Tra, varsti löön selle toweri maha. Nii ei saa enam, lubavad täiega korda teha, kuid vaikus nende poolt. Tigrano, võta minuga ühendust, tahaks asja testida usaldusväärse inimesega nõnda, et logid minu kasjutajaga sisse ja vaatad, kas minu softi viga või kasutaja viga. Kui muidugi sulle sobib?
Tra, varsti löön selle toweri maha. Nii ei saa enam, lubavad täiega korda teha, kuid vaikus nende poolt. Tigrano, võta minuga ühendust, tahaks asja testida usaldusväärse inimesega nõnda, et logid minu kasjutajaga sisse ja vaatad, kas minu softi viga või kasutaja viga. Kui muidugi sulle sobib?
Uskumatu, mõtlesin, et kõik korras juba, et Sa pole kisa teinud. Imelik miks ei ole parandatud veel, seda probleemi. Ootame homme lõunani, siis teeme kõva kisa.
Tahaks osaleda küll seal videos:D Teeme trios :D Klamber, ma korra olen ka specialis finaali jõudnud (4. koht vist), see turna on täielik turboloto kahjuks.
oot, et kogu teema hakkab 1mesest peale? Mul see hanza tudengikaart(nagu visa krediitkaart) kui ma moneybrookersisse sellega depositi teen ja siis sealt towerisse, kaua see aega võtab umbes? click2buy account on ka olemas,
Tahaks osaleda küll seal videos:D Teeme trios :D Klamber, ma korra olen ka specialis finaali jõudnud (4. koht vist), see turna on täielik turboloto kahjuks.
10 mintsa levelid, väga tervist ei tapnud, närvidele hakkab käima alates 6 mintsa
Moneybookers testib mu kannatust. Tahtsin withdraw teha, aga polnud oma pangakonto andmeid veel sinna sisestanud. Peale mitmeid kordi proovimist saatsin kirja. No lõpuks saatsin neile oma konto andmed jne. Esmaspäeval tuli viimaks vastus, et teevad 1-2 päevaga ära (Add'ivad konto andmed minu profiili). Täna neljapäev ja ei midagi. Võibolla olen liiga kannatamatu, aga kuidagi venivad need asjad seal. Näis kui ükskord väljakande sealt ära saan teha, kaua see aega võtab.
1) peab ikka sit outima, et reloadida?
ei enam ei pea (ei pea jah, see on värske uuendus)
2) Kas laudade suurust saab muuta
saab (saab valida ainult, miniview ja standarti vahel, ise suurust ei saa määrata lauale)
4) Kas klient ei seisku kui avada 4+ lauda
võib ja tundub et seiskub kohati (video tegemine nõuab suht palju ressurssi, seega hangumine on puhtalt selle põhjus)
5) kas timebank on olemas
mansionis red kingsis ... ja krt teab milles veel, seal oli, juu's on toweris ka (ei ole võimalik, lisaaega võtta otsustamiseks)
[/quote]
Täiesti aru saamatu on mulle, kuidas NL10 full ringi saate mängida VPIP 18+ isegi üle 20+(nagu Teil osadel statid, siin on). Eile tegin video, mis läks tuksi kuna heli ei jäänud peale. Taset ei olegi seal, nägin 4 laua peale 3 mängijat, kellel oli VPIP väiksem, kui 20% ;D
Limpareid oli alati umbes 3-6, raise peale callisid alati pooled jne jube, jube.
Comment