*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pssst
    Räme Fish
    • Apr 2011
    • 5

    #631
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Comment

    • suitsutihane
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 286

      #632
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      niimoodi ei näegi hull välja, aga open limpida ei tohiks ja CO ja BTN peaks kõvasti rohkem lehti avama ja varastama, kuigi winrate blindidelt on hea siis tundub nõrk ikka, kui nii vähe 3bettida blinde, nl2 pole vast nii oluline aga kõrgemal pole QQ AK enam ka võimalik ära stackida kui nii vähe 3bettid blinde ,mõnikord võiks ikka restealida, tight mängija vastu ntx middle suited connectorid, ilmselge varga vastu kes foldib 3betile võid vahest rämpsu ka üle tõsta kui ta cbetile foldib.
      aga muidu barreldad palju, mis pole halb, aga võibolla sa vahest ilma plaanita cbetid ja 2barreldad valesi kaarte vale valstase vastu vale laua peal et chk/foldida pottides mis liiga suureks ajasid?
      *tgelt on halb, alati ei pea cbettima ja 2barreldama, imo sinna su non sd joon lähebki =P
      Last edited by suitsutihane; 02.04.11, 17:38.

      Comment

      • Ahti
        Räme Fish
        • Apr 2011
        • 5

        #633
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Kirjutasin mure ka NL FR teemasse. Aga graafik siis:


        Statid on:

        vpip 16,7
        pfr 8,5
        3bet 2,8
        wtsd 28,8
        w$sd 49,5
        agg 2,44
        agg% 34,2

        Graafik küll terve 2011 kohta, kuid ~90% käsi on tehtud alates 24 märtsist.
        Last edited by Ahti; 03.04.11, 16:50. Põhjus: 24 märts mitte 24 veebruar

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #634
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          pfr tõsta kõrgemaks. Nii umbes 14% vpip on ok. Isoleeri donke. See viimane ongi märksõna millega raha hakkab tulema. Dongile järgi limpida on suht pointless igasuguste broadwaykaartidega mis 16 vpip sisse jäävad. Annad initsatiivi ära ja edasi raske kätt mängida.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #635
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            pfr tõsta kõrgemaks. Nii umbes 14% vpip on ok. Isoleeri donke. See viimane ongi märksõna millega raha hakkab tulema. Dongile järgi limpida on suht pointless igasuguste broadwaykaartidega mis 16 vpip sisse jäävad. Annad initsatiivi ära ja edasi raske kätt mängida.
            +1

            VPIP polegi väga hull, oleneb mängijast, aga pfr proovi küll vpip16% juures mingi 10-11 peale saada miinimum.
            Kui palju su cbet% on?

            Comment

            • Ahti
              Räme Fish
              • Apr 2011
              • 5

              #636
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              flop cbet 76,6
              turn cbet 53,1

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #637
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas Ahti Vaata postitust
                Kirjutasin mure ka NL FR teemasse. Aga graafik siis:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                ....
                Graafik küll terve 2011 kohta, kuid ~90% käsi on tehtud alates 24 märtsist.
                See on väga karm jooks sul nii või teisiti kui just...., mis toas mängid, võib-olla HEM arvutab valesti.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #638
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Keegi mu stattid ka üle saab vaadata ja nõu anda, mida paremaks tuunida?

                  VP$IP: 13.90
                  PFR: 10.42
                  W$WSF: 39.47
                  WTSD: 29.10
                  W$SD: 53.78
                  AF: 2.65
                  AFq: 47.24
                  CBet F: 72.93
                  3Bet: 3.15
                  Fold to 3Bet: 77.11
                  Att to steal: 28.61
                  Fold BB to steal: 89.29
                  Fold SB to steal: 88.73

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #639
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Kuidas HEM'ist vaadata kui palju on bb pealt resteal success %?
                    tänan!

