*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #481
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Vastased olenevad table selectimisest, kui mul laud fishe täis, siis ma ei steali neilt ju.

    Tigrano, oleksin väga tänulik kui sa viskaksid mu stattidele pilgu peale.
    No see ju teada värk aga fit fold fishi vastu on alati kasumlik kuid enamusajast on täis laud ikka regulare ja fishid peaks istuma ikka tihti eespool ja nitid kellelt varastad tagapool :)

    Mängin katsun pärast või homme vaadata, sest pean nagunii teiste statte ka homme uurima.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #482
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      No see ju teada värk aga fit fold fishi vastu on alati kasumlik kuid enamusajast on täis laud ikka regulare ja fishid peaks istuma ikka tihti eespool ja nitid kellelt varastad tagapool :)

      Mängin katsun pärast või homme vaadata, sest pean nagunii teiste statte ka homme uurima.
      Jah 100% nõus aga tihti me ei saa fishi vastu soovitud positsiooni.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #483
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas Konso Vaata postitust
        Jah 100% nõus aga tihti me ei saa fishi vastu soovitud positsiooni.
        Kõige tähtsam on pos lauas, kaartidest ka tähtsam :)

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #484
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Kõige tähtsam on pos lauas, kaartidest ka tähtsam :)
          Peab sellele järelikult hakkama veelgi rohkem tähelepanu pöörama

          Comment

          • lauriiii
            Julm Donk
            • Feb 2009
            • 97

            #485
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Nonii. Ehk viitsib keegi mu statsid üle vaadata ja öelda, mida veel muuta saaks? Ei õnnestu kuidagi see mäng enam.Tänan !



            Uploaded with ImageShack.us



            Uploaded with ImageShack.us

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #486
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              viimane pilt 3. käsi on preflop fold, või varastasid?

              Comment

              • lauriiii
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 97

                #487
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Seal käes callisin. Ilmselgelt on blindidelt mäng mul kehv.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #488
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Algselt postitas Konso Vaata postitust
                  Palun väikest analüüsi andekamatelt tegijatelt. Stars, limiidiks NL10 (euro ja taala lauad), sample 75k. Kuna liimiidivahetus käimas siis millele võiks NL25es rohkem tähelepanu pöörata.


                  Ootan sisukaid vastuseid.

                  Edit: Full ring
                  Väga midagi öelda ei ole, sest winrate on okei ja asi toimib, nüüd võiks lihtsalt tuleviku peale hakata mängu suunama ja alustada järgmistest asjadest:

                  1. Positsioonis tuleb hakata ranget avama, alustades co ja btn, blindide stealimisest, mis on sul nagunii liiga väike 21% katsu kohe julgelt 10-20% suurema rangega mängida.

                  2. Samuti pos katsu hakata rohkem 3bettima, otsides nõrku tight mängijaid kes lihtsalt foldivad 3betile.

                  Nende kahe sammuga saad juba oma vpip/pfr ja 3bet ranged paremaks, mis ei ole enam nii läbi nähtavad, kuigi oled ainult pos rohkem blinde varastanud ja natuke rohkem lightimalt nõrku 3bettinud.

                  3. Madalal on palju limpareid ja väike vpip/pfr näitab et sa ei karista ka limpareid piisavalt olles ise pos, jällegi value jääb saamata, mis on madalas limiidis eriti kasumlik tegevus. Niikaua kui sind ei 3betita seljatagant, katsu rohkem varastada.

                  4. Jälgi, et ei coldcalli eriti kuskilt, eriti oop blindidelt, mis ei ole kindlasti longrunnis väga kasumlik, jälgi väikeseid poketeid ja igast ax käsi, mis tihti cc kipute ja kahjumit toodavad.

                  Rohkem stattide põhjal ei saa midagi väga öelda aga ülaltoodud asju võiks rohkem mängu tuua.

                  Muidu tubli.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #489
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Väga midagi öelda ei ole, sest winrate on okei ja asi toimib, nüüd võiks lihtsalt tuleviku peale hakata mängu suunama ja alustada järgmistest asjadest:

                    1. Positsioonis tuleb hakata ranget avama, alustades co ja btn, blindide stealimisest, mis on sul nagunii liiga väike 21% katsu kohe julgelt 10-20% suurema rangega mängida.

                    2. Samuti pos katsu hakata rohkem 3bettima, otsides nõrku tight mängijaid kes lihtsalt foldivad 3betile.

                    Nende kahe sammuga saad juba oma vpip/pfr ja 3bet ranged paremaks, mis ei ole enam nii läbi nähtavad, kuigi oled ainult pos rohkem blinde varastanud ja natuke rohkem lightimalt nõrku 3bettinud.

                    3. Madalal on palju limpareid ja väike vpip/pfr näitab et sa ei karista ka limpareid piisavalt olles ise pos, jällegi value jääb saamata, mis on madalas limiidis eriti kasumlik tegevus. Niikaua kui sind ei 3betita seljatagant, katsu rohkem varastada.

                    4. Jälgi, et ei coldcalli eriti kuskilt, eriti oop blindidelt, mis ei ole kindlasti longrunnis väga kasumlik, jälgi väikeseid poketeid ja igast ax käsi, mis tihti cc kipute ja kahjumit toodavad.

                    Rohkem stattide põhjal ei saa midagi väga öelda aga ülaltoodud asju võiks rohkem mängu tuua.

                    Muidu tubli.
                    Suur tänu sulle, liigungi limiidist üles ning proovin NL25 peal asja parandada.

                    Comment

                    • Intzsz
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 105

                      #490
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Arvatavasti CC liiga palju, sb ja bb võta hemist või pt3 väljavõte ja olen kindel et kaotad liiga palju raha seal. Parem 3beti või foldi.

                      Samuti tundub et cc pos ja foldid liiga kergelt cbetile, parem ära cc siis üldse.

                      Samuti võimalik et cbetid liiga palju.
                      Reportsi alt sb ja bb?
                      Last edited by Intzsz; 12.10.10, 08:50.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #491
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
                        Reportsi alt sb ja bb?
                        Ei filtrite alt saad täpsemalt. Esimesel lehel võtad kohe teistel pos linnukesed eest ära.

                        Comment

                        • Intzsz
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 105

                          #492
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          sb ja bb

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #493
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            kuule intz sul miski vigane värk, et hakkab parooli ja kasutajat nõudma. pane ikka norm pildid.

                            Comment

                            • Intzsz
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 105

                              #494
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              kuule intz sul miski vigane värk, et hakkab parooli ja kasutajat nõudma. pane ikka norm pildid.
                              Kogemata läks vähe valesse kausta, nüüd korras.

                              SB ja BB siis.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #495
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                6max või FR?
                                Aga omg. W$WSF ülimadal. Agg% olematu.

                                Comment

                                Working...