NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #46
    Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    kas sa sellests aad aru, et see on multiway?
    Jah meeletult suur multiway pot on küll nüüd jah.Oled 3as caller potis ja ega sa ette ei näe kas sb või teised sõbrad peale sind ka callivad.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #47
      Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

      sa oled idioot, või m2ngid lolli? mis sa mõtled multiway on sinu jaoks kui 9 inimest on potis v

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #48
        Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        sa oled idioot, või m2ngid lolli? mis sa mõtled multiway on sinu jaoks kui 9 inimest on potis v
        Ei.
        Ja sry Pahvak ma ise ei pannud kohe statse tähele,et 17/13 selle calliks tõesti,aga kui mingi 11/7 ikka tõstab UTG-lt läheb AJ insta foldi.
        Last edited by qbj0hn; 21.01.11, 12:49.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #49
          Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

          Ma võin ausalt öelda, et ma olen ikka suht nitiste preflop statidega kui laud on 7-9 handed. Kogu aeg mõtlen, et äkki peaks seda olukorda parandama kuidagi, aga samas PL/NL100s ma ei näe sellel pointi kui 7-9 inimese lauas on mu winrate 4-5bb/100 viimased 100k kätt. Oma osa on sellel muidugi ka selles, et ma bumhundin, aga so what? Pealegi ei tule suur osa rahast nagunii preflop. Loosemaks on raske minna ka kui nt. fishiga ühel laual HU-d taguda.

          Ja qbjohn, adfaEl Ninofadfa ei ole kindlasti NL100s hea reg. :) Ma saan aru, et ta toidab pere ära ja teenib normaalselt + ta ei ole kindlasti see raha, mille pärast ma lauda istun. Kindlasti on ta minust parem selles, et ta suudab rohkem volüümi näidata. Igale oma. Aga hea ta ka pole. Ma isegi natukene mõtleksin, et kas ma tahaks endale coachiks NL50 tüüpi, kes NL100s on breakeven.
          Last edited by Pahvak; 21.01.11, 14:12.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #50
            Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

            Mnjah.Mingiaeg vahetan nagunii,aga ta on teinud minust degenist võitva mängija ja ma olen rahul.
            Samas ma leian,et PL50 winrate 600k käe peale 6bb/100 ja NL50 500k peale 4bb/100 pole ülce paha,ning PL100 winrate 8bb/100,NL tundub kusine tõesti.
            Ma leian,et 5bb/100 1.4 miljoni käe peale pole ülce paha.
            Nanonoko on oma kõrgeimas regulaarselt mängitavas limiidis break even,kas ta on siis sitt mängija?
            Last edited by qbj0hn; 21.01.11, 14:47.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #51
              Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #52
                Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                qbj0hn - ma ei mõelnud neid statse välja:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Ei.
                Ja sry Pahvak ma ise ei pannud kohe statse tähele,et 17/13 selle calliks tõesti,aga kui mingi 11/7 ikka tõstab UTG-lt läheb AJ insta foldi.
                Mis nali:)
                kirjutada siia threadi mingi 18.postitust ja siis avastada,et vend on hoopis 17/13 statsidega (mitte 11/7 statsidega*)...

                Well played

                Comment

                • pwndre
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 214

                  #53
                  Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Mnjah.Mingiaeg vahetan nagunii,aga ta on teinud minust degenist võitva mängija ja ma olen rahul.
                  Samas ma leian,et PL50 winrate 600k käe peale 6bb/100 ja NL50 500k peale 4bb/100 pole ülce paha,ning PL100 winrate 8bb/100,NL tundub kusine tõesti.
                  Ma leian,et 5bb/100 1.4 miljoni käe peale pole ülce paha.
                  Nanonoko on oma kõrgeimas regulaarselt mängitavas limiidis break even,kas ta on siis sitt mängija?
                  kuuleole vait sittt

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #54
                    Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                    Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                    kuuleole vait sittt
                    Suu kinni,kui midagi tarka öelda pole ja tühjakohapealt kangutad siin.
                    Kirjutasin midagi valesti,et oli vaja siuke lause öelda?
                    Last edited by qbj0hn; 22.01.11, 01:08.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #55
                      Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                      Proovi neid kommentaare mitte väga hinge võtta ja kasuta vajadusel "report post" funktsiooni.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #56
                        Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                        Okay.
                        Ei saa aru lihtsalt inimestest.Reede õhtul tõmbavad nina täis kindlasti ja siis ise pole sõna võtnudki ja lennatakse siukeste lausetega peale.Kõvad mehed mis muud.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #57
                          Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                          Läheks käega edasi? Call pole paha minuarust. fish võiks shoveda ja UTG callida, siis on nagu oddsid olemas?

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #58
                            Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Läheks käega edasi? Call pole paha minuarust. fish võiks shoveda ja UTG callida, siis on nagu oddsid olemas?
                            See oleks ka hea jah.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #59
                              Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Kirjutasin midagi valesti,et oli vaja siuke lause öelda?
                              täpselt nii...
                              Last edited by noname; 22.01.11, 09:00.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #60
                                Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?

                                Algselt postitas noname Vaata postitust
                                täpselt nii!

                                sm112 olen!
                                Ei mõista,mida ma valesti ütlesin?
                                Selle peale,et winratest räägin,ütleb tüüp,et ole vait sitt vms.
                                Wat ausalt.
                                Last edited by qbj0hn; 22.01.11, 09:18. Põhjus: /ülepannud

                                Comment

                                Working...