Re: NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?
Jah meeletult suur multiway pot on küll nüüd jah.Oled 3as caller potis ja ega sa ette ei näe kas sb või teised sõbrad peale sind ka callivad.
Algselt postitas leits
Vaata postitust
Comment