NL10 grinderite nurgake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #16
    Re: NL10 grinderite nurgake

    Olen ka huvitatud, olenevalt sellest kuidas asi välja nägema hakkab, ma rankaga diilis hetkel tegelikult ja m2ngin hetkel nn tema k2e all, aga lisa6petused alati teretulnud

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #17
      Re: NL10 grinderite nurgake

      Olen käpake :)

      trios olematu 25€+ vms ... eile õnnestus midagi juurde saada ja siis lõpus tehti suckout msi viis 7 € minema ...

      stars 150$+

      mõlemas mängin nl10 6max , trio 4 lauda, stars 6 lauda... ahjaa, starsis on mingi projekt ka pooleli... double or nothing... aga see on algstaadiumis, seega ei oska midagi tulemuste kohta öelda :)

      pea-asi oleks kuidaig edasi liikuda, et õpetaja Tigrano suudaks oma valvsa pilguga märgata ehk kunagi , kui see jutuks tuleb, mu lekkeid ja muid toredaid asju :)

      toredat päevajätku :)

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #18
        Re: NL10 grinderite nurgake

        Nii, esimene sess täna tehtud. Kokku mängisin 94 minutit ja 356 kätt. +22.14$, tegin segamini NL20 ja NL10 - 2 ja 2 lauda. Kuid küsimus nüüd strateegiline. Statsid tulid sellised. 12.9/12.1/12 ... on need väga jubedad või lihtsalt minu eriline mängustiil?

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #19
          Re: NL10 grinderite nurgake

          Algselt postitas masterpupept
          Nii, esimene sess täna tehtud. Kokku mängisin 94 minutit ja 356 kätt. +22.14$, tegin segamini NL20 ja NL10 - 2 ja 2 lauda. Kuid küsimus nüüd strateegiline. Statsid tulid sellised. 12.9/12.1/12 ... on need väga jubedad või lihtsalt minu eriline mängustiil?
          Täiesti standard TAG, proovi leida kohtasid mikrolimiitidel , kus mitte agressor olla on +EV(SC ja SPP). Sa mängid nagu NL200 limiiti, no cold calling :) 12 af mikros... Cbet 100%?, kindlasti pole mõtet mikrodes 100% cbettida...tunne oma vastaseid ! Kuna eriti väike sample siis ei ütle see ka suurt midagi, kui sellise agresiooniga muidugi kõrgematel limiitidel jändaksid, siis hakkaksid sind vastased trappama, aga ilmselgelt on siin vast tegu väikse samplega.

          Agression factor arvutusest tulenevalt see kipubki madalate sample kohta imetulemusi andma.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #20
            Re: NL10 grinderite nurgake

            Asi sellest jah, et suht 100% cbetin, kuna selline mäng meeldib.  Aga usun, et see ei ole+EV kindlasti mitte ja peaks seda leaki natuke parandama hakkama. Muidu 4k käe kohta sellised statsid 15/12.9/4,89. Maybe ka selline agresiivsus seetõttu, et suht mängin ainult lateposition'ilt ja bb kaitse on micros olematu ning vastased viskavad cbetile tavaliselt kusagil 70% maha. Muidu samas võin välja tuua ka sellised statsid: overall steal success 50.6..ilmselgelt vähe, kuid samas micros callitakse igast pasaga??
            flop cbet 84,6% :D:D..see siis minu mängustiil...parajalt -EV???
            flop cbet success 44,9% ..võiks rohkem olla??


            Mis sa muidu sellega mõtlesid? ei tunne eriti neid lühendeid +EV(SC ja SPP)??

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #21
              Re: NL10 grinderite nurgake

