NL25 Bottom set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #31
    Re: NL25 Bottom set

    Krt, proovin mis ma proovin mingeid olukordi siia panna, aga alati on mingi Level.... Rohkem enam ei tee!

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #32
      Re: NL25 Bottom set

      Noo Sul alati samad käed ka. Üritad ime kohtades mingeid sette või PF KK-d foldida.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #33
        Re: NL25 Bottom set

        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
        Krt, proovin mis ma proovin mingeid olukordi siia panna, aga alati on mingi Level.... Rohkem enam ei tee!
        igav spot lihtsalt - dongi vastu seti ever ei foldi. otsi mõni selline käsi, kus sa päriselt raha kaotad, siis tuleb ka asjalikum arutelu kindlasti.

        Edit: Karums jõudis ette

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #34
          Re: NL25 Bottom set

          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
          Palun seleta mulle, kas sa tõesti usud, et xx/3 passiivne fish teeb sellises kohas K9-ga (või mõne muu pakutud näitega) C/R.
          Jah ma tõesti usun, et antud vastane teeb siin sellist mängu minu pakutud kätega. Ainuke argument on siin praegu tema PFR mis on 3.
          Ja selle sisse mahuvad kenasti AK, KK, AA...ja nende kõigiga, ma kordan, KÕIGIGA, ta mängiks täpselt samamoodi sellel flopil. Seekord ei jopanud, next hand. Ma näen, et swong on sulle mõjuma hakanud

          Noo Sul alati samad käed ka. Üritad ime kohtades mingeid sette või PF KK-d foldida.
          Ja mitte ainult, need kõik on lisaks veel kaotatud coolerid. I say result oriented
          Last edited by Tarmonator; 27.11.10, 20:59.

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #35
            Re: NL25 Bottom set

            Selgepilt, et minu pakutud käed ei sobi. Ülejäänud suudan ma ise ka ära lahendada...

            Edit: Cooleritest on asi kaugel. Te tõesti paneks siis ming 150BB stackiga nuppe siin külma kõhuga? (küsin juba neljandat korda, mis käe peale te siis vastase panete,kas tõesti AA, AK)
            Last edited by janek174; 27.11.10, 21:09.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #36
              Re: NL25 Bottom set

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              igav spot lihtsalt - dongi vastu seti ever ei foldi.

              Edit: Karums jõudis ette
              Defineeri DONK, palun!

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #37
                Re: NL25 Bottom set

                AA'ga PF AI ship ning ylej22nud k2ed foldi ... iisi money

                saaks aru kui MP2 oleks 6/5, 9/8 tyyp .. aga no be real .. seal voin any crap olla
                Last edited by leits; 27.11.10, 21:15.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #38
                  Re: NL25 Bottom set

                  Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                  Krt, proovin mis ma proovin mingeid olukordi siia panna, aga alati on mingi Level.... Rohkem enam ei tee!
                  mis level? päris tõsiselt on see shove koht.

                  kui vastas olekski AK või AA olnud ja sa oleksid selle käe võitnud, kas oleksid selle siia postitanud?

                  said stackid sisse ja well played!

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #39
                    Re: NL25 Bottom set

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Selgepilt, et minu pakutud käed ei sobi. Ülejäänud suudan ma ise ka ära lahendada...

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Edit: Cooleritest on asi kaugel. Te tõesti paneks siis ming 150BB stackiga nuppe siin külma kõhuga? (küsin juba neljandat korda, mis käe peale te siis vastase panete,kas tõesti AA, AK)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    this

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #40
                      Re: NL25 Bottom set

                      Mõtleks kuidas rahad sisse saaks... nii kuiva flopiga ehk calliks isegi, ilmselt ei ole sellist turni kaarti ,mis teda rohkem kartma paneks, AA, AK ajab stäkid niikuinii sisse..

                      Comment

                      • arvamusliideripoeg
                        Bännitud
                        • Mar 2010
                        • 45

                        #41
                        Re: NL25 Bottom set

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Defineeri DONK, palun!
                        janek174

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #42
                          Re: NL25 Bottom set

                          Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
                          janek174
                          Lol.

                          Janeki teemad teevad. As played fold preflop, fold flop. Ei tasu liiga keerulistesse olukordadesse ennast panna, sest 55 ei floppa kunagi nutsi (va quads) - alati on overset ja rida vastase ranges.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • dabljuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 494

                            #43
                            Re: NL25 Bottom set

                            Eino inimene küsib nõu, selleks foorum ongi ju.

                            Shove.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #44
                              Re: NL25 Bottom set

                              Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                              Eino inimene küsib nõu, selleks foorum ongi ju.

                              Shove.
                              Ei küsi ta mingit nõu. Tegemist on kogenud nitiga, kellel on oma kõikumatu arvamus ja kui ta avastab, et kõrgema limiidi winnarid ei foldigi, siis ta ei taha neid uskuda.

                              Et päris trollimise post poleks, siis võid ju flopi callida kah. Midagi väga karta pole ja saad nõrgema range vastu turnis rahad sisse.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #45
                                Re: NL25 Bottom set

                                Aga võtkegi siis arvesse, et tegemist on kogenud nitiga, kelle vastu mängitakse teistmoodi. Kui HERO ranges pole siin kunagi midagi muud peale seti, siis enamasti on ta ju siin taga?

                                Comment

                                Working...