PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #76
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

    K2snakas******* aga confirmed :)

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #77
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

      5lehte ja supsti, kui te ära teete, siis mu msn on profiilis olemas ja ma redis edasi pommitama.

      Comment

      • Muusik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 378

        #78
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

        mislinn kus millal mängu teeme?

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #79
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

          Algselt postitas Muusik Vaata postitust
          mislinn kus millal mängu teeme?
          Ftp on mul ainuke võimalus, aga täna kahjuks veidi liiga väsinud, aga homme õhtu võiks küll mängida, kontakti pm-in sulle.
          Last edited by mislinn; 03.04.11, 19:39.

          Comment

          • Simmo
            Grinder
            • Dec 2009
            • 760

            #80
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

            Platinum teeme homme m2ngu 2ra, v6i t2na siis pigem

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #81
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

              ootan/otsin Ecuador13 kontakte, et temaga match kokku leppida.

              Comment

              • suitsutihane
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 286

                #82
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                TÜRBEL magasin maha vist selle?? asdasdasdasdasfas

                Comment

                • Platinum
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 248

                  #83
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                  Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                  Platinum teeme homme m2ngu 2ra, v6i t2na siis pigem
                  Olen arvuti taga, anna teada kunas valmis oled.

                  Comment

                  • Simmo
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 760

                    #84
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                    Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                    Olen arvuti taga, anna teada kunas valmis oled.
                    Kerge hangover aga valmis, :D

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #85
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                      Võidsin 3:0 peedu, jään järgmist vastast ootama.

                      Comment

                      • sixmax
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 182

                        #86
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                        3-1, Char wins.

                        Comment

                        • fiskars
                          Räme Fish
                          • Apr 2010
                          • 15

                          #87
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Võidsin 3:0 peedu, jään järgmist vastast ootama.
                          Kasutaja Kris pole senimaani minuga ühendust võtnud. Ei tea, kas plaanib üldse mängida? Muidu järgmine mäng mul siis sinuga, Tigrano!

                          Comment

                          • Simmo
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 760

                            #88
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                            3-2 v6itsin 2ra ja olen j2rgmiseks valmis. Vastane oli t2itsa solid, k2in nyyd bensukas 2ra ja v6tan 12packi :P

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #89
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                              väike probleem on meil mislinniga. kummalgi pole FTs raha ja ei saa ka ise kanda :D. kahjuks ta PSis mängida ka ei saa. äkki leidub keegi hea inimene kes teeks kummalegi buddy trasferi mingi 4 dollari eest. kanname raha tagasi insta.

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #90
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                                Full Tiltis ei saa play money peale heads-up sng-sid teha (tegelt saab, aga väga kõrgete play money summade peale ). Samas võib ju omavahel kokku leppida, et üks osapool kannab teisele $5.50 transferiga, kui vastane on eelnevalt tema pangakontole kandnud €4. Odavaim Full Tilti heads-up sng on $1.10.
                                Nagu siin välja pakkusin, võite mulle pangakontole kanda €4, kannan Tilti $5.50 vastu.

                                Algselt postitas fiskars Vaata postitust
                                Kasutaja Kris pole senimaani minuga ühendust võtnud. Ei tea, kas plaanib üldse mängida? Muidu järgmine mäng mul siis sinuga, Tigrano!
                                Ei hakka enam ootama, panin ka sind edasi 2. ringi.

                                Comment

                                Working...