Solid arutelud meil siin foorumis, küll KK pre fold, küll seti fold kuival flopil.
Nitimeri oleme.
Ok ma küsin siis uuesti ja konkreetselt. Ilmselgelt läheb mäng siin stackide peale, mis käe range peale te sellise passiivse venna siin panete? (AA ehk ainuke loogiline käsi). Ja mis mõttes NENDE jaoks?
jep. ainult selle vahega, et sellise käega ei "eeldaks" ma midagi ja ei proovikski fishi käe peale panna. lihtsalt prooviks fat valuet võtta.
Ma soovitaks ikkagi nüüd kogu seda olukorda endale ette kujutada (positsioonid, stacki suurused jne) ja siis korralikult oma otsus läbi mõelda. Niisama lambist '' mul on ülepaar, mul on set, mul on KK'' nuppe teha, ei vii tänapäeval eriti kuhugi.
Ok ma küsin siis uuesti ja konkreetselt. Ilmselgelt läheb mäng siin stackide peale, mis käe range peale te sellise passiivse venna siin panete? (AA ehk ainuke loogiline käsi). Ja mis mõttes NENDE jaoks?
Comment