                    Comment

                    • Ahti
                      Räme Fish
                      • Apr 2011
                      • 5

                      #640
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      @ levis
                      ikka pokerstars ja HEM seni alati õigesti näidanud IMO. Kokku 500K+ kätt

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #641
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas Ahti Vaata postitust
                        @ levis
                        ikka pokerstars ja HEM seni alati õigesti näidanud IMO. Kokku 500K+ kätt
                        No väga karm jooks sul, usu mind, ma tean, ma olen mänginud isegi ühes kuus 300k kätt...

                        Ootan ikka targematelt abi, et kuidas HEM'ist vaadata kui palju on bb pealt resteal success %?
                        tänan!

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #642
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Keegi mu stattid ka üle saab vaadata ja nõu anda, mida paremaks tuunida?

                          VP$IP: 13.90
                          PFR: 10.42
                          W$WSF: 39.47
                          WTSD: 29.10
                          W$SD: 53.78
                          AF: 2.65
                          AFq: 47.24
                          CBet F: 72.93
                          3Bet: 3.15
                          Fold to 3Bet: 77.11
                          Att to steal: 28.61
                          Fold BB to steal: 89.29
                          Fold SB to steal: 88.73
                          Küsiks ära, et mis limiit ja mis tuba? Ja kui suure sample peale on statsid.
                          Igastahes vpip ja pfr suuremaks. Steali rohkem!! 28 on ikka väga vähe. 35+ on juba okei :)
                          w$wsf on väike....oled nit ega tee move..tundub, et mängid ainult kaarti.
                          Cbet flop..oleneb nüüd limiidist täiesti.. 73 on suht fain.
                          3bet on väike...3beti rohkem. Bindidel olles karista stealereid ja samas positsioonis võid ka 3bettida kui vastase fold to 3bet on suur. Ei pea alati AK,KK+ omama selleks.

                          Ja fold bb/sb to steal...need on väga suured sul..minu jaoks oled sa blindidel täiesti dead money ja varastaks any2-ga, sest sa lihtsalt foldid nii palju.

                          edit: muidugi ära hakka nüüd lihtsalt any2-ga lahmima, 3bette tegema, stealima jne... loe ikka vastavaid artikeid nende kohta. Internet on seda infot täis!

                          Comment

                          • lollir
                            Julm Donk
                            • Mar 2009
                            • 34

                            #643
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Postitan ka oma statsid ja sooviks nõu nende kohta. Tean et sample pole just kõige suurem, kuid mingi hinnangu vast saab anda juba.



                            E:See tuli küll nüüd väike pilt. Peale klikides avaneb suurem ja paremini nähtav =D
                            Last edited by lollir; 14.04.11, 10:41.

                            Comment

                            • The_Meer
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 765

                              #644
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Vahest sb avad päris looselt,aga samas sa ei kaota ka sealt palju(vb tuleneb see heaterist:D). 3bet call on minu meelest kõrge,aga muidu tundub ok.

                              Comment

                              • renks64
                                Julm Donk
                                • Jan 2010
                                • 25

                                #645
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***







                                Ma arvan, et pean oma mängu korralikult ülevaatama, lugesin seda teemat ja sain sellele lisa kinnitust.Mängin Starsis,graph alates 6.jaan 2011 NL-5 ja NL.10, FR-i, NL5-es umbes 100 000 kätt , 1BB/100 plussi. Kuulõpus kolisin vaikselt NL 10-esse, alguses oli kõik ok , kuid viimase kahe päevaga tuli 130 $ miinust mis tõmbas masti täiega maha,käed ei pidanud vapsje. Tooge välja miinuseid ja plusse ( kui plusse üldse on), ma tean , et 3bet ja Agg on väike, foldi nuppu ei leia üles tihti. kaotan BB-lt jube palju.
                                Siiamaani olen kuidagi tiksusnud enam-vähem 0-is, kuid viimane laks oli liiast ja nii edasi ei ole enam mõtet punnida.

                                Tänud kõigile , kes viitsivad asjaga tegeleda, jään ootama tagasisidet.
                                Last edited by renks64; 30.04.11, 18:09.

                                Comment

                                Working...