NL25 Bottom set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #1

    NL25 Bottom set

    Suht pika sessi lõpp ja eriti adekvaatne ise polnud enam asju hindama, stäkid ka natuke sügavamad. Mingeid mõtteid?


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($23.45)
    MP2 ($38.16) 35/3 140 kätt Suht passiivne vend
    MP3 ($34.90) 28/13 147 kätt
    CO ($25)
    Hero (Button) ($34.10)
    SB ($53.48)
    BB ($25.46)
    UTG ($24.30)
    UTG+1 ($33.76)

    Preflop: Hero is Button with 5, 5
    3 folds, MP2 bets $1, MP3 calls $1, 1 fold, Hero calls $1, 2 folds

    Flop: ($3.35) 9, K, 5 (3 players)
    MP2 checks, MP3 bets $2.50, Hero raises to $6.50, MP2 raises to $10.50, MP3 folds, HERO??
    Last edited by janek174; 27.11.10, 16:35.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: NL25 Bottom set

    Shove. 35/3 villaini rangest oled niipalju ees, et midagi muud mõelda ei saagi.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: NL25 Bottom set

      Variant ka callida ja kuna meil on positsioon, siis lasta tal kehvemaga veelkord panustada ja siis ta enam foldima nagunii ei hakka. Praegu võib ta isegi korrektse foldi teha kehvemaga meie shove peale.
      A noh põhimõtteliselt mängiks nii,et stackid sisse saada.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: NL25 Bottom set

        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
        Shove. 35/3 villaini rangest oled niipalju ees, et midagi muud mõelda ei saagi.
        +1. Oleks üks neist vähegi asjalikkemate statidega, võiks foldile mõelda - antud juhul vastased lambad. Mõlemi ranges lisaks parematele setidele mitmed kombod 2p, AK, AA. Käsi millest ees oled, on kindlasti rohkem.

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #5
          Re: NL25 Bottom set

          Algselt postitas -andres- Vaata postitust
          Shove. 35/3 villaini rangest oled niipalju ees, et midagi muud mõelda ei saagi.
          Tema käe range on üks asi, aga tema check/raise range on hoopis teine asi. Mis käe peale sa sellise passiivse fishi paned siin? IMO mängivad sellised vennad ainult nutsi nii.

          Comment

          • 5gww
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 333

            #6
            Re: NL25 Bottom set

            Algselt postitas janek174 Vaata postitust
            Tema käe range on üks asi, aga tema check/raise range on hoopis teine asi. Mis käe peale sa sellise passiivse fishi paned siin? IMO mängivad sellised vennad ainult nutsi nii.
            lükka need nupud sisse ja asi vask, pole mõtet sellised lambaid mingite käte peale panna, nad ei saa ise ka aru mis neil käes on. kui on set vastas siis on, shit happens.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: NL25 Bottom set

              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
              Tema käe range on üks asi, aga tema check/raise range on hoopis teine asi. Mis käe peale sa sellise passiivse fishi paned siin? IMO mängivad sellised vennad ainult nutsi nii.
              Ei.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: NL25 Bottom set

                no nii nit küll nüüd olla ei saa. kogu teema on üks suur level? obv ship it. võid callida ka ja loota, et vastane turnis uuesti panustab. kui ei panusta, siis shove.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: NL25 Bottom set

                  Sa ju ei mõtle foldi peale?

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #10
                    Re: NL25 Bottom set

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Tema käe range on üks asi, aga tema check/raise range on hoopis teine asi. Mis käe peale sa sellise passiivse fishi paned siin? IMO mängivad sellised vennad ainult nutsi nii.
                    ja AK pole selle villaini jaoks nuts?
                    mina pigem calliks ja ajaks nupud turnis sisse.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #11
                      Re: NL25 Bottom set

                      Ok... kui level siis level. Obv keevitasin nuppe ja KK vastas. (fishid jagunevad kaheks, passiivsed callingstationid ja maniac agrofishid. Eks arvake ise, kumb seekord vastas oli). Ja te olete nõus siin tõesti kogu oma stacki ilma silma pilgutamata sisse lükkama ja eeldama, et vastas on AK?

                      Edit: Arvestame nüüd ikka sellega kah, et fish (kelle PFR on 3) tõstis esimesena.
                      Last edited by janek174; 27.11.10, 19:55.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: NL25 Bottom set

                        Arvad, et ta AA ei mängiks nii?

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: NL25 Bottom set

                          Mina arvan küll, et ta AA nii ei mängiks. Sellega ta paneks 3.30 beti.

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #14
                            Re: NL25 Bottom set

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Arvad, et ta AA ei mängiks nii?
                            Ei arva. Sellised callingstationid callivad ka second nutsiga riverini. Ja ega ta erilise actioniga enne ka silma ei paistnud, c/c QQ-ga varem mingi käe maha.

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #15
                              Re: NL25 Bottom set

                              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                              Ok... kui level siis level. Obv keevitasin nuppe ja KK vastas. (fishid jagunevad kaheks, passiivsed callingstationid ja maniac agrofishid. Eks arvake ise, kumb seekord vastas oli). Ja te olete nõus siin tõesti kogu oma stacki ilma silma pilgutamata sisse lükkama ja eeldama, et vastas on AK?

                              Edit: Arvestame nüüd ikka sellega kah, et fish (kelle PFR on 3) tõstis esimesena.
                              siis ära calli pre madalaid paare, kui sellised spotid su elu raskeks teevad.
                              kui tal seal oli KK, siis ta limp rangesee jääb ka AA, AK ja K9 võib samuti seal loogiline olla.

                              Comment

                              Working...