NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #61
    Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

    Ma ei postita kunagi kellegi teise nime alt ja Timo võiks banni saada selle eest imo.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #62
      Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
      Ma ei postita kunagi kellegi teise nime alt ja Timo võiks banni saada selle eest imo.
      I will never too that again:(

      freeroll for hug?

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #63
        Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Ok küsisin järgi ka kohe kahelt inimeselt kes mind on coachinud varem.Üks mängib NL200 ja teine NL400 regular.
        Ja nad mõlemad ütlesid,et see ei tohiks otsust mõjutada preflop kas broadway kaardid on suited või mitte.
        Yx nendest ytles esimese lausena mulle isegi,et "wtf that's stupid to think that way"
        Lisaks sain ka enda coachilt ravi,et callisin AJs-iga UTG raiset NL50-s.

        John 1:30 am
        There was just a NL200 hand in forum and i asked from the guy is it standard to call UTG raise with AJ in NL200
        And he told "But it's suited"
        xxxx 1:31 am
        thats why so many of your estonian friends look good with stats but are BE

        Teine vend veel kes mängib NL400 ja suht tuntud 2+2s.

        THE MATEUSZEK 1:33 am
        AK should be played the same way suited or not IMO

        See viimane käib siis pmst kõikide broadway kaartide kohta.
        Ma küll mängin päris mitmetes olukordades vastavalt sellele, kas broadway on suited või mitte. Väga ei usu, et sellepärast nüüd BE oleksin.

        E: Huvi pärast vaatasin ja leidsin AQ, AJ, AT ja KQ puhul on suited ja offsuit puhul vähemalt minul winrate suurus vägagi märgatavalt erinev. Vbla mängin offsuit käsi tagasihoidlikumalt kui peaks, aga super coachide väidete taga peituvat loogikat või statistikat tahaks ikkagi näha.
        Last edited by vapsik; 22.01.11, 09:38.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #64
          Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Ei mõista,mida ma valesti ütlesin?
          Selle peale,et winratest räägin,ütleb tüüp,et ole vait sitt vms.
          Wat ausalt.
          winrate sul on ju olematu.
          lihtsalt oled vales kohas,valel ajal.IMO (see teema siin obv).

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #65
            Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

            Algselt postitas noname Vaata postitust
            winrate sul on ju olematu.
            lihtsalt oled vales kohas,valel ajal.IMO (see teema siin obv).
            Suhtumine on sul olematu.
            Ma rääkisin ülce coachi winratest kui ilguti kui tähele panid.
            Ja ära pane segast ja räägi asjadest millest sul aimu ei ole.(minu winrate ntx)Kui ma siuke fish olen võime HU-d teha kui soovid nii palju kui ise soovid 50-s,easy money ju?Võin ööläbi lasta kui soovid.
            Ja mis mõttes valel ajal vales kohas,olen seal kus tahan lol,avalik foorum gt*o.Mis toodang käib ma ei saa aru.Ela ennast mujal välja.
            Nvm bannin ära ennast siit foorumist mingiks ajaks,koll ees,et täiesti umbes mölisetakse,ei viitsi ennast tilti ajada.
            Ja tule istu mu laudadesse siis maailma parim mängija,jään ootama.
            Cya.
            Last edited by qbj0hn; 22.01.11, 11:48.

            Comment

            • pwndre
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 214

              #66
              Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

              Ma ei mölisenud, palun siiralt vabandust nii sinu kui kaasfoorumlaste ees, et tõin päevavalgele fakti, et oled sitt.
              Tundud väga mõistlik noormees. Ja kas see "VÕIN ÖÖLÄBI KAH LASTA SEST OLEN NII KÕVA VEND" kehtib ka minule ?
              Keegi võiks mulle ta SN ja pokkeritoa nimed öelda.

              Aitäh lugemast,
              (K) (L)

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #67
                Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                Ma ei mölisenud, palun siiralt vabandust nii sinu kui kaasfoorumlaste ees, et tõin päevavalgele fakti, et oled sitt.
                Tundud väga mõistlik noormees. Ja kas see "VÕIN ÖÖLÄBI KAH LASTA SEST OLEN NII KÕVA VEND" kehtib ka minule ?
                Keegi võiks mulle ta SN ja pokkeritoa nimed öelda.

                Aitäh lugemast,
                (K) (L)

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #68
                  Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                  Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                  Ma ei mölisenud, palun siiralt vabandust nii sinu kui kaasfoorumlaste ees, et tõin päevavalgele fakti, et oled sitt.
                  Tundud väga mõistlik noormees. Ja kas see "VÕIN ÖÖLÄBI KAH LASTA SEST OLEN NII KÕVA VEND" kehtib ka minule ?
                  Keegi võiks mulle ta SN ja pokkeritoa nimed öelda.

                  Aitäh lugemast,
                  (K) (L)
                  Selliste postide pärast mina strateegia foorumites sõna ei võtagi...

                  Comment

                  • pwndre
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 214

                    #69
                    Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Selliste postide pärast mina strateegia foorumites sõna ei võtagi...
                    Ma ei avaldaks enda arvamust nii otsekoheselt kui mingi ilmselge fish tuleb räägib asjadest mida ta ei taju, ja siis ketrab ja ketrab enda pa*avilla edasi.

                    vabandan järjekordse offtopicu pärast!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment

                    Working...