NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

    UTG readid ka. Kuigi üsna kasutud praegu imo. Raise to 50 ja call shove? Call flop ja vaadata edasi, sest fishi saaks ehk ka sees hoida.

    UTG EP PFR=13%. Mis rangega arvate, et ta 3bet shoveb? ise arvan, et kindlasti leiab sealt ühe ülepaari,setid, read ehk tugevaks jätkamisrangeks oleks AA,55-22,65s, kui range nõrgemaks võtta, on meil ka parem equity shove callimiseks. Antud range vastu on 37%.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button ($200)
    SB ($265.50) 31/11 fish 73 kätt
    BB ($205)
    UTG ($200) 17/13 agrod 2.9 ja 36%. Cbet 71%, fold cb to raise 40%. 20k kätt.
    UTG+1 ($262.95) 14/10 reg
    MP1 ($229)
    MP2 ($211)
    Hero (MP3) ($200)
    CO ($209)

    Preflop: Hero is MP3 with A, J
    UTG bets $6, UTG+1 calls $6, 2 folds, Hero calls $6, 2 folds, SB calls $5, 1 fold

    Flop: ($26) 2, 3, 4 (4 players)
    SB checks, UTG bets $18, UTG+1 folds, Hero?
    Last edited by Pahvak; 20.01.11, 16:49.
    Fullstacks have more fun.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

    Krt mitu korda kustutanud oma teksti, ma vist siiki paneks otsa, kuna UTG ranges on imo enamus PP ning meile on ka kerge FE veel, samas kui fish shoveb vms tuleks vist callida ...

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

      EP PFR 13%? 3bet pres.

      aga asplayed c flop.
      ja turnis võib c/betida/r :)

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #4
        Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

        UTG+1 foldis jah? Calliks flopi, et fishi sees hoida imo.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Krt mitu korda kustutanud oma teksti, ma vist siiki paneks otsa, kuna UTG ranges on imo enamus PP ning meile on ka kerge FE veel, samas kui fish shoveb vms tuleks vist callida ...
          Kui fish shoveb on eriti magus. Regi vastu pead ka raise/callima imo.

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          EP PFR 13%? 3bet pres.

          aga asplayed c flop.
          ja turnis võib c/betida/r :)
          Pre 3betiga foldiks kindlasti piisavalt asju välja nende vastaste vastu (fold to 3bet esimesel 67% ja teisel 62%), aga see poleks for value (AJs liiga hea käsi, et sqs/foldida näiteks, aga siin võib vist vaielda). Teisalt fish ilmselt ei calliks. Miks sulle raise ei meeldi? :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            UTG+1 foldis jah? Calliks flopi, et fishi sees hoida imo.
            Mulle meeldib ka vist call fishi sees hoidmise nimel, sest raise/call tundub väiksema +EV-ga. Aga UTG+1 foldis kus? :P
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #7
              Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust

              Preflop: Hero is MP3 with A, J
              UTG bets $6, UTG+1 calls $6, 2 folds, Hero calls $6, 2 folds, SB calls $5, 1 fold

              Flop: ($26) 2, 3, 4 (4 players)
              SB checks, UTG bets $18, UTG+1 does what? Hero?
              Olin küll enne just ärganud, aga mulle tundub jätkuvalt, et mingi osa on puudu flopis.

              Edit: kuigi ma ei oska seisukohta võtta praegu kas ja kuhu suunas see meie actionit mõjutab.
              Last edited by Spewmonkey; 20.01.11, 16:23.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Olin küll enne just ärganud, aga mulle tundub jätkuvalt, et mingi osa on puudu flopis.

                Edit: kuigi ma ei oska seisukohta võtta praegu kas ja kuhu suunas see meie actionit mõjutab.
                My bad tõesti. Olen vist suures õhinas selle ära kustutanud või on konverter vigast pannud. UTG+1 foldis.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                  NL200-s callitakse AJ-iga UTG raiset?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                    Suited ju.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                      Ma ei töga siin midagi kuigi obv pole minu mängumaa,aga ma mäletan,et hulk aega tagasi mu esimene coach ütles,et kui sa teed preflop otsust broadway kaartidega siis ei oma see mingit tähtsust kas see on suited või mitte.
                      Selles suhtes,et ta ütles mulle,et on vale nii mõelda,et AKs-ga keevitaks 3beti otsa pre,aga AK-ga lihtsalt calliks.
                      Aga võta kinni.

                      Mul oli taoline käsi yxp2ev,et callisin ka AJ-siga UTG raiset flop oli AJ2 sain sisse ja vastasel oli AA ja sain ravi coachilt,et miks se callime UTG raiset AJ-iga.

                      /Sorry for hijack

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #12
                        Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                        Ok küsisin järgi ka kohe kahelt inimeselt kes mind on coachinud varem.Üks mängib NL200 ja teine NL400 regular.
                        Ja nad mõlemad ütlesid,et see ei tohiks otsust mõjutada preflop kas broadway kaardid on suited või mitte.
                        Yx nendest ytles esimese lausena mulle isegi,et "wtf that's stupid to think that way"
                        Lisaks sain ka enda coachilt ravi,et callisin AJs-iga UTG raiset NL50-s.

                        John 1:30 am
                        There was just a NL200 hand in forum and i asked from the guy is it standard to call UTG raise with AJ in NL200
                        And he told "But it's suited"
                        xxxx 1:31 am
                        thats why so many of your estonian friends look good with stats but are BE

                        Teine vend veel kes mängib NL400 ja suht tuntud 2+2s.

                        THE MATEUSZEK 1:33 am
                        AK should be played the same way suited or not IMO

                        See viimane käib siis pmst kõikide broadway kaartide kohta.
                        Last edited by qbj0hn; 20.01.11, 23:34.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                          Selle suitediga said küll praegu leveldatud. Blindil on fish ja ma mängin seda kui spekulatiivset kätt, mitte kätt, millega ma saan regularidelt 3 tänavat valuet. Samas fishi vastu on kõva value (TPTK näol) olemas. Miinuseks ongi see, et võime sattuda rasketesse olukordadesse.

                          AJo ja AJs erinevus on selles, et esimest ei anna mängida kui spekulatiivset kätt multiway potis, aga teist annab. Ehk saab mängida AJs=Axs. AKo vs AKs pole minu jaoks ka mingit vahet for obvious reasons.

                          EDIT: Üks lisapõhjus on see, et pot on multiway.
                          Last edited by Pahvak; 20.01.11, 23:33.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Ma ei töga siin midagi kuigi obv pole minu mängumaa,aga ma mäletan,et hulk aega tagasi mu esimene coach ütles,et kui sa teed preflop otsust broadway kaartidega siis ei oma see mingit tähtsust kas see on suited või mitte.
                            Selles suhtes,et ta ütles mulle,et on vale nii mõelda,et AKs-ga keevitaks 3beti otsa pre,aga AK-ga lihtsalt calliks.
                            Aga võta kinni.

                            Mul oli taoline käsi yxp2ev,et callisin ka AJ-siga UTG raiset flop oli AJ2 sain sisse ja vastasel oli AA ja sain ravi coachilt,et miks se callime UTG raiset AJ-iga.

                            /Sorry for hijack
                            kes see idikas ytle et ei loe aks suited v mitte , wtf?
                            iga asi mis % juurde toodab on ju€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€, mis mõttes ei loe ... loll arusaam imo

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                              Wtf, qbjohn. Hästi leveldasid ennast. Arvad tõesti, et ma callisin sellepärast, et see suited on?
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...