MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #331
    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

    Lõpp oli väga vastik >:(, vinge sportlik ettevõtmine, nüüd vaja midagi uut ja paremat leiutada.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #332
      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

      [img width=150 height=33]http://img98.imageshack.us/img98/8686/maratonstatsah9.th.png[/img]

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #333
        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

        rudi polegi teine siis :(

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #334
          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

          Irw, mina ei teadnud seda erinevust ;D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #335
            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

            Jup :( Sa ei olegi teine enam :(

            Foorumis valiteb korruptsioon ning foorumi kaks liidrit said esimese ja teise koha :P

            Lõpetanud:
            lenC: 5005 kätt, 24.44 bb/100 (70% auhinnafondist - $245)
            TIGRANO: 7554 kätt, 10.32 bb/100 (30% auhinnafondis - $105 )

            urmo1: 6784 kätt, 9.98 bb/100
            ESTPatrick: 5019 kätt, 9.25 bb/100
            RudiTurbo: 5925 kätt, 7.08 bb/100
            Booyaka: 5045 kätt, 5.56 bb/100
            amagan: 5175 kätt, 0.7 bb/100
            priit295: 5580 kätt, -3.5 bb/100
            -andres-: 5000 kätt, -6 bb/100


            Katkestanud:
            ment52: 4000 kätt, -28 bb/100
            Tarmonaator: 3471 kätt, ---,
            ranka: 3024 kätt, -20.24 bb/100
            Fortune: 4500 kätt, 7 bb/100
            krayzie: --

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #336
              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

              Oi mehed puterdate

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #337
                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                Juhuuuuuu

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #338
                  Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Juhuuuuuu
                  palju õnne! :D

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #339
                    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                    Õnneks mul ei ole pettumust, sest teadsin, et lihtsalt mingi bug on asjade arusaamistes, sest ma päevläbi BB kirjutanud vist ja mind ikkag jälitajaks peetud aina ;D

                    Aga jah, see KQ pot, mis siis käest ära läks ning kõik vead, mis täna tegin, võtsid siis teise koha , reaalselt oli saavutatav siiski :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #340
                      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                      Nii, kui kellegil on kaebusi, ideid, siis andke teada. Üritan kohe kiiruga miski jutu ka kirjutada ning meeste margid maha panna ja järgmiseks korraks on olemas juba ka rekordid.

                      Seega suured tänud kõigile osalejatele ning meestele, kes kaasa elasid! Ilma Teieta ei oleks sellist võistlust toimunud, kui järgmine kord korraldame ja suudame saada suurema mängijaskonna siis võiks ka buy-ine suurendada ning palgata kellegi, kes mänge jälgib. Näiteks, kui saaks 20 meest kokku siis iga mees maksab $5 auhinnafondi lisa ja $100 siis live reportile :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #341
                        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                        Ja palju õnne võitjatele.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #342
                          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                          Algselt postitas lenC
                          palju õnne! :D
                          Alati pean sinuga jamama, tegelt oleks võinud rahus seal 16 peal istuda aga mõtlesin, et üritan natuke sind hirmutada, aga kohe alguses tõmbasin jubedad biidid sisse.

                          PS. unustasin juba, palju õnne samuti.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #343
                            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                            Samuti Grats LenC ja Tigrano ! :)

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #344
                              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                              nojah, lõpp hea - kõik hea ikkagi.

                              Väike rivaliteet käib asja juurde. Ise arvan, et see asio li ikkagi täiesti vägev ja arvestades, et ma oli kaasa arvatud eelmise ööga kõigest 2h maganud, siis sai ennast korralikult ületatud. Kell 00:00 oli juba seis kriitiline ja tahtsin murduda. Hea et tahtejõud ikkagi võitis :) Ma lähen nüüd väärikalt unederiiki ja enne foorumi turniiri mind tõenäoliselt näha pole :P

                              edit:aitäh

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #345
                                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                                Algselt postitas RudiTurbo
                                Samuti Grats LenC ja Tigrano ! :)
                                Tnx man, ajasid asja põnevaks ikka.

                                Comment

                                Working...