MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #436
    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

    Kas maratoni vastu on taas huvi tekkinud? ;D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #437
      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

      Algselt postitas RudiTurbo
      Nonii, oleme stardivalmis? :]
      Just avalikustasin foorumi liiga teemas, mille leiad: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg50216 või ka siit: http://www.pokkeriprod.com/?p=156

      Loodan, et meeldib.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #438
        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

        esimese suve kuu puhul võiks maratoni teha jälle ju eriti tahaks osaleda sest esimene jäi vahele

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #439
          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

          Mina tahax ka taas maratoni

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #440
            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

            Algselt postitas RudiTurbo
            Mina tahax ka taas maratoni
            Teeme SNG'sid seekord? :)

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #441
              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

              24h jooksul 1000 turniiri, total profit loeb, ma olen in

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #442
                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                Algselt postitas ranka
                Teeme SNG'sid seekord? :)
                lol fu :)

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #443
                  Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                  Algselt postitas ranka
                  Teeme SNG'sid seekord? :)
                  See oleks huvitav, saaks isegi teada mis tasemel ma neid mängiks ;D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #444
                    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                    Algselt postitas lenC
                    24h jooksul 1000 turniiri, total profit loeb, ma olen in
                    Turniiri? Ikka SNG-d pead silmas ? :)

                    Kui nii, siis mina oleksin põhimõtteliselt käpp juhul, kui kõik mängivad kindlate kriteerumitega SNG-sid. Näiteks nõudmised on, et SNG sisseost peab olema näiteks $3+rake ja ühe laua turniirid. See, kas on turbo, normal, HU, 6max või FR, see on siis igal mängijal endal valida.

                    Nii mängides kohtab võistlusekaaslasi lauas, samuti ei lähe keegi freerollima, et paneb alustuseks 20, 180 mehe SNG-d, et äkki saab pihta suurele papile ja siis paneb edasi sujuvalt break-evenilt $3 ühe laua omasid.

                    Samuti tuleks kokku leppida punktis, kas 24 tunni jooksul niipalju turniire kui võimalik (see oleks parem, sest siis oleks tõeline maraton - kes kiirem, see võidab) või reegel, et 24 tunni jooksul vähemalt 1000 turniiri. Ise pooldaks, et 24 tunni jooksul niipalju turniire, kui võimalik aga vähemalt 1000 turniiri tuleb mängida, et kvalifitseeruda.

                    Ja kuna tegu on maratoniga ja kui on kindlad buy-ini nõudmised, siis kindlasti tuleb võtta aluseks kogu kasum, mitte ROI! ROI-d ajavad taga laskesuusatajad, mitte maratoneerijad.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #445
                      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                      SNG-de puhul tuleks siis mängida saitidel, mida toetab haiskoop - FTP ja PokerStars oleksid soosikud.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #446
                        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                        sng sucks ma arvan väga vähe osalejaid tuleks, kuna enamus laksab ju cashi ja siis pole mõtet minna toitma neid regulare seal :D

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #447
                          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                          Ma sellest sng omast pole huvitatud aga kui kordate cashi siis kindlasti osaleks kuna esimesel ei saanud osaleda

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #448
                            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                            1000 24h jooxul, peast soe vä? :) Sellega ei saaks siin foorumis vist keegi hakkama.

                            Ma olexin ka ikka cashist huvitatud, paneks mingi terve nädalavahetuse järjest :P

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #449
                              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                              1000 on ilmselgelt liiga palju ja minu poolt lambist öeldud :) , ma olen nõus ranka pakutuga, ainult, et alampiir võiks näiteks 300 olla. Ja loeb ikka total profit ja oma asi, kes mida mängib, kui palju ja mis limiidil. Ja võib olla ka nii, et loevad ainult STT-d(ühelauaturniirid). Niisama for fun vahelduseks hea, ehk hakkavad meeldimagi(kui 24h läbi, siis vist sellist asja kohe ei ütle :D ).

                              Ja cashi oma võime ka uuesti teha, ise ei tea, kas osaleks, viimasel korral lõhkus päris palju mu mängu, nii et mitu nädalat läks aega enne kui asjad normaalseks tagasi said.

                              24. mai - foorumi turna
                              29. mai kell 17:00 kuni 30. mai 17:00 - vähemalt 300 STT maraton - kes kõige rohkem võidab, tulemusi loetakse SharkScopega.
                              5. juuni kell 17:00 kuni 6. juuni 17:00 - Cash-game maraton - kes kõige rohkem big blinde 24h võidab, alampiir on NL25 ja miinimum on 5000 kätt.


                              Ma ei kinnita ega pane midagi paika selle postitusega - lihtsalt pakun välja arutluseks.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #450
                                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                                Minu meelest see sit and go mõte pole üldse paha ja sama limiidi tagumine teeks ka asja põnevamaks.

                                Comment

                                Working...