              Mina ainult trapingi neid agrosid. NL10 lauad trios on selliseid loose vanasid täis. Cbetida õhuga NL10 mina ei oska, sest sec pairid a la K9 ck-callivad nagunii lõpuni välja. Aga hirmsalt tahaks teada küll, mida ma valesti teen, et tihti päevad break-even lõpevad ja tuleb sekka ka väikseid miinuspäevi ning kui vahepeal oli 15 päeva jutti korralikult kasumit järjest siis kahjuks enam pole suutnud sama taset saavutada. Mängin siis trios ja sekka käin ka ülevamal pool ära, aga kuna ikka veel ei ole suutnud oma pokkeriõpikuid läbi hekseldada ja teadmisi pole siis ma lihtsalt ei ole julgenud minna oma olematute teadmistega kuskile starsi NL50 laudadesse. Lähiajal plaanin osta HEM-i ja liikuda Towerisse ja hakata normaalse pokkerimängija kombel boonuseid hoorama ja rolli ehitama ning loomulikult võttes appi siis oma uue sõbra HEM-i. Tore oleks teada saada ranka käte rangesid ja vastavalt siis ka positsioonidele. Ja nii palju ka veel, et alustasin raha peale mängimist triobetis mais (Cardplayery 100EEK-ise kaardiga, millega käisin 100$ peal ära ja siis bustoks kiskusin) ning esimene kuu midagi välja ei õnnestunud kanda. Alates juunist olen iga kuu selles limiidis grindides mitu tuhat krooni lihtsalt cash outi teinud. Ei midagi erilist, ise olen ja ei ole kah rahul, sest alati saaks paremini. Minu hinnangul kui teeksin ideaalset mängu oleks võimalik rahulikult 10-15k kotti pista iga kuu selles limiidis tegutsedes. Väga sooviks näha kas ranka või Tigrano käterangesid preflop mängus vastavalt positsioonile ning seejärel ka postflopi actionit ning siis mida teha kui vastane callib :P

              Muuseas võin siin nurgakeses sellega ise ka alustada:
              RAISEN: AK-AQ; AJs, AA-1010 ja igalt positsioonilt! KJ, KQ, (vahest ka QJ, J10, A10s) 77-99 RAISEN cut-button.
              LIMBIN väikeste paaridega igal pos ja Axs ja connectoritega pos.

              Tihti varieerin oma mängu, sest näiteks trios on NL5-10 regulare palju. Limbin ka AA, AK jne, eriti kui pos on mingid superagrod, et neid siis trappida. Tihti tahangi, et flopile jõuaksid superagro fishid oma K9 ja A8o-ga, kes hitivad oma 8 või 9 flopis ära ning see on ühtlasi ka top pair flopis siis nendega saab alati nalja. Samuti on madalas limiidis mõistlik limpida paaridega ja loota, et bb saab 27o-ga oma 2 paari kätte ning siis lolliks läheb oma kahe paariga (näide on siin foorumis offtopicu teema all). Seetõttu ei raise alati pos olles paaridega. Kõige raskem on minul selliste meestega, kes buttonil või siis bb-l oma AA-ga mu raise ainult callivad ning ma hitin flopis oma TPTK ning vunts ise tulistama hakkab ning flopimuster näitab rea-ja masti tõmmet siis on mul suur oht, et lähen kiirelt broke`i. Samuti olen kohanud viimasel ajal metsikult palju oversete ning tasub kaaluda, kas loobuda 22-66 seti üritamisest???!

              Tegelikult on küsimusi palju rohkem. Mida teha, kui saad JJ BB-l ja re-raised buttoni raise ning flopi vaatab ikkagi 3 vuntsi ja tuleb üks ülekaart. Mida teha, kui teed UTG raise`i KK-ga ning tuleb mingilt vuntsilt min re-raise ja teed veel korraliku re-raise ning ta ei pane all-ini vaid teeb veel omakorda raise`i. Kuidas ära tunda seti?? Kas reaostuga tasub semibluffida, kui flopis on sulle ebasoodne mastiost? Kas K6s on alahinnatud käsi nagu ütles Kenna James Kalev Spordis ??? :D Kas QQ prefl all-in on -EV? Ja erinevaid küsimusi on nii palju, et neile ei jõua keegi ära vastata vist.

              Tahaks nüüd vastukaja ja rangesid jms :)

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #22
                Re: NL10 grinderite nurgake

                Algselt postitas masterpupept
                Asi sellest jah, et suht 100% cbetin, kuna selline mäng meeldib. Aga usun, et see ei ole+EV kindlasti mitte ja peaks seda leaki natuke parandama hakkama. Muidu 4k käe kohta sellised statsid 15/12.9/4,89. Maybe ka selline agresiivsus seetõttu, et suht mängin ainult lateposition'ilt ja bb kaitse on micros olematu ning vastased viskavad cbetile tavaliselt kusagil 70% maha. Muidu samas võin välja tuua ka sellised statsid: overall steal success 50.6..ilmselgelt vähe, kuid samas micros callitakse igast pasaga??
                flop cbet 84,6% :D:D..see siis minu mängustiil...parajalt -EV???
                flop cbet success 44,9% ..võiks rohkem olla??


