6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1276
    Re: 6max nurgake

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    iga kord olen veidi segaduses kui TJo pres saan :D
    mis positsioonist oleks mõistlik seda mängida?
    oleneb kui hea sa postflop oled imo

    Comment

    • timukasr
      Vana Tegija
      • Nov 2008
      • 1099

      #1277
      Re: 6max nurgake

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      iga kord olen veidi segaduses kui TJo pres saan :D
      mis positsioonist oleks mõistlik seda mängida?
      First in CO (kui ees pole väga loose tüüpe), BU, SB. Ratast pole vaja leiutada :).

      Comment

      • joker
        Julm Donk
        • Feb 2013
        • 61

        #1278
        Re: 6max nurgake

        Küsimus laiale ringile.

        Alati kui mängin 6max mänge väsin tunnikesega ära. Tähelepanu kaob. 18man/45mane 3,5h järjest täieliku keskendumisega lihtne mängida.
        6max mängudes tuleb selline tunne, et quit while ur ahead ja lahkud laudadest. Tuled 1-2h pärast uuesti teed jälle lühikese sessi ja sama lugu.
        Mingit ravi selle vastu palun.

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #1279
          Re: 6max nurgake

          rohkem mängimist 6max laudades

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1280
            Re: 6max nurgake

            no 45 man SNG-del on ju iga 55 või 60 min tagant paus esiteks ja teiseks olgugi, et võid ka 6m cashi mängida samamoodi kui sng-sid, siis üldiselt 6m cashis on otsused IMO märksa keerulisemad ja on rohkem otsuseid mitmel tänaval teha ja tuleb rohkem ette konstrueerida käike. SNG-des lased sisuliselt pushi enamasti ja seal pole ajule nii palju koormust.
            Ning aju vajabki peale 45min-1h pikkust pingutust puhkust natuke, see peaks olema ka mingite uuringutega kindlaks tehtud, et see ajavahemik on keskendumisvõime ok, kuid sealt 1h piiri pealt edasi hakkab see tunduvalt kukkuma juba.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #1281
              Re: 6max nurgake

              Algselt postitas joker Vaata postitust
              Küsimus laiale ringile.

              Alati kui mängin 6max mänge väsin tunnikesega ära. Tähelepanu kaob. 18man/45mane 3,5h järjest täieliku keskendumisega lihtne mängida.
              6max mängudes tuleb selline tunne, et quit while ur ahead ja lahkud laudadest. Tuled 1-2h pärast uuesti teed jälle lühikese sessi ja sama lugu.
              Mingit ravi selle vastu palun.
              Endal sama lugu, pikki sesse raske teha, sest keskendumine kaob. Fullringis palju lihtsam nt, kuna ei pea reeglina nii palju mõtlema ja mindfuckima rasketes spottides.

              Comment

              • joker
                Julm Donk
                • Feb 2013
                • 61

                #1282
                Re: 6max nurgake

                Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2151996
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                MP: $9.54
                CO: $10.33
                BTN: $18.03
                SB: $10.00
                Hero (BB): $10.00
                UTG: $9.60

                Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
                3 folds, BTN raises to $0.20, 1 fold, Hero raises to $0.70, BTN calls $0.50

                Flop: ($1.45) 3 8 J (2 players)
                Hero bets $0.80, BTN calls $0.80

                Turn: ($3.05) K (2 players)
                Hero bets $2.50, BTN calls $2.50

                River: ($8.05) 9 (2 players)
                Hero bets $6.00, BTN calls $6

                Final Pot: $20.05
                BTN shows 4 J
                Hero shows K K
                BTN wins $19.15
                (Rake: $0.90)


                Flopil veidi suuremalt mingi $1, $1.15, aga kas saame riveril shovest mööda ?

                Ja kui kaua läheks starsis u. $100 boonuse lähtimängimiseks nl5-s ?
                Last edited by joker; 24.03.13, 12:18.

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #1283
                  Re: 6max nurgake

                  Mängiks vist samamoodi, vb c/c riveris, suht unlucky. NL5s teenib minu arust ca 16VPP 1000 käe kohta (mingi 22/18 statsidega).

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #1284
                    Re: 6max nurgake

                    oop paneks pre 0.90 ja seega edasised betid ka suuremalt, aga llin ok imo

                    Comment

                    • kala6li
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 635

                      #1285
                      Re: 6max nurgake

                      Tervist, mängin siis NL2 6-maxi ja oleks vaja natuke nõu. Tahaks hiljem muidugi kolida NL5-te aga selleks on arvatavasti kõvasti tööd vaja näha, statsid sis järgmised :



                      SB,BB ja EP mängus on kindlasti midagi väga halvasti...

                      Comment

                      • joker
                        Julm Donk
                        • Feb 2013
                        • 61

                        #1286
                        Re: 6max nurgake

                        Ise mängisin EP pealt 22+,ATs+,KQs,AJo+ kuna ei pea oma postflop oskuseid heaks.
                        MP pealt midagi sellist 22+,ATs+,KJs+,QJs,JTs,AJo+,KQo
                        CO/BTN kindlasti laiemalt avama kui sa praegu avad. Vähem callimist preflop. WTSD on päris kõrge.

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #1287
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                          Tervist, mängin siis NL2 6-maxi ja oleks vaja natuke nõu. Tahaks hiljem muidugi kolida NL5-te aga selleks on arvatavasti kõvasti tööd vaja näha, statsid sis järgmised :



                          SB,BB ja EP mängus on kindlasti midagi väga halvasti...
                          WTSD on sul liiga kõrge. Peaks olema 25 kanti ehk hakka flopil foldima mõttetute kaartidega ja calli ikka siis kui sul on piisavalt oddse (OESD, FD), või reaalselt mängitav käsi (TPTK+).

                          Comment

                          • kala6li
                            Grinder
                            • Mar 2013
                            • 635

                            #1288
                            Re: 6max nurgake

                            Okei.

                            Graafik muidu selline,

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #1289
                              Re: 6max nurgake

                              WTSD ka oleneb stiilist, poolist, tableselectist jne. Kuna W$SD% on küllaltki norm selle wtsd juurs, siis mina selle pärast ei muretseks, eriti nii väikse sample peale. Graph jookseb ju ilusti üles nii et jätka samas vaimus imo!

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #1290
                                Re: 6max nurgake

                                Parandage mind kui eksin, aga tegelt on W$SD% ka mingi optimaalne väärtus. Võiksin ju all-ini callida ainult juhul kui mul on royalflush, aga see poleks väga optimaalne.

                                Comment

                                Working...