NL10 grinderite nurgake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #46
    Re: NL10 grinderite nurgake

    Mina ka jälgin vaikides. Vahepalaks pelasin ka natuke pogerit.

    1267 kätt, VPIP: 16.5, PFR: 12.2, AGG: 3.5, flop cbet%: 69.2, steal pct 27.2

    Sihuke päev siis oli.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #47
      Re: NL10 grinderite nurgake

      Algselt postitas Aristotep
      Mina ka jälgin vaikides. Vahepalaks pelasin ka natuke pogerit.

      1267 kätt, VPIP: 16.5, PFR: 12.2, AGG: 3.5, flop cbet%: 69.2, steal pct 27.2

      Sihuke päev siis oli.
      Kui FR statid, siis nad meeldivad mulle

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: NL10 grinderite nurgake

        Algselt postitas Davy
        Kui FR statid, siis nad meeldivad mulle
        +1

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #49
          Re: NL10 grinderite nurgake

          Pean pettumuse valmistama, tegu on siiski 6-maxiga.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: NL10 grinderite nurgake

            siis natsa liiga tight IMO.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #51
              Re: NL10 grinderite nurgake

              ma ka käpp selles projectis

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #52
                Re: NL10 grinderite nurgake

                Millal see muidu üldse algab? Ning kuidas see välja hakkab nägema?

                Comment

                • Metsapull

                  #53
                  Re: NL10 grinderite nurgake

                  Algselt postitas Tigrano

                  Väga hea, et HEM soetasid , Natuke vähe käsi, et midagi analüüsida aga praeguse kohta võiks öelda, et VPIP18 - ok 6max, PFR 12.1 -võiks olla 16 kandis ehk võiksid olla preflop natuke agressiivsem, üldine Agg - võiks olla üle 3, Flop Agg - peaks olema suurem, seega sa ei tee jätkupanust tihti, võiksid c-bettida rohkem, Turn (tavaliselt on see kõige väiksem näitaja ehk turnis chekitakse palju) ja River Agg näitajad samuti suht ühte auku, see tähendab seda, et kui sul käsi, siis sa panustad flopist kuni lõpuni.
                  ,
                  Aitäh vastuse eest ja kui suur bb/100 oleks hea näitaja? Jutt siis endiselt triobeti 6 max NL-10st.

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #54
                    Re: NL10 grinderite nurgake

                    Algselt postitas Metsapull
                    Aitäh vastuse eest ja kui suur bb/100 oleks hea näitaja? Jutt siis endiselt triobeti 6 max NL-10st.
                    Kui 5bb kätte saad, siis on standard pokker enamvähem ääri veeri selge, kui juba käe readingut arendad ja ainult oma kaarte ei vahi, siis see hüppab kohe 10-20 peale.

                    Mängisin trio NL10 eile. 40 bb/100le käele, ei tohiks trios väga ulme olla.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #55
                      Re: NL10 grinderite nurgake

                      Algselt postitas BuildUp
                      Millal see muidu üldse algab? Ning kuidas see välja hakkab nägema?
                      Järmine nädal, annan oma poolse visiooni kõigile, kuidas asi minu nägemise järgi võiks toimida. Praegu ootan rahvast veel siia.

                      Comment

                      • Metsapull

                        #56
                        Re: NL10 grinderite nurgake

                        Algselt postitas Davy
                        Kui 5bb kätte saad, siis on standard pokker enamvähem ääri veeri selge, kui juba käe readingut arendad ja ainult oma kaarte ei vahi, siis see hüppab kohe 10-20 peale.

                        Mängisin trio NL10 eile. 40 bb/100le käele, ei tohiks trios väga ulme olla.
                        Tänud vastuse eest. Tundub, et oma viimaste päevade tulemusega võib sellisel juhul igati rahule jääda :)

                        Comment

                        • Aristotep
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #57
                          Re: NL10 grinderite nurgake

                          Kuna kindel ei ole, et täna veel mängin, siis postitan statsid igaks juhuks ära

                          Sai mängitud 578 kätt 6-maxis. VPIP%: 18.7, PFR%: 15.4, AF: 3.56, flop cbet%: 72.2, steal pct: 34.6.

                          Lõppkokkuvõttes väike miinus. 3 suuremat miinuskätt, millest kahes võin süüdistada ainult ennast (ei visanud kaarte õigel ajal käest) + 1 pf all-in QQ-ga shortstack hyperloose vastu.

                          Kas on veel mõni stats, mida võiks eraldi välja tuua?

                          Hetkel kõik. Järgmisest kuust peaks kolima päevnikute sekka, saab rahulikult edasi spämmida.



                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #58
                            Re: NL10 grinderite nurgake

                            Algselt postitas Aristotep
                            Kuna kindel ei ole, et täna veel mängin, siis postitan statsid igaks juhuks ära

                            Sai mängitud 578 kätt 6-maxis. VPIP%: 18.7, PFR%: 15.4, AF: 3.56, flop cbet%: 72.2, steal pct: 34.6.

                            Lõppkokkuvõttes väike miinus. 3 suuremat miinuskätt, millest kahes võin süüdistada ainult ennast (ei visanud kaarte õigel ajal käest) + 1 pf all-in QQ-ga shortstack hyperloose vastu.

                            Kas on veel mõni stats, mida võiks eraldi välja tuua?

                            Hetkel kõik. Järgmisest kuust peaks kolima päevnikute sekka, saab rahulikult edasi spämmida.

                            Päeviku pidamine oleks mõistlik, preagu stattidest ei näe ka midagi hullu. Ma ise tegin ka täna kohati kehvat mängu aga siiski plussis.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #59
                              Re: NL10 grinderite nurgake

                              Kirjutan praegu plaane, sellele NL10 nurgale.

                              Küsin praegu, kas oleks huvilisi sellisele projektile, et koos Toweris alustada näiteks esimesest novembrist 100$ (või x summast kokkuleppel) ja koos üles liikuda, et oleks võistlus ja võrdlus moment olemas. Samuti saaksite omavahel ühendada jõud ja arutada vastaste kohta, kes regularid, millised fishid jne mõne kohta mõni tell jne. Teiega saaksin eraldi veel rohkem tegelda, kuna oleksite ühes toas ning lihtsam jälgida.

                              Andke teada.

                              Comment

                              • Metsapull

                                #60
                                Re: NL10 grinderite nurgake

                                Kui ma suudan deposiidi sinna ära teha, siis oleksin nõus. Kindlasti oleks huvitam kui omaette kuskil mujal toas toksida.

                                Comment

                                Working...