PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #61
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

    Mul loosiga vist halvemini minna ei saanud :D
    Nüüd pean mängima coachiga kes on mu mängu tunde analüüsinud :S
    Last edited by MeelisV; 02.04.11, 18:46.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

      Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
      Mul loosiga vist halvemini minna ei saanud :D
      Nüüd pean mängima coachiga kes on mu mängu tunde analüüsinud :S
      LOOOL. Mul täpselt sama mõte. Tegelt mul vastasest suva, sest nii või naa ei oska HUSNG-sid aga lihtsalt kahju, et sa mu vastane :)

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #63
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

        Aga ma k2snakallega võin juba alustada?

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #64
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

          võib juba alustada? või peab 4. aprilli ootama?

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #65
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

            meil puhkus lebovend juu:D

            E: teises ringis l2hme kokku:D
            a minup2rast v6ib alates 4 aprill pihta hakata lebovend:)
            Last edited by K2snakas; 02.04.11, 20:32. Põhjus: asd

            Comment

            • Simmo
              Grinder
              • Dec 2009
              • 760

              #66
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

              Ma võiks ka alustada,

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #67
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                Arvan, et võib alustada juba nii 1. kui 2. ringi mänge (kel võimalik) ja läheks edasi nii kiirelt kui jõuab, sest väga palju osalejaid pole ja vägisi pole mõtet sellest nädalasest piirangust kinni pidada. Vastava nädala lõpp on lihtsalt mängude lõpetamise tähtajaks igas ringis. Eks siis iga paar võib ka siia tulemusi edastama hakata.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #68
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                  No kui me siit OK saame, siis profiili alt leiad mu msni.

                  Comment

                  • Simmo
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 760

                    #69
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                    Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                    Mul loosiga vist halvemini minna ei saanud :D
                    Nüüd pean mängima coachiga kes on mu mängu tunde analüüsinud :S
                    Hakka abusema, :D

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #70
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                      Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                      Hakka abusema, :D
                      See mõte tuli tegelikult kohe pähe :D Aga ma arvan, et ranka jagaks selle suht kiiresti lahti :)

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #71
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                        Minu arust isegi ühel veel oleks võimalik liituda, Bye9 kohale. Teiste Bye'de kohale enam ei saa, sest nende vastased on võibolla alustanud juba 2. ringi mänge.

                        Mis kohtunik arvab?

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #72
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                          Minu arust võiks mehe paadile lasta, siiski tiitli peale mäng ja mida rohkem seda uhkem.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                            vmeelis võitis 3:0.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #74
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                              väga pingeline lahing oli fyte'ga, tänu paarile suckoudile õnnestus otsustav mäng võita, nii et lõpptulemus jäi 3:2 ja Meelis sinuga siis järgmine raund.

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #75
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2011

                                k2snakallega jäi 3:1 minu kasuks. Üldiselt võib öelda, et taseme poolest olime suht võrdsed.

                                Comment

                                Working...