NL25 Bottom set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #16
    Re: NL25 Bottom set

    Ta raises pre ju.

    Comment

    • qjet
      Grinder
      • Apr 2009
      • 806

      #17
      Re: NL25 Bottom set

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Ta raises pre ju.
      Hero calls $1

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #18
        Re: NL25 Bottom set

        COOOOOOOOOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Tarmonator; 27.11.10, 20:10.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #19
          Re: NL25 Bottom set

          Algselt postitas qjet Vaata postitust
          kui tal seal oli KK, siis ta limp rangesee jääb ka AA, AK ja K9 võib samuti seal loogiline olla.
          Ma ütlesin selle lause peale, et villain raises pre ju. Ei saanud aru, mida sa selle limprangega AK, K9 öelda tahtsid.

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #20
            Re: NL25 Bottom set

            ohoh, mis teema. Ei olegi tähtis mis tal seekord käes oli, loeb longrun ja kui sellises spotis iga kord nuppe teed siis korjad LONGRUNNIS $$$.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #21
              Re: NL25 Bottom set

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              COOOOOOOOOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Palun seleta mulle, kas sa tõesti usud, et xx/3 passiivne fish teeb sellises kohas K9-ga (või mõne muu pakutud näitega) C/R.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #22
                Re: NL25 Bottom set

                nende jaoks on nuts ka 2 paari, mõnikord ka TPTK.

                Solid arutelud meil siin foorumis, küll KK pre fold, küll seti fold kuival flopil.
                Nitimeri oleme.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: NL25 Bottom set

                  Kas ta üldse tõstab pre siis K9?

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #24
                    Re: NL25 Bottom set

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    nende jaoks on nuts ka 2 paari, mõnikord ka TPTK.

                    Solid arutelud meil siin foorumis, küll KK pre fold, küll seti fold kuival flopil.
                    Nitimeri oleme.
                    Ok ma küsin siis uuesti ja konkreetselt. Ilmselgelt läheb mäng siin stackide peale, mis käe range peale te sellise passiivse venna siin panete? (AA ehk ainuke loogiline käsi). Ja mis mõttes NENDE jaoks?
                    Last edited by janek174; 27.11.10, 20:19.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #25
                      Re: NL25 Bottom set

                      KK.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #26
                        Re: NL25 Bottom set

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Ja te olete nõus siin tõesti kogu oma stacki ilma silma pilgutamata sisse lükkama ja eeldama, et vastas on AK?

                        jep. ainult selle vahega, et sellise käega ei "eeldaks" ma midagi ja ei proovikski fishi käe peale panna. lihtsalt prooviks fat valuet võtta.

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #27
                          Re: NL25 Bottom set

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          jep. ainult selle vahega, et sellise käega ei "eeldaks" ma midagi ja ei proovikski fishi käe peale panna. lihtsalt prooviks fat valuet võtta.
                          Ma soovitaks ikkagi nüüd kogu seda olukorda endale ette kujutada (positsioonid, stacki suurused jne) ja siis korralikult oma otsus läbi mõelda. Niisama lambist '' mul on ülepaar, mul on set, mul on KK'' nuppe teha, ei vii tänapäeval eriti kuhugi.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #28
                            Re: NL25 Bottom set

                            Me peame vist juurede lisama, et janeki enda range vastaste silmis on kah suht nit, ehk setmining preflop ja seti hittimine postflop?

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #29
                              Re: NL25 Bottom set

                              Alaska, vähemalt sina leveldad siin teemas?

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #30
                                Re: NL25 Bottom set

                                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                                Ok ma küsin siis uuesti ja konkreetselt. Ilmselgelt läheb mäng siin stackide peale, mis käe range peale te sellise passiivse venna siin panete? (AA ehk ainuke loogiline käsi). Ja mis mõttes NENDE jaoks?

                                hmm.. kui nüüd järele mõelda, siis





                                shove?

                                Comment

                                Working...