Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
Tegu ikka FR jah, kui ei tule välja mäng, siis mängi alguses tight stiilis, ei tasu lahmida, mängi kitsa rangega, ära tee oma elu niisama mõttetult raskeks.
Muidu Blindidelt kaotad tohutult raha, ära calli seal 3beti või foldi, kui oskad kasumlikult mängida ka callides, siis paljun väga. Võida ka EP ranget koomale tõmmata alguses, et ei peaks kehva rangega oop mängima pidevalt ja pos mängid hästi seal peaki range lai olema nagu sa teed.
Algselt postitas SANGPOMM
Vaata postitust
Tegu ikka FR jah, kui ei tule välja mäng, siis mängi alguses tight stiilis, ei tasu lahmida, mängi kitsa rangega, ära tee oma elu niisama mõttetult raskeks.
Muidu Blindidelt kaotad tohutult raha, ära calli seal 3beti või foldi, kui oskad kasumlikult mängida ka callides, siis paljun väga. Võida ka EP ranget koomale tõmmata alguses, et ei peaks kehva rangega oop mängima pidevalt ja pos mängid hästi seal peaki range lai olema nagu sa teed.
peab ikka AK AQs ka 3bet rangesse sisse tooma.


Comment