Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?
Tee 2+2 teema leits kui ei usu ja arvad,et bs.Küsisin kolmelt inimeselt seda ja kõik andsid samad vastused.
Ja tegemist pole mingite random bbv tardidega vaid respekteeritud MSNL ja SSNL kasutajad 2+2-s ja tasemel mängijad.
Ja Leits ma ei ürita siin midagi omada vaid nõu anda mida mulle õpetatud on.
Tee 2+2 teema leits kui ei usu ja arvad,et bs.Küsisin kolmelt inimeselt seda ja kõik andsid samad vastused.
Ja tegemist pole mingite random bbv tardidega vaid respekteeritud MSNL ja SSNL kasutajad 2+2-s ja tasemel mängijad.
Ja Leits ma ei ürita siin midagi omada vaid nõu anda mida mulle õpetatud on.
Comment