Re: Rulett
Wolf ma enne otsisin, kas on tulemas neid telekas näidatavaid turniire, 7-ndal algab Bahamal EPT sarja Bahama peaturniir... ma arvan, et seal need samad fishid koos, kellest sa paremini mängid. Jaa muideks Bahamal on üks maailma parimaid kasiinosi, seal oleks äge ruletti mängida.
Kas sa tahaksid minna ... ? Või mis sa arvaksid sellest, ma ise küll tahaksin, kui vaid oskaks mängida piisavalt hästi.
Wolf ma enne otsisin, kas on tulemas neid telekas näidatavaid turniire, 7-ndal algab Bahamal EPT sarja Bahama peaturniir... ma arvan, et seal need samad fishid koos, kellest sa paremini mängid. Jaa muideks Bahamal on üks maailma parimaid kasiinosi, seal oleks äge ruletti mängida.
Kas sa tahaksid minna ... ? Või mis sa arvaksid sellest, ma ise küll tahaksin, kui vaid oskaks mängida piisavalt hästi.
Vaatab,võib-olla järgmine aasta
Comment