NL25 Bottom set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #46
    Re: NL25 Bottom set

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Aga võtkegi siis arvesse, et tegemist on kogenud nitiga, kelle vastu mängitakse teistmoodi. Kui HERO ranges pole siin kunagi midagi muud peale seti, siis enamasti on ta ju siin taga?
    Pigem tuleks arvesse võtta seda, et mängijate 35/3 ja 28/13 jaoks on vastase image nende avatar.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #47
      Re: NL25 Bottom set

      No sellised mängijad 30/3 jne mängivad konkreetselt kätt, vastase image ei loe siin küll midagi. Kui ta avab ei ole ta mingi 30/3 vaid 3/3 mängija, kas sellest on raske aru saada.

      Ma eluaeg nendega koos mänginud, sest ongames on neid miljon igas lauas.

      Kui selline mängija avab või veel hullem CR, siis seda ainult nutsiga ja siin on minuarvates küll küsimus, et millega ta sellisel kuival flopil veel CR ja mis kahest paarist te siin jahute tal pole siin ranges üldjuhul isegi 99, tihti isegi mitte ak, sest neid meeldib fishidel hoopis limpida rohkem.

      Muidugi foldida on alati raske aga siin ei saa sellel nitil muud olla kui aa, kk või ak CR on veel jubedam ja näitab veel rohkem tugevust.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #48
        Re: NL25 Bottom set

        3,0%= JJ+,AKo,AKs. Flopi CR jätab alles KK ja AA.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #49
          Re: NL25 Bottom set

          Ei foldi maailma suurima niti vastu ka seal setti...
          vbl tõesti jah kui tegemist mingi 2/3 vennaga,et aint AA/Kk pre t6stab ok :D
          Foldi ei leia
          Nii dry flop ka veel,eet jumalauta

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #50
            Re: NL25 Bottom set

            Ohmmumeie. Meil vastase kohta 140 kätt ning paneme kinnisilmi 100% ranged FISHIDELE ???

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #51
              Re: NL25 Bottom set

              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
              Ohmmumeie. Meil vastase kohta 140 kätt ning paneme kinnisilmi 100% ranged FISHIDELE ???
              oh jumal auta. meil on 3rd nuts ja me proovime fishe käe peale panna.

              kahe sekundin shove! shove, shove, shove!

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #52
                Re: NL25 Bottom set

                ma panen ta setile.. foldin

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #53
                  Re: NL25 Bottom set

                  tra leits ära levelda

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #54
                    Re: NL25 Bottom set

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    No sellised mängijad 30/3 jne mängivad konkreetselt kätt, vastase image ei loe siin küll midagi. Kui ta avab ei ole ta mingi 30/3 vaid 3/3 mängija, kas sellest on raske aru saada.

                    Ma eluaeg nendega koos mänginud, sest ongames on neid miljon igas lauas.

                    Kui selline mängija avab või veel hullem CR, siis seda ainult nutsiga ja siin on minuarvates küll küsimus, et millega ta sellisel kuival flopil veel CR ja mis kahest paarist te siin jahute tal pole siin ranges üldjuhul isegi 99, tihti isegi mitte ak, sest neid meeldib fishidel hoopis limpida rohkem.

                    Muidugi foldida on alati raske aga siin ei saa sellel nitil muud olla kui aa, kk või ak CR on veel jubedam ja näitab veel rohkem tugevust.
                    +1, nõustun täielikult.
                    see on fishi eri liik- passiivne fish. agressiivsust näidates on neil alati pmst nuts. igast 40/4, 35/2 jne lähevad sinna. samuti ka weak-tightid 12/3, 17/3 on sellised kes agrotavad ainult (üli)nutsiga.
                    ja c/r 3ways nii on ikka väga tugev

                    AK ei usu eriti, KK, AA sobivad ainult.

                    calliks ära, turnis ajaks sisse, ühtegi turni kaarti ei kardaks nkn(kõik blankid va. 2xk). saab natuke suuremalt rangelt ehk valuet(maybe tõesti AK).
                    märgiks ära, et potis surnud raha ka omajagu.
                    fishid teevad ime 4bette jne ja suudavad siis ikka foldida, seega pole vaja shoveda veel imo.

                    mul ka 4h sess seljataga, homme vaatan uuesti.

                    //vaatasin, et raises 16peale. kuna tegelt raises ainult 10 siis call pole eriti hea, pigem raise/shove kuna psr poleks turnis niihea kui võiks olla.
                    Last edited by con; 28.11.10, 22:43.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #55
                      Re: NL25 Bottom set

                      Passiivset fishi on kõige kergem lauas readida ka.Nad võiks samahästi kaardid face up mängida ...

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #56
                        Re: NL25 Bottom set

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Passiivset fishi on kõige kergem lauas readida ka.Nad võiks samahästi kaardid face up mängida ...
                        Miks sa nii arvad?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #57
                          Re: NL25 Bottom set

                          Check-call check-call ja kui mingi raise vahepeal tuleb on ez laydown...standard lyke passiivse fishi poolt on minraise nutsuga.

                          Comment

                          Working...