LOL,mis kasiinos sina küll mängid,kus limiite ei ole?? Mina küll ühtegi limiitideta kasiinot ei tea.Ja autode asjatundja ma samuti ei ole.Autot mul ei ole ja sõitnud ka kunagi ei ole.Lmao,palju ise kah Bingos Martingale süsteemiga võitnud oled?
Einoh tõsiselt kuidas selline naiivne inimene elus läbi lööb? Vbl selle tolmuimeja müüjaks, sest sa ise ka südamepõhjast usuks, et see maksab mingi 2k.
Kõik pliaatsid ei olegi teravad, aga soovitan wolf sul kindlasti hasartmängudes eemale hoida. Sinua postitustest loeb välja, et sul ei ole kaasasündinud annet (jah me, hasartmängurid oleme mingi määral erilised inimesed) ja tänu sellele ei ole sul juba võimalik saavutada seda tunnetuslevelit, et selliste asjadega raha teenida.
Ma ei usu sellesse ande asja pokkeris, mingil top protsendil jah mingi soodumus edukamaks saada, aga see on lihtsalt niisama hea pea ja kokkusattumus, et pokkeri juurest ennast leiad.
Ei usu mina, et kaasasündinud midagi on. Õppimise ja moti küsimus.
Mingid imelaste erandid on, aga üldiselt ei usu.
Mingi kodanik kes oskaks normaalselt rääkida ja asju selgitada kutsuks wolfi kohvile, olen kindel, et paari päevaga võib mindset juba kardinaalselt muutuda kui hakkata asjadest loogiliselt aru saama.
Ise ka 2008 palku maha gamblenud erinevates mängudes ja degen olnud. Atm mõtlen jah, et miks siuke retard olin.
Ei ole mul endal ka eriti hea pea ja pean vaeva nägema, et midagi toimuks, aga siis tulebki seda vaeva näha...
Edit: Just märkasin, et antud teema on muud mängud ja üldise strateegia all, rofl, wtf.
Kõik pliaatsid ei olegi teravad, aga soovitan wolf sul kindlasti hasartmängudes eemale hoida. Sinua postitustest loeb välja, et sul ei ole kaasasündinud annet (jah me, hasartmängurid oleme mingi määral erilised inimesed) ja tänu sellele ei ole sul juba võimalik saavutada seda tunnetuslevelit, et selliste asjadega raha teenida.
Wolferk, kui tahad vastupidist tõestada, siis otsi Starsis/Olympicus heads-up laudadest "Codecci" üles ja tõesta, et mängida oskad!!
Ma ei usu sellesse ande asja pokkeris, mingil top protsendil jah mingi soodumus edukamaks saada, aga see on lihtsalt niisama hea pea ja kokkusattumus, et pokkeri juurest ennast leiad.
Ei usu mina, et kaasasündinud midagi on. Õppimise ja moti küsimus.
Mingid imelaste erandid on, aga üldiselt ei usu.
Mingi kodanik kes oskaks normaalselt rääkida ja asju selgitada kutsuks wolfi kohvile, olen kindel, et paari päevaga võib mindset juba kardinaalselt muutuda kui hakkata asjadest loogiliselt aru saama.
Ise ka 2008 palku maha gamblenud erinevates mängudes ja degen olnud. Atm mõtlen jah, et miks siuke retard olin.
Ei ole mul endal ka eriti hea pea ja pean vaeva nägema, et midagi toimuks, aga siis tulebki seda vaeva näha...
Edit: Just märkasin, et antud teema on muud mängud ja üldise strateegia all, rofl, wtf.
Meil siin Viljandis on antud asutus olemas, kus on inimesed kes oskavad normaalselt rääkida ja selgitada sulle erinevaid asju. Viljandi pole õnneks Pärnust kaugel ka mingi tunnine ots bussiga tulla ...autoga sa ju kunagi sõitnud ei ole. See asutus annab sulle hüva nõu jne ma arvan..ei tea kas kohvi ka pakuvad aga peale vestlust annavad mõne tableti kindlasti sulle ja võibolla saad kauemakski vestema jääda.
E: Soovitus siis härra Wolfwergile mitte sulle qbJ0hn:D
Tere, kui teema algataja on väga huvitatud sellest vastikust mängust siis soovitaks partypoker-i ruletti mängida (10 senti-100dollarit) ja ära panusta värvidele vaid sektoritele ja tõmba kohe minema kui hit-id mingi 10-20 dollarit. 5 minuti pärast mine lase uuesti jne jne, kuni viitsimist on, ise sain 60st daalast 250 niimoodi umbes tunniga. Keskmine sektor ei läinud mul selle tunni jooksul vähemalt kunagi üle 5 korra mööda, ja lisaks saad 2 esimest bet-i teha 10 sendiga, igaksjuhuks võid veel paar tühja spinni ka lasta enne kui panustad. Lisaks on pluss see et sa saad suuremad võidud kui sinna värvidele panustades. Mina ei kaotand ka edasipidi kunagi selle süsteemiga ...aga tähtis on pidevalt see rull korra kinni panna, muidu hakkab vastu mängima raibe.
E: Ja siia tulevad kohe matemaatikud jne progejad vastu rääkima. Siiski on see asi seal rigged ja mingi süsteem kontrollib ilmselt sinu mängustiili, ilmselt pole seal mittemidagi juhuslikku. Järelikult tuleb lihtsalt jeehat tõmmata, sest mängu alguses laseb see psk sul alati võita et sa hoogu läheks.
Kui see jutt tõesti paika peab,siis kas keegi saab seda tõestada? Või on see jutt täielik totrus ja väljamõeldis? Oleksin tänulik,kui ka mõni admin sõna sekka ütleks.
Et hakka bingopiletitega Martingale proovima. Esimene kolmapäev ostad 1 ühe pileti, kui ei hiti siis järgmine kolmapäev 2, kui ei hiti siis järgmine 4 jne ...limiiti pole nagu casinnis, võid lõpmatus koguses panust suurendada. Paari kuu pärast sõidad M5-ga mitte mingi madala klassi 535i-ga!
Comment