6max nurgake

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • joker
    Julm Donk
    • Feb 2013
    • 61

    #1261
    Re: 6max nurgake

    Tere rahvas, hakkasin ka uuesti näppima sendimänge, raha alguses nagu polegi, aga siiski sooviks ennast ületada ja kolida 5$ sisseostuga laudadesse oma praegusest limiidist.
    Käsi pole ollagi teie arvates ilmselt, aga ehk saab mingisuguse pildi sellest moodustada. Mis hea, mis halb, mida võiks paremini.
    Endale tundub nagu oleks õige mängida supper kinniselt, kuna kõik callivad kõigega selles limiidis.
    Kolmpanustada ei julge, ei oska käsi pakkuda millega tõsta.
    Oleks tänulik, ehk keegi viskab pilgu peale.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #1262
      Re: 6max nurgake

      Kui see nl2, siis ju solid winrate ja j2tka samas vaimus. Btn ja co võiksid rohkem avada tho.

      E: kuigi jah, grindi 10x veel sama palju käsi läbi ja siis vb annab miskit nõu anda.

      Comment

      • joker
        Julm Donk
        • Feb 2013
        • 61

        #1263
        Re: 6max nurgake

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Kui see nl2, siis ju solid winrate ja j2tka samas vaimus. Btn ja co võiksid rohkem avada tho.

        E: kuigi jah, grindi 10x veel sama palju käsi läbi ja siis vb annab miskit nõu anda.
        Seda siis millal ?
        Avan CO pealt laiemalt kui BB ei calli õnnelikult iga kahe kaardiga/ sb,bb on piisavalt tightid/ BTN/SB/BB ei 3beti palju ?
        BTN pealt kui sb/bb foldivad tihti või callitakse ja folditakse minu cbetile ? Kui on vähe avatum range sb/bb-l(flatib palju), muudan oma range rohkem TPGK heavy ?

        Comment

        • kandik
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 63

          #1264
          Re: 6max nurgake

          $0.25/$0.50 No Limit Holdem
          PokerStars
          6 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG ($50) 100bb
          UTG+1 ($90.31) 181bb
          CO ($22.45) 45bb
          BTN Hero ($54.75) 110bb
          SB ($16.25) 33bb FISH - samplit pole
          BB ($50) 100bb

          Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is BTN 8 9
          3 folds, Hero raises to $1.30, SB calls $1.05, 1 fold

          Flop: 6 7 2 ($3.10, 2 players)
          SB bets $3.50, Hero?

          Kas shortstacki vastu on vahet callil ja allinil? Sellise betsizinguga välja donkava fishi vastu fold equity meil põhimõtteliselt puudub. Nii tugeva drawga ikka shove>call all-day long?

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #1265
            Re: 6max nurgake

            Ma usun et sul on lihtsam nupud sisse ajada flopis, kui callida ja turn missib näiteks.
            Aga jep, shove .

            Comment

            • 2ssapaar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 423

              #1266
              Re: 6max nurgake

              call, sest annad talle võimaluse vea teha turnis kui ta chekkida otsustab

              Comment

              • joker
                Julm Donk
                • Feb 2013
                • 61

                #1267
                Re: 6max nurgake

                Vaja oleks mingit color-codingut statistikale mida lauda kuvan. Või laidab keegi selle maha. Endal 15 tolli monitor ja stacked, cascade mängides tundub asi kehvapoolsena

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1268
                  Re: 6max nurgake

                  Selle mõtleb ise ka välja. Paned näiteks nö. ohtlikumad statistilised näitajad punaseks (pfr 0-11 nt), sealt edasi oranz, kollane, sinine ja kõige lõpus roheline kui kõige fishisem näitaja nö.

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #1269
                    Re: 6max nurgake

                    Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
                    call, sest annad talle võimaluse vea teha turnis kui ta chekkida otsustab
                    +1, võib su shove peale oma õhu foldida, las paugutab turnis edasi, kui chekib turni ja missid, shoveks ise, kui hit, siis pigistaks valuet

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #1270
                      Re: 6max nurgake

                      mis preflop ranged anda täiesti algajale pokkerimängijale vastavalt positsioonidele? utg 22+ ja AK liiga nit?

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #1271
                        Re: 6max nurgake

                        fishi küsimus. Kas 6max micros on positiivne non showdown winnings ja BE showdown winnings pigem negatiivne jah?

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #1272
                          Re: 6max nurgake

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          fishi küsimus. Kas 6max micros on positiivne non showdown winnings ja BE showdown winnings pigem negatiivne jah?
                          Tähtis on winrate.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1273
                            Re: 6max nurgake

                            iga kord olen veidi segaduses kui TJo pres saan :D
                            mis positsioonist oleks mõistlik seda mängida?

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1274
                              Re: 6max nurgake

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              iga kord olen veidi segaduses kui TJo pres saan :D
                              mis positsioonist oleks mõistlik seda mängida?
                              See oleneb ka kui suured whaalad ennem sind on ja mis blindid asjast arvavad aga Co/BtN imo

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1275
                                Re: 6max nurgake

                                CO ja BTN ja SB (kui BB on kas a)deep b)kehv nit). Ning vaalade kohta käiv jutt ka timzilt
                                Last edited by Vandalar; 16.03.13, 12:16.

                                Comment

                                Working...