Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused
Õnnitlused võitjatele ja kõigile osalejatele. Tundub, et võistlus õnnestus, mul natuke jama oli nende BB ja bb ja PT-dega, jook oli kuvarikõrval ja ei saanud kohe kõigele pihta. Hea oleks, kui saaks kuidagi graafiliselt kujutada kõikide osalejate edusamme, päris hea kõikumine oli kohtade suhtes, siis oleks hea jälgida tõususid ja mõõnasid.
Maratoni idee oli saada mängija võimalikult pikalt ja võimalikult suure tähelepanuga arvuti külge, paistis et 6 laual mängimine teostas selle idee kõige paremini. Sarnane võistlus üks kord poole aasta jooksul kõlaks hästi minuarvates, osalemistasuga võiks olla veel nii, et mingid sattelliidid on kah, näiteks mingid väiksemad 1000 käelised võistlused jne. Mõtlemisainet on, samuti võiks olla kõige suurema poti auhind või midagi sellist, mis motiveerib jätkama, kui bb/100 miinust näitab.
Õnnitlused võitjatele ja kõigile osalejatele. Tundub, et võistlus õnnestus, mul natuke jama oli nende BB ja bb ja PT-dega, jook oli kuvarikõrval ja ei saanud kohe kõigele pihta. Hea oleks, kui saaks kuidagi graafiliselt kujutada kõikide osalejate edusamme, päris hea kõikumine oli kohtade suhtes, siis oleks hea jälgida tõususid ja mõõnasid.
Maratoni idee oli saada mängija võimalikult pikalt ja võimalikult suure tähelepanuga arvuti külge, paistis et 6 laual mängimine teostas selle idee kõige paremini. Sarnane võistlus üks kord poole aasta jooksul kõlaks hästi minuarvates, osalemistasuga võiks olla veel nii, et mingid sattelliidid on kah, näiteks mingid väiksemad 1000 käelised võistlused jne. Mõtlemisainet on, samuti võiks olla kõige suurema poti auhind või midagi sellist, mis motiveerib jätkama, kui bb/100 miinust näitab.
Comment