MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #361
    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

    Õnnitlused võitjatele ja kõigile osalejatele. Tundub, et võistlus õnnestus, mul natuke jama oli nende BB ja bb ja PT-dega, jook oli kuvarikõrval ja ei saanud kohe kõigele pihta. Hea oleks, kui saaks kuidagi graafiliselt kujutada kõikide osalejate edusamme, päris hea kõikumine oli kohtade suhtes, siis oleks hea jälgida tõususid ja mõõnasid.

    Maratoni idee oli saada mängija võimalikult pikalt ja võimalikult suure tähelepanuga arvuti külge, paistis et 6 laual mängimine teostas selle idee kõige paremini. Sarnane võistlus üks kord poole aasta jooksul kõlaks hästi minuarvates, osalemistasuga võiks olla veel nii, et mingid sattelliidid on kah, näiteks mingid väiksemad 1000 käelised võistlused jne. Mõtlemisainet on, samuti võiks olla kõige suurema poti auhind või midagi sellist, mis motiveerib jätkama, kui bb/100 miinust näitab.

    Comment

    • urmo1
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 330

      #362
      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

      Õnnitlused võitjatele lõpp läks mul käest ära,aga jah eks seal oli kõvasti tingitud ka väsimus juba.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #363
        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

        väga muhe üritus, ka kõrvalt lugejale, kahju ranka jooksust... õnne lencile ja tigranole
        järgmine kord võtan osa... seekord hoidsin kõrvale, terve jaanuar näitas tohutult sitta kaardijooksu.. ja sellest olenemata tuli eile heater (1,8k kätt 24bb/100) ;D tea kas oleks pidand mängima ;D :P

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #364
          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

          Algselt postitas urmo1
          Õnnitlused võitjatele lõpp läks mul käest ära,aga jah eks seal oli kõvasti tingitud ka väsimus juba.
          Minu lõpp oli ka täiesti tuksis pedfadfasdfasd, aga lõpp oli väga põnev ;D

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #365
            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

            unustasin enne õnnitlusi soovida, hea töö

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #366
              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

              Algselt postitas ESTPatrick
              IRONMAN üritus võiks ka tulla, näiteks 24h mängu

              tingimused ka miskid rämedad et ikka olla ironman ja et selle läbimine oleks ikka VÄÄGA RASKE ja nõuaks paljude tingimuste kokkulangemist et õnnestuks.

              pakun välja siis tingimused:

              24h aega
              20h mänguaega
              vähemalt 0,01$ kasum
              16 000 kätt, võiks ka 20 000 olla (siis saaks aastas paar tüüpi vist kokku lugeda ja need oleksid tunnustust ka kõigi poolt väärt - eeldaks keskmist laudade arvu kuskil 16 kanti full ringis Starsis näiteks)


              kes selle ära teeb, vat see on ironman
              Kunagi võiks ära teha, see oleks tõesti ironman tiitlit väärt, kes 24h mängib järjest. Üks kord sai proovitud nagu eilegi 12h on nohu aga mingi 18h peal läheb asi karmimaks juba, vähemalt mul. Kindlasti loeb ka sessi jooksust kõik.

              Ja mingi arv miinimum käsi võiks olla aga muidu point oleks ikkagi 24h mängida konkreetselt, see oleks vinge katsumus.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #367
                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                Algselt postitas ESTPatrick
                unustasin enne õnnitlusi soovida, hea töö
                tnx

                Comment

                • ActionJackson
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 231

                  #368
                  Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                  [img width=570 height=834]http://plusev.keenspot.com/comics/plusev20071121.gif[/img]

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #369
                    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                    Hahhaha, umbes selline pokerface on ees kindlasti peale 24h grindi ;D

                    Comment

                    • urmo1
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 330

                      #370
                      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                      Võiks varsti juba uue maratoni korraldamise peale mõtlema hakkata või mis ?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #371
                        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                        Algselt postitas urmo1
                        Võiks varsti juba uue maratoni korraldamise peale mõtlema hakkata või mis ?
                        Kindlasti võiks mingi üritus kohe kohe toimuda, lets grind ennem, kui oleme vanad ätid.

                        Ma tahaks kunagi teha 1 full ringi lauas, mingis kõigile soibivas limiidis omavahel mõõduvõtmist, mingi 12h jutti näiteks see on muidugi raha põletamine omavahel aga väga huvitav võib olla ;D

                        Comment

                        • Booyaka
                          FPP Pro
                          • Dec 2008
                          • 249

                          #372
                          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                          väga viis üritus, võtan prolly osa ka teinekord!
                          ja õnne võitjatele!

                          Comment

                          • tonis
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 334

                            #373
                            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Kindlasti võiks mingi üritus kohe kohe toimuda, lets grind ennem, kui oleme vanad ätid.

                            Ma tahaks kunagi teha 1 full ringi lauas, mingis kõigile soibivas limiidis omavahel mõõduvõtmist, mingi 12h jutti näiteks see on muidugi raha põletamine omavahel aga väga huvitav võib olla ;D
                            See võib päris huvitav olla :)

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #374
                              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                              vabandust, paratamatud irl probleemid põhustasid maratonilt eemalejäämise. järgmisel korral loodan rivis olla.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #375
                                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                                Algselt postitas TIGRANO
                                Kindlasti võiks mingi üritus kohe kohe toimuda, lets grind ennem, kui oleme vanad ätid.

                                Ma tahaks kunagi teha 1 full ringi lauas, mingis kõigile soibivas limiidis omavahel mõõduvõtmist, mingi 12h jutti näiteks see on muidugi raha põletamine omavahel aga väga huvitav võib olla ;D
                                siis tuleks positsioonid välja loosida, sest kindlasti on inimesi kellele ei meeldi kellegi vastu OOP olla.

                                ma lihtsalt ei kujutaks ette seda õnnetut kes peaks näiteks minu ja rankaga õhtu otsa blindide peal sõdima, ilmselt mitte väga low variance game talle ja kui närv üles ütleb siis võiks tõsine tiltralli olla

                                Comment

                                Working...