Rulett

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • V4LDO
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 229

    #241
    Re: Rulett

    see ei ole spoiler

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #242
      Re: Rulett

      ja miks see on siin?

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #243
        Re: Rulett

        Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
        LOL,mis kasiinos sina küll mängid,kus limiite ei ole?? Mina küll ühtegi limiitideta kasiinot ei tea.Ja autode asjatundja ma samuti ei ole.Autot mul ei ole ja sõitnud ka kunagi ei ole.Lmao,palju ise kah Bingos Martingale süsteemiga võitnud oled?
        Geniaalne vastus lihtsalt. Ma täiega kägaras.. :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #244
          Re: Rulett

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Mida sa Relamz selle spoileriga öelda tahad? Või oled üks järjekordne koomik siin foorumis?
          :D

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #245
            Re: Rulett

            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
            Kas rumaluse eest ei saa bänni?
            arutame asja

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #246
              Re: Rulett

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              arutame asja
              Oh cmon, entertainment value't peab ka ju foorumis olema

              Comment

              • estkriz
                Jube Noob
                • Dec 2012
                • 123

                #247
                Re: Rulett

                Einoh tõsiselt kuidas selline naiivne inimene elus läbi lööb? Vbl selle tolmuimeja müüjaks, sest sa ise ka südamepõhjast usuks, et see maksab mingi 2k.
                Last edited by estkriz; 28.12.12, 18:07.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #248
                  Re: Rulett

                  See teema on päris hea huumorinurgake.Ausalt öeldes loen viimasel ajal foorumit puhtalt meelelahutuslikul eesmärgil.

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #249
                    Re: Rulett

                    Kõik pliaatsid ei olegi teravad, aga soovitan wolf sul kindlasti hasartmängudes eemale hoida. Sinua postitustest loeb välja, et sul ei ole kaasasündinud annet (jah me, hasartmängurid oleme mingi määral erilised inimesed) ja tänu sellele ei ole sul juba võimalik saavutada seda tunnetuslevelit, et selliste asjadega raha teenida.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #250
                      Re: Rulett

                      Ma ei usu sellesse ande asja pokkeris, mingil top protsendil jah mingi soodumus edukamaks saada, aga see on lihtsalt niisama hea pea ja kokkusattumus, et pokkeri juurest ennast leiad.
                      Ei usu mina, et kaasasündinud midagi on. Õppimise ja moti küsimus.
                      Mingid imelaste erandid on, aga üldiselt ei usu.

                      Mingi kodanik kes oskaks normaalselt rääkida ja asju selgitada kutsuks wolfi kohvile, olen kindel, et paari päevaga võib mindset juba kardinaalselt muutuda kui hakkata asjadest loogiliselt aru saama.
                      Ise ka 2008 palku maha gamblenud erinevates mängudes ja degen olnud. Atm mõtlen jah, et miks siuke retard olin.
                      Ei ole mul endal ka eriti hea pea ja pean vaeva nägema, et midagi toimuks, aga siis tulebki seda vaeva näha...


                      Edit: Just märkasin, et antud teema on muud mängud ja üldise strateegia all, rofl, wtf.
                      Last edited by qbj0hn; 28.12.12, 18:45.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #251
                        Re: Rulett

                        Algselt postitas qjet Vaata postitust
                        Kõik pliaatsid ei olegi teravad, aga soovitan wolf sul kindlasti hasartmängudes eemale hoida. Sinua postitustest loeb välja, et sul ei ole kaasasündinud annet (jah me, hasartmängurid oleme mingi määral erilised inimesed) ja tänu sellele ei ole sul juba võimalik saavutada seda tunnetuslevelit, et selliste asjadega raha teenida.
                        Wolferk, kui tahad vastupidist tõestada, siis otsi Starsis/Olympicus heads-up laudadest "Codecci" üles ja tõesta, et mängida oskad!!