                Mis sa muidu sellega mõtlesid? ei tunne eriti neid lühendeid +EV(SC ja SPP)??
                SC: suited connector
                SPP- small pocket pair

                see 84.6 pole niiväga hull, aga palju siiski.
                Võta nüüd oma tracker ja HEM lahti ja ytle cbet success % vs 2 opponents ja vs 3 opponents.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #23
                  Re: NL10 grinderite nurgake

                  Uhh, kirjutasid oma ranged nüüd nii lahti, et ei julge enam sinuga ühte lauda istuda, aga samas trios niigi vähe laudu. :D
                  suht easy oleks sinu vastu nüüd mängida. :D
                  Ise üritan kõvasti varieerida, tõstan mõnikord alates 22+, olenemata positsioonist või olen ülinitt.


                  Uhh, ei tunne HEM veel nii hästi, seega kuluks natuke abi ära. Proovin ise hetkel pusida.


                  Nii, sain vist. Muidu c-bet success vs 2 players 51,9% ja vs 3 players 42,9%

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #24
                    Re: NL10 grinderite nurgake

                    keiss sa jõuad rohkem küsida kui 10 tarka vastata

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #25
                      Re: NL10 grinderite nurgake

                      Algselt postitas masterpupept
                      Uhh, kirjutasid oma ranged nüüd nii lahti, et ei julge enam sinuga ühte lauda istuda, aga samas trios niigi vähe laudu. :D
                      suht easy oleks sinu vastu nüüd mängida. :D
                      Ise üritan kõvasti varieerida, tõstan mõnikord alates 22+, olenemata positsioonist või olen ülinitt.


                      Uhh, ei tunne HEM veel nii hästi, seega kuluks natuke abi ära. Proovin ise hetkel pusida.
                      cash games tab, siis reports, klikka seda + märki ja otsi sealt.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #26
                        Re: NL10 grinderite nurgake

                        Suht easy jah, aga proovi Ja nagu ütlesin varieerin kõvasti, tavaline on see, et sessi alguses tahan jääda odavalt vahele blufiga ning mängin üliloose`lt...

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #27
                          Re: NL10 grinderite nurgake

                          Uhh, aga 4k kätt on ilmselgelt liiga vähe, et antud protsendid tõele vastaksid, kuid NL20 ja NL10 on tõesti väga palju regulare ja kõige huvitavam on see, et on regulare, kes mängivad tõsiselt halvasti ja kaotavad suuri summasid, kuid stabiilselt mängivad.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #28
                            Re: NL10 grinderite nurgake

                            Te mehed olete vägevalt teemat käima lükanud, pole viga arutage, mässake arvan, et järgmise nädala alguses tulen oma ideedega lagedale, siis on meil piisavalt rahvast

                            Comment

                            • broadcast
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 143

                              #29
                              Re: NL10 grinderite nurgake

                              Algselt postitas Keiss
                              sessi alguses tahan jääda odavalt vahele blufiga ning mängin üliloose`lt...
                              Nagu mul täna sessi algul juhtus. Trehvas kätte AA co-lt ja raisin 5BB ja limper (80%PF-view) enne mind kah lõpuks callib. Turni tuli K+numbrid maha ja ta chekkis, ma bet vist 80% pot ja ta raises ma call. (korraks pani mõtlema, et äkki sai setile pihta) Turn tuli ka number ja ta bettis vist 3/4 botti mispeale ma otsustasin mitte all-ini minna ja tegin raise ta panusele. Tema seepeale foldis. Ja nüüd chatis läks arutelu lahti, et see oli bluff vs bluff. Mulle kui tightile oli see ideaalne imidž sessiooniks. :)

                              Muide täne sessioon 1,5h, pacificus, 4 lauda 410 kätt ja kasum +20$, bankroll hetkel 158$.

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #30
                                Re: NL10 grinderite nurgake

                                Sa loed chati ka? :P

                                Comment

                                Working...