*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #106
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Algselt postitas leho57
    18/15 tundub juba ok... 22/20 on tõesti halvavõitu juba...
    aga ma ei tea, 6maxis peaks vist veel loosem olema.. ja ma olen FR's mingi 16-17 kanti...
    FR-s 16-17 on küll päris loose :) Ma 6-max jah sama. krt prooovin õhtul co.lt ja buttonilt rohkem crappi mängida :)

    Comment

    • UdusOlevSiil

      #107
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Mõni eriti nitne vend (nagu mina) laseb 13/10 6-maxis.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #108
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas UdusOlevSiil
        Mõni eriti nitne vend (nagu mina) laseb 13/10 6-maxis.
        kuidas nüüd peenelt öelda..... liiga palju valuet kaotad nii nitisena :)

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #109
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas pikk28
          FR-s 16-17 on küll päris loose :) Ma 6-max jah sama. krt prooovin õhtul co.lt ja buttonilt rohkem crappi mängida :)
          nujaa aga see on ka vastavalt vastastele... väga paljut kannatab postflop välja süüa potist nii, et niisugune loose on hetkeni ära tasunud end.
          varem olin sinna 15 kanti

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #110
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Kelle statte te analüüsite praegu siin? ;D

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #111
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Generaalanalüüs

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #112
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas leho57
                nujaa aga see on ka vastavalt vastastele... väga paljut kannatab postflop välja süüa potist nii, et niisugune loose on hetkeni ära tasunud end.
                varem olin sinna 15 kanti
                Loose on hea olla, kuna vahel juba lükatakse Sind 99, JQs all inni, NITistunud TAGi vastu ei lükata isegi AK mitte kunagi regularide poolt. Samuti on ka lõbusam mängida, sest niipalju actionit.

                Comment

                • zyxxx
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 453

                  #113
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Panen siia oma NL30 statid, äkki saan mõne asjaliku vihje miks mu graafik kukub kiiremini kui tuvi**** :D



                  Graafik ise selline:

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #114
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    graafikut ei näita. aga stattide koha pealt - plussis oled ju :D ja kohati tundub väga nit olevat.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #115
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Algselt postitas zyxxx
                      Panen siia oma NL30 statid, äkki saan mõne asjaliku vihje miks mu graafik kukub kiiremini kui tuvi**** :D



                      Graafik ise selline:

                      Nii ei saa midagi öelda, statid on vinged.

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #116
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Senine märtsi graafik:



                        Ja statistika:





                        Ning kaks sõna: VAJAN ABI!

                        Kuu algul sain rahad Starsi tagasi ja kõik oli OK, kuni lülitati sisse DOOMSWITCH ja pole siiamaani välja rabelend... korralikud ameerika mäed on... Mingi vahe mängisin 18 laual.. ca 2000 kätt päevas... nüüd proovisin vähemaks võtta, 9 lauda proovides... aga ikka suudan kaotada terveid buy-ine..

                        Ehk mõni pro oskab midagi statistikast välja lugeda ja näpunäiteid anda?

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #117
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          SB liiga loose. Cutoff veidike nit

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #118
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Algselt postitas farik666
                            Senine märtsi graafik:



                            Ja statistika:





                            Ning kaks sõna: VAJAN ABI!

                            Kuu algul sain rahad Starsi tagasi ja kõik oli OK, kuni lülitati sisse DOOMSWITCH ja pole siiamaani välja rabelend... korralikud ameerika mäed on... Mingi vahe mängisin 18 laual.. ca 2000 kätt päevas... nüüd proovisin vähemaks võtta, 9 lauda proovides... aga ikka suudan kaotada terveid buy-ine..

                            Ehk mõni pro oskab midagi statistikast välja lugeda ja näpunäiteid anda?

                            Ma ei näe statte millegipärast.

                            Comment

                            • goldec

                              #119
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Ma ei näe statte millegipärast.
                              http://www.upload.ee/image/30436/area.jpg

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #120
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Vaatan 05nl ainult seal rohkem käsi.

                                VPIP ja PFR% on okei, suht hea stiil full ringi jaoks, hea lihtne mängida.

                                Flop Cbet on 74%, mis võik väiksem olla, sest micros ei foldida nii lihtsalt cbettidele ja bluff kaotab mõtte, seda näitab ka et 45% õnnestub Cbet. Mina olen loosem ja mul on see % 50 kandis tavaliselt. Eriti alguses, kui puudub parem ettekujutus, milliste floppide ja milliste vastaste vastu, tuleks cbet teha ja mis siis saab, kui ta callib flopi peab vastase vastu olema plaan juba valmis.

                                3bet võiks olla ka suurem, sest 3bet on lihtsalt nii võimas relv ja 3betti kardetakse ikka kõvasti rohkem.

                                Agressiivsus on suur, mis on hea. Samas mulle meeldivad, et iga tänava agressiivsus näitajad oleks suht lähestiku, siis on sinu vastu raske mängida jne, aga ma arvan, et see on antud juhul leak, sest ma ei usu, et riveris Sa oled niipalju ees, et alati tasub seal panustada, eriti madalas limiidis, kus vastane on juba mitu tänavat callinud, siis ta ei foldi ka river betile ja koguaeg ei saa parem käsi olla, enamus käed kannatavad healjuhul 2 barrelit lasta, see tähendab seda, et kuskil peaksid 3 tänavast ka cheki käiku tooma, et mitte iga käega potti nii suureks ajada. Minumeelest madalatel limiitidel toidavad kõige paremini agresiivsus näitajad, mis langevad tänavate kaupa 5/3/2 näiteks.





                                Comment

                                Working...