                        Comment

                        • estkriz
                          Jube Noob
                          • Dec 2012
                          • 123

                          #252
                          Re: Rulett

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Ma ei usu sellesse ande asja pokkeris, mingil top protsendil jah mingi soodumus edukamaks saada, aga see on lihtsalt niisama hea pea ja kokkusattumus, et pokkeri juurest ennast leiad.
                          Ei usu mina, et kaasasündinud midagi on. Õppimise ja moti küsimus.
                          Mingid imelaste erandid on, aga üldiselt ei usu.

                          Mingi kodanik kes oskaks normaalselt rääkida ja asju selgitada kutsuks wolfi kohvile, olen kindel, et paari päevaga võib mindset juba kardinaalselt muutuda kui hakkata asjadest loogiliselt aru saama.
                          Ise ka 2008 palku maha gamblenud erinevates mängudes ja degen olnud. Atm mõtlen jah, et miks siuke retard olin.
                          Ei ole mul endal ka eriti hea pea ja pean vaeva nägema, et midagi toimuks, aga siis tulebki seda vaeva näha...


                          Edit: Just märkasin, et antud teema on muud mängud ja üldise strateegia all, rofl, wtf.
                          Meil siin Viljandis on antud asutus olemas, kus on inimesed kes oskavad normaalselt rääkida ja selgitada sulle erinevaid asju. Viljandi pole õnneks Pärnust kaugel ka mingi tunnine ots bussiga tulla ...autoga sa ju kunagi sõitnud ei ole. See asutus annab sulle hüva nõu jne ma arvan..ei tea kas kohvi ka pakuvad aga peale vestlust annavad mõne tableti kindlasti sulle ja võibolla saad kauemakski vestema jääda.

                          E: Soovitus siis härra Wolfwergile mitte sulle qbJ0hn:D
                          Last edited by estkriz; 28.12.12, 19:13.

                          Comment

                          • Wolferk
                            Jube Noob
                            • Jun 2012
                            • 176

                            #253
                            Re: Rulett

                            Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                            Tere, kui teema algataja on väga huvitatud sellest vastikust mängust siis soovitaks partypoker-i ruletti mängida (10 senti-100dollarit) ja ära panusta värvidele vaid sektoritele ja tõmba kohe minema kui hit-id mingi 10-20 dollarit. 5 minuti pärast mine lase uuesti jne jne, kuni viitsimist on, ise sain 60st daalast 250 niimoodi umbes tunniga. Keskmine sektor ei läinud mul selle tunni jooksul vähemalt kunagi üle 5 korra mööda, ja lisaks saad 2 esimest bet-i teha 10 sendiga, igaksjuhuks võid veel paar tühja spinni ka lasta enne kui panustad. Lisaks on pluss see et sa saad suuremad võidud kui sinna värvidele panustades. Mina ei kaotand ka edasipidi kunagi selle süsteemiga ...aga tähtis on pidevalt see rull korra kinni panna, muidu hakkab vastu mängima raibe.

                            E: Ja siia tulevad kohe matemaatikud jne progejad vastu rääkima. Siiski on see asi seal rigged ja mingi süsteem kontrollib ilmselt sinu mängustiili, ilmselt pole seal mittemidagi juhuslikku. Järelikult tuleb lihtsalt jeehat tõmmata, sest mängu alguses laseb see psk sul alati võita et sa hoogu läheks.
                            Kui see jutt tõesti paika peab,siis kas keegi saab seda tõestada? Või on see jutt täielik totrus ja väljamõeldis? Oleksin tänulik,kui ka mõni admin sõna sekka ütleks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #254
                              Re: Rulett

                              Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                              Et hakka bingopiletitega Martingale proovima. Esimene kolmapäev ostad 1 ühe pileti, kui ei hiti siis järgmine kolmapäev 2, kui ei hiti siis järgmine 4 jne ...limiiti pole nagu casinnis, võid lõpmatus koguses panust suurendada. Paari kuu pärast sõidad M5-ga mitte mingi madala klassi 535i-ga!
                              Aga võidu limiit on!

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #255
                                Re: Rulett

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Aga võidu limiit on!
                                kindel ? kui hr. Väravad ükspäev täiesti ära keerab ja miljardi eest bingo pileteid ostab, siis sealt peaks ju ca 50% võidufondi minema?

                                Comment

                                Working...