NL10 grinderite nurgake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dahype
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 9

    #151
    Re: NL10 grinderite nurgake

    Keegi on puudu küll

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #152
      Re: NL10 grinderite nurgake

      Teen praegu NL10 videot Toweris tulge lauda 8)

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #153
        Re: NL10 grinderite nurgake

        Tra, varsti löön selle toweri maha. Nii ei saa enam, lubavad täiega korda teha, kuid vaikus nende poolt. Tigrano, võta minuga ühendust, tahaks asja testida usaldusväärse inimesega nõnda, et logid minu kasjutajaga sisse ja vaatad, kas minu softi viga või kasutaja viga. Kui muidugi sulle sobib?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #154
          Re: NL10 grinderite nurgake

          Algselt postitas masterpupept
          Tra, varsti löön selle toweri maha. Nii ei saa enam, lubavad täiega korda teha, kuid vaikus nende poolt. Tigrano, võta minuga ühendust, tahaks asja testida usaldusväärse inimesega nõnda, et logid minu kasjutajaga sisse ja vaatad, kas minu softi viga või kasutaja viga. Kui muidugi sulle sobib?
          Uskumatu, mõtlesin, et kõik korras juba, et Sa pole kisa teinud. Imelik miks ei ole parandatud veel, seda probleemi. Ootame homme lõunani, siis teeme kõva kisa.

          Ööd,

          Tigrano

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #155
            Re: NL10 grinderite nurgake

            Tegin video Teile ja lõpus avastan, et olen tõmmanud vahepal mikri pesast välja ning NO SOUND >:( Tilt praegu, lähen magama ;D

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #156
              Re: NL10 grinderite nurgake

              Tahaks osaleda küll seal videos:D Teeme trios :D Klamber, ma korra olen ka specialis finaali jõudnud (4. koht vist), see turna on täielik turboloto kahjuks.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #157
                Re: NL10 grinderite nurgake

                oot, et kogu teema hakkab 1mesest peale? Mul see hanza tudengikaart(nagu visa krediitkaart) kui ma moneybrookersisse sellega depositi teen ja siis sealt towerisse, kaua see aega võtab umbes? click2buy account on ka olemas,

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #158
                  Re: NL10 grinderite nurgake

                  see kollane, et mul jäi arusaamatuks kust ma selle toweri boonuskoodi saan, kas pokernews ? või milline link? ja asjad

                  Comment

                  • Klamber®
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2008
                    • 335

                    #159
                    Re: NL10 grinderite nurgake

                    Algselt postitas Keiss
                    Tahaks osaleda küll seal videos:D Teeme trios :D Klamber, ma korra olen ka specialis finaali jõudnud (4. koht vist), see turna on täielik turboloto kahjuks.
                    10 mintsa levelid, väga tervist ei tapnud, närvidele hakkab käima alates 6 mintsa

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #160
                      Re: NL10 grinderite nurgake

                      Paar küsimust toweri kohta -

                      Tahaks saada küsimusi neile : Mu arvutil ainult 512 ram, 6lauda tahaks avada ikka....




                      1) peab ikka sit outima, et reloadida?
                      2) Kas laudade suurust saab muuta
                      4) Kas klient ei seisku kui avada 4+ lauda
                      5) kas timebank on olemas

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #161
                        Re: NL10 grinderite nurgake

                        nii palju kui tigrano videot vaatasin

                        1) peab ikka sit outima, et reloadida?
                        ei enam ei pea

                        2) Kas laudade suurust saab muuta
                        saab

                        4) Kas klient ei seisku kui avada 4+ lauda
                        võib ja tundub et seiskub kohati

                        5) kas timebank on olemas
                        mansionis red kingsis ... ja krt teab milles veel, seal oli, juu's on toweris ka

                        Comment

                        • pendula
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 155

                          #162
                          Re: NL10 grinderite nurgake

                          Moneybookers testib mu kannatust. Tahtsin withdraw teha, aga polnud oma pangakonto andmeid veel sinna sisestanud. Peale mitmeid kordi proovimist saatsin kirja. No lõpuks saatsin neile oma konto andmed jne. Esmaspäeval tuli viimaks vastus, et teevad 1-2 päevaga ära (Add'ivad konto andmed minu profiili). Täna neljapäev ja ei midagi. Võibolla olen liiga kannatamatu, aga kuidagi venivad need asjad seal. Näis kui ükskord väljakande sealt ära saan teha, kaua see aega võtab.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #163
                            Re: NL10 grinderite nurgake

                            1) peab ikka sit outima, et reloadida?
                            ei enam ei pea (ei pea jah, see on värske uuendus)

                            2) Kas laudade suurust saab muuta
                            saab (saab valida ainult, miniview ja standarti vahel, ise suurust ei saa määrata lauale)

                            4) Kas klient ei seisku kui avada 4+ lauda
                            võib ja tundub et seiskub kohati (video tegemine nõuab suht palju ressurssi, seega hangumine on puhtalt selle põhjus)

                            5) kas timebank on olemas
                            mansionis red kingsis ... ja krt teab milles veel, seal oli, juu's on toweris ka (ei ole võimalik, lisaaega võtta otsustamiseks)
                            [/quote]

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #164
                              Re: NL10 grinderite nurgake

                              Täiesti aru saamatu on mulle, kuidas NL10 full ringi saate mängida VPIP 18+ isegi üle 20+(nagu Teil osadel statid, siin on). Eile tegin video, mis läks tuksi kuna heli ei jäänud peale. Taset ei olegi seal, nägin 4 laua peale 3 mängijat, kellel oli VPIP väiksem, kui 20% ;D

                              Limpareid oli alati umbes 3-6, raise peale callisid alati pooled jne jube, jube.

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #165
                                Re: NL10 grinderite nurgake

                                Kuidas mina nendesse laudadesse ei satu :D:D??

                                Comment

                                Working...