ette õpetussõnade ja kommentaaride eest!


              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #787
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
                Paluks abi, mäng kuidagi käest ära. Võrreldes jaanuari statsidega, siis suurt vahet pole, kuigi jaanuar jäi plussi 4BB/100. Mängin zoomis nüüd jälle NL2-s kuna bankroll põles suure leegiga. Lisan statsid ja graafiku. Graafik on jaan./veebr. kokku.
                Tänud ette õpetussõnade ja kommentaaride eest!


                http://www.upload.ee/image/3914479/graafik.png
                Flopi ja turni cbeti erinevus liialt suur, tõmba flopi cbeti ~10% väiksemaks, siis fine. SB, CO, BTN loosemaks!!! WTSD% suts kõrge, mida näitab ka see, et W$SD madal. Big blindilt callid suts palju, iso/3beti rohkem, sageli OOP initsiatiivita sealt mängida ei ole hea. Steal 28% ??? Ei tea palju 6maxis hea, kuid fullringos 35-45% normaalne. Graafiku järgi ütleks, et lähed liialt nõrkate kätega SD-le, blufid palju, sest nonsd stabiilne. Ei oska kindlalt öelda, kas see viimane hea või mitte, sest ise 6maxi ei pela.

                Samuti võiksid alustuseks mängida regular laudu ja hoolega tableselectida. Hiljem kui biidid stabiilse WR-ga on hea NL2 Zoomiga jätkata.
                Last edited by Dnbftw; 01.03.14, 21:35.

                Comment

                • estkriz
                  Jube Noob
                  • Dec 2012
                  • 123

                  #788
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Big blindilt callid suts palju, iso/3beti rohkem, sageli OOP initsiatiivita sealt mängida ei ole hea.
                  Kui suur see siis olema peaks? 10% on juba isegi suht overkill nl2 zoomis. Olen ise nl2/nl5 zoom 6maxi mängind ja 3bet peaks olema igast asendist seal rohkem value peale kaldu, kuna suht vähe folditakse seal 3betile (eriti veel -CO, BTN vs blindid). Postflop 3bet potis ei foldita enam 3ndat paari ka päris tihti- mis on hea, kui meil on valuekäsi!

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #789
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    No igaljuhul peaks oma blindi rohkem kaitsma. Vb tõesti on -42bb big blindilt hea ja mängib õigesti. Igatahes üleüldine soovitus on ikkagi see, et kui soovitakse 6maxida siis tuleks end väheke loosen uppida. FRis on paras nitti lasta :)

                    Comment

                    • estkriz
                      Jube Noob
                      • Dec 2012
                      • 123

                      #790
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Rake on ka päris mõnus seal, ainuüksi sp hoiaks ranged koomal pisut juba.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #791
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        On see 6maxis normaalne, et non-sd ja sdwinningsite jooned vahetuses?

                        Comment

                        • estkriz
                          Jube Noob
                          • Dec 2012
                          • 123

                          #792
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                          On see 6maxis normaalne, et non-sd ja sdwinningsite jooned vahetuses?
                          Ei näe joonte tähendusi ja HEM1 tundub olevat, kas seal mitte üks joon pole EV?

                          Comment

                          • näpitsad
                            Julm Donk
                            • Dec 2010
                            • 87

                            #793
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Kasutan HEM1 roh.-winn. sinine- showdown win, punane- non showdown win. Mängin zoomi kuna seal saab boonust vabastada kiiremini, st mängitud käte arv suurem. Kaotused suured kuna ees olles saad rahad sisse ja siis kaotad, või on ka betsize vale?
                            Blinde olen kaitsnud ainult heade kätega ja tavaliselt ikka 3bet või fold mõttega, vahel suited con. callinud.

                            Comment

                            • estkriz
                              Jube Noob
                              • Dec 2012
                              • 123

                              #794
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Boonusedoomer...

                              Comment

                              Working...